Šaty na oslavu

zanaz
28. apr 2024

Ahojte, o dva týždne sa bude konať (rodinná) oslava narodenín v bowlingovom bare, téma by mala mať "rifľová".
Nie som nohavicová, naozaj nosím šaty kedy sa mi dá, je mi to pohodlné a nechcem v tom ustúpiť ani tentokrát.
Premýšľala som nad šatami s rifľovou bundou, tenisky.
Chcela by som niečo podobné, kľudne bez vzoru.
Len aby boli dlhšie, ideálne pod kolená (174cm, 26r.) a s rukávom.
Bunda zrejme ku pásu, tmavá, či svetlá..?
Ak vám niečo napadá, pošlite.
Viem, asi to príliš prežívam ale mám tam mať aj príhovor a ja som typ človeka, ktorý berie tieto veci smrteľne vážne. 😀

Vopred ďakujem za nápady a aj za pochopenie mojej paniky. 😂🙏

lenkakravcova
28. apr 2024

@zanaz k riflovej bude odporúčam šaty bez voliera. Väčšinou ich majú riflové bundy - mne to potom zavadzia keď sú dva goliere na sebe. 🙂

lucia13022023
28. apr 2024

Tie zelene šaty ak sú z hm mam aj ja, sú krásne. Kúpila som si k nim topánky, pošlem aké. Ale kľudne aj biele tenisky nižšie. A bundu určite do pasu a za mňa ku každým satom bledú riflovinu.
Riflove šaty dlhe alebo sukňu riflovu si nezvazovala? Aj to by bol pekný outifit, biela košeľa zakasana, dlhšia sukňa a tenisky alebo iné topánky (aj keď na bowling asi nič moc)

linduska86
28. apr 2024

a keby si si dala riflove saty? 🙂

lucia13022023
28. apr 2024

@lucia13022023 no a topánky sú podobné tým co som poslala, len nemajú to šnurovanie. A ja by som sa asi obliekla tak ako som poslala, ak teda nechceš ísť do nohavíc a chceš niečo dlhšie 🙂

jankalukasova
28. apr 2024

Tieto som nedávno videla v Mohite

stanulienkat
28. apr 2024

Vsetky saty sú veľmi pekné a myslím, že aj vhodné na takúto príležitosť. Hodia sa aj k riflovej bundičke, k nim kľudne biele tenisky.

@lucia13022023 neuraz sa na mňa, ale tieto pánky sú ohyzdné a mali by ich zakázať. Rifľová sukňa z tvojho obrázku je síce veľmi pekná, ale nemyslím, že jej bude pohodlná na bowlingu.

lucia13022023
28. apr 2024

@stanulienkat neurazam sa, mne sa páčia, to ze tebe nie je tvoj názor ktory beriem, ale neprestanú sa mi páčiť😁 ale chápem, sú veci ktoré keď vidím si poviem ze ako si toto niekto môže dať na seba a vôbec vymyslieť 😁

zanaz
autor
28. apr 2024

Ďakujem pekne za tipy... 🙂 @lenkakravcova : toto som si neuvedomila, určite zvážim. @lucia13022023 : sukňa mi príde pomere úzka, hlavne ja som vždy mala v predstave, že sú tie veci pevné a ja mám rada pohodlné a mäkké 🙂 v podobných topánkach by mi odumreli moje širšie nohy 😀

zanaz
autor
28. apr 2024

@jankalukasova tie vyzerajú dobre, len by mohli byť o niekoľko cm dlhšie 🙂 každopádne ďakujem, skúsim pozrieť niečo podobné

zanaz
autor
28. apr 2024

@linduska86 Buď sa mi zdali príliš neforemné alebo naopak "pevné a upnuté". Asi to bude tým, že podobný materiál nenosím 🙂 je možné, že je to iba moja predstava a mohla by som si ísť niečo podobné skúsiť. Aj keď musím priznať, že sa mi to celkovo nepáči, riflovina na veľkej ploche, bundu ešte zvládnem.

macatt
28. apr 2024

Ahoj, ja mám takéto šaty trojo, bledá, tmavá, aj šúchaná rifľovina, lebo sú veľmi pohodlné, mäkké a budú ti pasovať k ním aj bowlingové topánky🙂 podľa mňa sú ,,nesmrteľné,, mám ich niekoľko rokov a kľudne môžeš dať pod ne aj leginy, ale tú zadnú časť majú dlhšiu, ustojíš to aj pri hre..

lenkakravcova
28. apr 2024

@zanaz keď si písala o tej pružnosti materiálu. Ja mám jednu takéto, a sú dosť tenké a mäkké. Ale mala som aj také z typickej rifloviny hrubšej tie mi nevyhovovali. Tieto čo posielam fotku sú na nosenie príjemné. Takže asi záleží kus od kusu. 🙂

linduska86
28. apr 2024

@zanaz rozumiem, tak ja by som si z tych tvojich siat vybrala tie prve a k tomu riflovu bundu (co zase ja tie riflove bundy nemusim - su na jedno kopyto 🙂 - ale tak si myslim, ze tou riflovou bundou nic nepokazis .. potom napis, ako si sa nakoniec rozhodla 🙂

minenkak
28. apr 2024

@lenkakravcova chcela šaty pod kolená ,ona nechce byť určite celá zakrytá.Budem určite dodrbana, ale toto je fakt otrasné

stanulienkat
28. apr 2024

@lenkakravcova neuraz sa, ale to je ako strašidlo do maku, alebo do filmu Anna zo zeleného domu. Toto si nemôže obliecť nikto pod 85 rokov a pri zmysloch.

osky
28. apr 2024

@stanulienkat 🤣🤣🤣
@lenkakravcova chapem,ze tvoje presvedcenie ta vedie k takemuto obleceniu.
Ale toto je uz ozaj prilis.
Tie volaniky na pleciach...no ozaj.
Ved sj zahalena moze byt moderna.
Sle tiesaty co si dala su ozaj ako z filmu pre pamätnikov

lenkakravcova
28. apr 2024

@minenkak nepísala som jej, že si to má alebo musí obliecť. 🙂 pýtala sa vyššie na materiál. Tak som to dala ako príklad.

@stanulienkat
@osky móda sa opakuje a cyklí. Mňa ale ani veľmi netrápi čo sa niekomu inému páči alebo nie. Ak to nosím ja, tak sa to musí páčiť hlavne mne. 🙂 aby som sa cítila sama sebou. Úplne rozumiem ak sa to niekomu inému nepáči. Však mne sa tiež nepáči veľa veci, nepotrebujem to ale nikomu plesknúť do tváre pre svoj lepší pocit že som niečo viac (vo svete módy a vkusu). 😀

svokrinjazykmonika
28. apr 2024

@zanaz za mňa určite riflové šaty. Veď je ich milión pekných. Keby si dať tieto šaty čo chceš a ku nim bundu tak aký to má význam. Veď bundu si dáš aj tak hneď dole tam a budeš iba v šatách.

dariaaa
1. máj 2024

@lenkakravcova pomooooc,tak toto nie pre boha takéto šaty

dariaaa
1. máj 2024

@zanaz tie šaty sú všetky krásne,ale mne tento typ šiat už nepasuje navrch bunda.Akakolvek.Tie šaty by mali ostať bez svetrikov búnd,vest,proste nič. Moj názor len.Ak si môžeš dovoliť,nájdi si teda niečo jemne z toho materiálu,jeansoviny.Tie saty/košeľa na obrázku hore su pekne,ale krátke, nepríde mi to na bowling.Celkovo ak chceš ísť hrať,asi ani tie dlhe saty.Mne na bowling šaty nie sú.Nemozes sa proste premôcť a skombinovat niečo?A keby si aj nešla v riflovom,tak si proste trosku zo seba vystrel v tom prihovore.Daj si aj tie modré dlhé a nejak to hod na srandu, ze si výnimka.Ale stále pripomínam, šaty a bowling nepasuje. Aj keď ja by som urobila čokoľvek,aby som dodržala dresscode z pozvanky