Môžem si dať telové silonky?

11. mar 2024

Ahojte, objednala som si tieto saty. A teraz mi napadlo, ze kedze to chcem nosit na jar, cize v tomto obdobi, co na nohy? Na holo mi bude zima 🫣 mozem telove silonky? Ci tie uz su out a absolutny preslap,,,Alebo co si dat 😅
Dakujem

viestta
11. mar 2024

Nechapem preco by mali byt telove silonky preslap

autor
11. mar 2024

@viestta ja som to raz niekde citala. Ale uplne ta info cezo mna preletela, kedze ja saty/sukne nosim len v lete. Ale tieto sa mi pacia…🙂

galganka
11. mar 2024

No, tak to som celú jeseň a jar totálne out a je mi to totálne jedno. 🤷🏼‍♀️😂

janai1
11. mar 2024

Tak out sú hlavne lesklé silonky. A silonky v otvorených topánkach

majka3322
11. mar 2024

Ludia noste si co chcete a kaslite na pravidla 🙂 kludne si daj aj silonky do otvorenych topanok, kazdemu to moze byt u riti :D

mandarinka555
12. mar 2024

Ešte raz...Prečo by mali byť telové silonky prešľap?

natalienka12
12. mar 2024

Podľa mňa sú absolútny prešľap tieto šaty, pokiaľ nemáš 16 rokov.

autor
12. mar 2024

@mandarinka555 najdem ten clanok…nieco mam fixnute v hlave. Ale mozem sa mylit
@natalienka12 preco 🤷‍♀️ biele tenisky, kozena bunda ked pojdem s detmi do mesta, na ihrisko..

mclissa
12. mar 2024

Ja by som si kludne dala aj cierne, a ked bude teplejsie telove, aj na holo. Toto su saty celorocne a lahko kombinovatelne. Vynosis aj s cizmami, aj s teniskami aj so slapkami. Kozenka, aj sako. Pohodlne.

ibatanecnica
12. mar 2024

@galganka takých nás je viac
autorka - odporúčam menej čítať takýchto článkov,

autor
12. mar 2024

Dakujem kocky. Mate pravdu. Aj keby to bolo akoze mimo, tak mi to moze byt uprdele 😅 👍

galganka
12. mar 2024

@natalienka12 v 16-tke by mi nikto také šaty nekúpil. Vreckové som nemala, brigádu až o rok neskôr... Raz som niekde čítala veľmi sympatický výrok. Síce ho len parafrázujem, ale pointa ostáva. Vek po tridsiatke je úplne perfektný. Konečne máš dosť peňazí a môžeš si obliecť to, čo si vždy chcela. A je to tak. Takže, ja veru tieto šaty do obchodu mrknúť tiež pôjdem, ak sa nemýlim, videla som ich v Mohite, môj jediný problém s nimi je, že mám meter osemdesiat, tak si ich radšej vyskúšam. A ak sa niekomu nepáči, že inokedy si dám napriklad sveter s hríbikmi a k tomu sukňu na traky, hold, je to furt len jeho problém nie môj. 🤷🏼‍♀️

autor
12. mar 2024

@galganka ano su z mohita. Tak ja mam slabych 156 cm, tak uvidime 😂

galganka
12. mar 2024

Ja po nich už pár dní pozerám, idem rovno mrknúť, či ich majú u nás v predajni. 😄 Šiat nie je nikdy dosť. To nevadí, že mi akurát pípla sms, že mi jedny dorazili do balikoboxu. 😂 A aj tie budem nosiť so silonkami. Určite je to menšie "fó pá", ako polopriesvitné legíny, zarezané v predku, či zadku s krátkym tričkom. 🤷🏼‍♀️

vanilka3
12. mar 2024

Ja mam tiez tieto saty a nosim ich aj s telovymi aj s ciernymi silonkami

oblecenie99
12. mar 2024

Mňa by k týmto šatám ani nenapadli iné, ako telové. Aký prešľap? Skôr mám pocit, že teraz sa už ozaj nosí všetko, mám problém zahliadnuť v dave v meste ženu, dievča, ktoré je oblečené pekne či vkusne. Všade neforemné tenisky alebo á la bežecká obuv ku kostýmovým nohaviciam, a k tomu o tri čísla veľké nafúknuté zimné bundy, tepláky a obtiahnuté legíny, neforemné nohavice všetkého strihu. Ďakujem, ja si radšej dám šaty s telovými silónkami.

lillym2
21. mar 2024

A náhodou ich nechcete predať? Ak ich máte vo veľkosti S alebo M, tak by som mala záujem. Všade sú vypredané.

banalu
21. mar 2024

Podla mna niesu vobec preslap silonky, ale ja by som si kupila nejake vesele zlte alebo zelene, k tomu tie tenisky a kozenka 👌

banalu
21. mar 2024