Obuv na telesnú pre tretiaka

26. aug 2023

Ahojte, syn ide do 3.ročníka. Akú obuv kupujete vy na telesnú? Veľkosť nohy má 37/38 a dosť ťažko kúpiť aj topánky na jeho nohy. Všade majú buď menšiu, alebo väčšiu veľkosť.

1aduliatko1
26. aug 2023

Moj ma platenky z reservedu...inak by som kupila v decatlone

pribinak
26. aug 2023

Hocičo z Decathlonu

kacena4
26. aug 2023

hoco z bielou podrazkou co sa lahko obuva a nesnuruje

markaterka
26. aug 2023

Ani nehovor, môj tretiak má nohu 41 a učiteľka na telesnú vyžaduje topánky na suchý zips. Problém kúpiť.

portret7
26. aug 2023

Moj ma rovnakú veľkosť, na TV vždy kupujem botasky, väčšinou Nike.

jaga18
26. aug 2023

Dnes som zrovna objednávala túto veľkosť v Sportisime. Žlto zelené halovky, značku už neviem, stáli tuším 22e.

simca06022011
26. aug 2023

Tenisky, neviem aký problém máš s topánku pre neho, tenisky na telesnú majú hádam v každom športovom obchode, v decathone ako sa tu píše napr. Pripadne ak mate nejaké z leta môže donosit na TV.

luxus10
26. aug 2023

.adidas, ja som v takej velkosti kedysi bez problemov kupovala adidas tenisky na suchy zips chlapcenske...

majka99999
26. aug 2023

Moj starsi s nohou 39 nosi Puma (su take sirsie sa mi zda, nosi od prvej triedy rovnaku znacku), na snurky samozrejme. Tretiak ma nohu 32 a nosi Nike biele na lepky. Ja zvycajne Sportissimo, z Decathlonu nejako mojim detom nesedia tenisky, skusala som na basketbal aj na telesnu kupit, stale daco ominalo alebo boli tvrde.

eeffka
14. sep 2023

@markaterka ucitelka moze fak max poprosit, nie vyzadovat. 3tiak si u asi 4r ma vediwt snurovat topanky.

eeffka
14. sep 2023

Moje dcery nosia na telesnu tenisky co mali leto predtym.
Ak mas problem s neistou velkostou odporucam latkove sietovane tenisky co sa vedia kus natiahnut, ja mam take z CCC