Legíny pod šaty

neferneferuaton
28. feb 2024

Ahojte,v zime nosím saty vacsinou pletene. Nosim pod ne leginy, lenze dost su kratke a z čižiem potom vykukaju ponozky (cizmy su vysoke asi 10 cm nad clenkom). Mam este jedny ale to vyzera skor teplakovo. Poraďte odkiaľ objednavate leginy na plnsiu postavu a vysoku. Inak leginy nenosim len pod saty. Ďakujem

guudy
28. feb 2024

Lelosi ma aj predlzene velkosti.

neferneferuaton
autor
28. feb 2024

@guudy a kvalitovo su dobre?
Pripadne maju aj zateplene?

sofinkak
28. feb 2024

@neferneferuaton Lidl e-shop 👍

neferneferuaton
autor
28. feb 2024

@sofinkak su aj zateplene? A dosť dlhé na výšku 180 cm?

sofinkak
28. feb 2024

@neferneferuaton Po zadaní do vyhľadávania v e-shope Lidl ponúkne 108 produktov,tak len treba pozrieť 😊

muchacici
28. feb 2024

@neferneferuaton Ja mám Lelosi, dĺžka dobrá, aj šírka 😄 kvalita okej, trochu drahšie, a majú aj zateplené. Z tých zateplených som musela kúpiť o číslo menšie, čo u mňa nie je vôbec zvykom, lebo moja veľkosť mi spadovala. Myslím tak, že sa pomaly zosúvali dole, nie spadovali, mne osobne to vadilo

guudy
28. feb 2024

@neferneferuaton ano su kvalitne. Maju aj zateplene. Mam 177 cm a su ozaj dost dlhe 🙂
Len upozornujem, ze kazdy model ma vlastnu velkostnu tabulku. Tak na to si daj pozor 🙂

neferneferuaton
autor
28. feb 2024

Ďakujem

enoula
28. feb 2024

Pozri about you, vacsinou uvadzaju kolko meria modelka. A vies to zadarmo vratit ak nesadne
https://m.aboutyou.sk/p/urban-classics/leginy-5...
Nezateplene, ale urcite najdes aj take, je ich tam kopec

zuzinabila
28. feb 2024

@neferneferuaton a preco nie pancuchy?

neferneferuaton
autor
28. feb 2024

@zuzinabila lebo pohodlnejsie su mi leginy

neferneferuaton
autor
28. feb 2024

@marcela8866 ďakujem ale pančuchy nechcem

nikasmile
28. feb 2024

Aj tezenis má dlhšie

lenkakravcova
28. feb 2024

@zuzinabila
@marcela8866
Pančuchy majú dve nevýhody:
1. Zvyknú sa rýchlejšie trhať
2. Musíš ich meniť každý deň, lebo labky smrdia 😅🤣 (legíny prežijú aj tri dni s každodenne čistými ponožkami)

zuzinabila
28. feb 2024

@lenkakravcova ano,ale leginy+saty alebo sukna nevyzeraju tak smrncovo ako pancusky😉

lenkakravcova
28. feb 2024

@zuzinabila nechodím "zvádzať" mužov na verejnosti. 😀 Stačí mi keď vyzerám smrncovo doma pre toho svojho.

zuzinabila
29. feb 2024

@lenkakravcova 🤦‍♀️vyzerat smrncovo a zvadzat su dve rozdielne veci.

lenkakravcova
29. feb 2024

@zuzinabila ako to myslíš? Pančuchy viac zvýrazňujú nohy. Myslela som, že to myslíš v tomto duchu - vyzerať viac sexi.

zuzinabila
29. feb 2024

@lenkakravcova vzhľadom na to, že sa prezentuješ ako moslimka, myslím, že nemá význam viac rozvíjať túto debatu, keďže asi pôjde o nepriepastný rozdiel v tvojom a mojom vnímaní nosenia pančúch🤷‍♀️

lenkakravcova
29. feb 2024

@zuzinabila je to možné. 🙂 pekný zvyšok dňa.

evkakuk
29. feb 2024

@neferneferuaton keď si pozrieš zalando, about you a tieto stránky, pri leginach a nohaviciach je písané vysoká postava. Ja kupujem len také a fakt kľudne baba môže mať aj 187cm

evkakuk
29. feb 2024
pallacinka29
29. feb 2024

@lenkakravcova fuj, tri dni nosit jedny leginy…

lenkakravcova
29. feb 2024

@pallacinka29 A? Keď sa človek umýva, je doma, necvičí, nespoti sa, tak čo je na tom akože zle? 😀
Ty peries svoje rifle každý deň alebo ako to chápať?

ljzozv
4. mar 2024

@pallacinka29 ako nehnevaj sa.. ale dva dni úplne v pohode. Ak je normálny deň, nie extra ubehany, že by som sa spotila. Tak v Tom nevidím problém ,mať aspoň dva dni legíny, nohavice a tak podobne

princezna_bosorka
10. mar 2024

@neferneferuaton zateplene maju, kvalita niekomu vyhovuje, niekto nadava...