Aké topánky k týmto šatám?

maruska.s
20. jan 2017

Chcem sa spýtať na Váš názor, aké topánky by sa hodili k týmto šatám? Dakujem 🙂

maruska.s
autor
20. jan 2017
sykorkauhliarka
20. jan 2017

naco sa maju hodit ked ich nebude vidno?

pribinak
20. jan 2017

Hocijaké

maruska.s
autor
20. jan 2017
bubelko
20. jan 2017

cierne alebo v tej tyrkysovej ake su saty. aj ked to sa bude tazko zhanat

maruska.s
autor
20. jan 2017

@bubelko ja som rozmýšľala nad tmavomodrymi...či to by bolo odveci?

jeennyv
20. jan 2017

@maruska.s cierne , klasicka lodicka, spolocenska obuv, ked si saty nedas nejako smiesne skratit nebude ich vidno a keby aj tak bude to ladit

maruska.s
autor
20. jan 2017

@jeennyv trochu som ich dala skrátiť, lebo mne sú moooooc dlhé, dlhšie ako na foto

jeennyv
20. jan 2017

@maruska.s pokial zakryvaju boty podla mna ok, lebo je take niaku skratenie, saty nemas tahat ale mas ich mat po zem...

bubelko
20. jan 2017

@maruska.s odveci...bud ostan vo farbach na satach alebo potom nieco total kontrastne - ale to je riziko, ze sa vobec netrafis

ukulela
20. jan 2017

ja by som dala topanky farby akej budes mat sperky(ak budes)

winchestergirl
20. jan 2017

Veľa záleží od tvojej osobnosti, že proste ako to cítiš. Alebo aj od toho kam si ich oblečieš. No ak budú vidno ako píšeš (čo podľa mňa teda nie je veľmi šťastné) skrátiť áno, ale zase mali by ostať po zem, potom stratia na svojom výzore dosť. Ale to je už asi jedno.

a) čierna nesmrteľná klasika
b) tyrkysové, presne v odtieni ako je na šatách

za mňa osobne tmavomodré nie, skôr by som išla do kontrastu - červená, oranžová, žltá

marosinecko
21. jan 2017

Buď čierne lakovane alebo tyrkysove

sykorkauhliarka
21. jan 2017

tak modre su od veci ale ja by som sla do cervenych lodiciek

sykorkauhliarka
21. jan 2017

v kruhu farieb je konttastna oproti tyrkysovej cervena cize je to top kombinacia farireb

maruska.s
autor
21. jan 2017

@sykorkauhliarka waw, to by ma fakt nenapadlo. Dakujem za radu, budem cosi hladat...

ukulela
21. jan 2017

@maruska.s a tiez zalezi ake mas vlasy ... ak tmave, tak cerveny ruz a lodicky by aj sli. ale ak si blondyna tak mozno skor jemne zlate sandalky.
alebo take satrsove sandalky tiez by mohli byt. sandalky sa dnes uz na ples mozu, davno to nie je proti bontonu. kazdopadne to nepreplacat, urcite nie voac ako tri farby na sebe vcertne doplnkov.

mimac
21. jan 2017

@maruska.s bezove

bosoriak
21. jan 2017

@maruska.s Cierne alebo tyrkysove. Ak si das cervene alebo nejake ine "blaznive", bude to vyzerat zle. Tie saty samotne su na moj vkus trochu prehnane - obly vzor a ostry vystrih, vyrazny vzor a masla zaroven, tu maslu by som uz dala asi prec. Este nieco navyse bude vyzerat skor komicky.

bosoriak
21. jan 2017

@maruska.s A neviem, kolko stoja, ale aj keby stali malo, treba sa pozriet na kvalitu vyhotovenia - napr. ked nesedi zosadenie vzoru ani na modeli, ktory ma predavat, ako asi budu vyzerat naozajstne saty. Daj si na to pozor, nech nevyzeras lacno.

maruska.s
autor
21. jan 2017

@bosoriak šaty uz mám doma a vyzerajú skvelo. Mne sa veľmi páčia, manželovi tiež 🙂 a iným sa nemusia...každý má svoj vkus...

maruska.s
autor
21. jan 2017

@mimac ďakujem, bezove mám doma, perfektne sa v nich tancuje, len tým som si nie istá...

maruska.s
autor
21. jan 2017

@ukulela vlasy mám tmavé...

ukulela
21. jan 2017

@maruska.s tak to by som sla aj do tych cervenych s cervenym ruzom v pohode -ak mas bledu plet. alebo strieborne strassove sandalky - ako neutralne (ako mala napr hablovicova tento rok na plese v opere 🙂 bezove neviem - tym si nie som ista. bud uplny konrast, aelbo potom sulad -tyrkys/cierna.

momoqui
22. jan 2017

@maruska.s ja by som dala cierne jemne remienkove alebo nejake jemne lodicky, bezove nie, ak kontrast tak pekne cyklamenove alebo jemne zlte, ale nieco jemne remienkove, ziadne hrube opatky ani podrazky

maruska.s
autor
23. jan 2017

@momoqui tiez si myslim, ze s jemnymi to bude krajsie. A osobne sa najviac priklanam k tej zltej farbe. Len kde ich zohnat? 😕

momoqui
23. jan 2017

@maruska.s som rada ze som sa trafila 🙂 netusim kde, bude treba pobehat asi vsetko, co mas v dosahu a mozno nieco padne do oka ...
Ja som pred 5 rokmi zufalo hladala remienkove lodicky vo farbe a dlho nic a nakoniec som nasla v Zare, to tam nikdy nechodim, ale skusila som a podarilo sa

maruska.s
autor
23. jan 2017

@momoqui keď ja mám čas už len do soboty...☹