Ako by ste sa obliekli na svadbu?

9. máj 2024

Čo by ste si dali ak by ste v žiadnom prípade nechceli šaty? Ani sukňu. Ako hosť. Pomohli by mi aj konkrétne obrázky

minenkak
9. máj 2024

Overal,nohavice a blúzku

simona1998
9. máj 2024

Asi overáál 🙂 mala ho aj kamoska na mojej svadbe

ivik4
9. máj 2024

Ja som mala overal

autor
9. máj 2024

@simona1998 to znie dobre

viestta
9. máj 2024

Lezerny nohavicovy kostym a k tomu pekny top. Kostym nemusi byt vyslovene formalny, kludne nieco "volnejsie" v materialoch aj style
alebo aj toto
https://www.trendyol.com/sk/trendyol-collection...

moonlight1210
9. máj 2024

Tak isto overal.

koniarova
9. máj 2024

Overal si môže obliecť len žena s dokonalou postavou. Inak je to hurka.

domkakvet
9. máj 2024

Overal

jaass
9. máj 2024

Overal ako píšu baby vyššie ale zas, na overal musíš mať aj postavu. Lebo zle zvolený overal je katastrofa

koniarova
9. máj 2024

@jaass presne tak. Vyniknú všetky nedostatky

minenkak
9. máj 2024

@koniarova
@jaass čo je napríklad na tomto , zle aj zle padnuce nohavice alebo blúzka,veľké sako úplne zničia postavue

minenkak
9. máj 2024

Práveže overal je veľmi dobrá voľba

jaass
9. máj 2024

@minenkak ja som napísala len svoj názor. Napr. Čo si pridala fotky, tak je len zvýraznená tá baba aká je tucna 🤷‍♀️ veľký zadok, tučné nohy. Inak aby ste sa zas tu niektoré nepohorsovali, nič nemám proti nikomu. 💪 nech si každý oblieka čo chce 🙂

patulik0706
9. máj 2024

Hmm asi by som zvolila slušné nohavice s nejakou peknou blúzkou/ tunikou. 😊 Overal môže byť síce fajn ale za mňa trochu nepraktický keď potrebuješ ísť na wc.- treba celý vyzliecť 🤷🏼‍♀️🙄

dzulli1980
9. máj 2024

Za mňa je overal veľmi zlá voľba pokiaľ žena nemá dobrú postavu ... videla som to na pár nie práve pekných postavách a mne sa to nepáči ... ale je to len moje vnímanie, každý to má inak ... hlavne aby si sa cítila pohodlne sa obleč.

michelle567
9. máj 2024

Závisí od postavy, ja som napr nízka, vrchná časť mi býva dlhá, na zadku mi pripadá ako by som mala nas*rate 🤣

minenkak
9. máj 2024

@jaass tak ale ,keď máš viac cm, tak asi nezmizne ten,keď si oblečieš vrece a ani čokoľvek iné

minenkak
9. máj 2024

@minenkak ten objem

lucia13022023
9. máj 2024

Overal som mala, kamoška nohavicovy kostým, aj to vyzeralo pekne

pralinka86
9. máj 2024

Kto ma kila naviac, tak ich neschova ani v satach, ci nohaviciach ci overale .. hlavne ak si vyberie zly strih ci latku ci farbu co mu nesedi..
Dnes sa nosi vsetko mozne, takze vyberat tak, aby sa clovek citil pohodlne, hlavne ak je to takato dlha akcia a aj farebne mu to slo..

maryetta
9. máj 2024

Ak by som na to mala postavu a odvahu…. Tak tento overal.

simca06022011
9. máj 2024

nevieme aku postavu ma autorka...
ale teda ja by som isla do nohavic a topu, ja som mala 7/8 nohavice, lodicky a k tomu top s lodickovym vystrihom, v podstate to bolo obycajne tricko z tchiba. ALebo na jesen som mala tenke tricko z nejakej pleteniny, pastelovy, tiez s lodickovym vystrihom, to vyzeralo elegantnejsie este. A k tomu kabelku do ruky, sperky a vybavene. NA chladnejsie pocasie sako sa k tomu hodi. Ak nejde niekto vyslovene na nejaku svadbu kde je nejaky extremne nobl dresscode, tak v pohode.. :D

michelle567
9. máj 2024

Ja by som si dala široké nohavice a top.. sú palazzo, plisovane, saténové... Treba pohľadať poskusat 🙂 na nete plno inšpirácií

koniarova
9. máj 2024

@michelle567 kradne sú tie široké nohavice. Ale zase len na štíhlu postavu. Nízka a pri tele si ich dať nemôže.

michelle567
9. máj 2024

@koniarova a našla som veru sú aj také fotky na nete. Treba poskusat, nevieme akú postavu má autorka

nevenka
9. máj 2024

@michelle567 no najst najdes, ale podla mna to nevyzera dobre. Ja som nizka a mam nadvahu a veru toto by som na seba dat nemohla.

autor
10. máj 2024

@koniarova veď o toto ide. Mám dosť problémy s postavou preto sa vyhybam šatám a sukniam a overal som nikdy na sebe nemala. Tak si nie som istá ale na svadbicku sa teším, bola by to moja prvá

macekovam
10. máj 2024

a aku mas postavu?

minenkak
10. máj 2024

Nevymýšľaj ,že máš problém s postavou,tu sme ti dali dosť pekných prikladou,že aj že a s kilami sa môže fajn obliecť