Šaty na svadbu na úrade

8. aug 2023

Ahojte, tie ktoré ste sa brali na úrade, v kruhu najbližších a po obrade ste mali len večeru v reštaurácii, ake ste mali šaty? Potesili by fotky 😁 nechcem to prehnat a zároveň sa nechcem obliecť klasicky 🤗

beata_k
8. aug 2023

Ake som v skrini nasla 😀

mirola
8. aug 2023

ja som mala obyc tricko a takuto suknu, pohodlne, jednoduche.. k tomu zabky

lucia245
8. aug 2023

Akékoľvek, po akých túžiš. To, že je svadba menšia alebo ze nie je v kostole, nijako nezavazi. Obyčajnú beznu sukňu ci veľké svadobne s korzetom - je to na tebe - ty sa musíš cítiť krásna a ako nevesta. Je to deň o tebe🙂

danielittar
8. aug 2023

Jednoduché biele doslova za facku, padli mi do oka v čínskom obchode :D Dlhé biele, tylová látka na sukni a vrch jemne prešitý striebornou čipkou. Ženích ma takmer nespoznal :D On mal oblek tmavošedej farby a bielu košeľu.

viestta
8. aug 2023

Ani na urade to neprezenies velkou svadobnou robou. Preco by take saty mali byt prilis?

petamich
8. aug 2023

ja som mala klasicke svadobne saty, chcela som mat ten den vynimocny aj ked covid, svadba na urade, 6 ludi - tak som si povedala, ze aspon sa nechame nafotit a spravime si ten den specialny aj tym oblecenim

ale je to len na tebe - cokolvek od rifle, po klasicke svadobne saty je podla mna okej, kolegyna sa rozhodli zobrat len tak "na rychlo" a mali rifle a biele tricka, ina mala kostym....

suzitok
8. aug 2023

ja som ich objednala ako "plesove" , tiež som nemala velku svadbu, ale chcela som sa citit a aj vyzerat ako nevesta

elenka.k
8. aug 2023

veď aj keď sa budete brať na úrade - tiež budeš nevesta 😉 ber si šaty ako sa patrí na nevestu , zaslúžiš si to

cimage
8. aug 2023

Moja kamoska mala jednoduche, biele saty po kolena a k tomu mala kyticu len s tych malych bielych kvetiniek co davaju ako vypln do kytic (neviem ako sa volaju). Moja sesternica mala bledozlte saty tiez po kolena. Zaujimave, ze ich kupila ako dlhe spolocenske saty a dala si ich skratit, ale boli naozaj pekne. Dalsia kamaratka mala klasicke velke svadobne saty, zavoj. Takze kazdy ako chce.

mariska1989
8. aug 2023

Ak je to niečo malé tak určite by som nešla že zaplatiť 500 za požičanie .určite ale čo by bolo by som šla do bielych alebo šampusove.

danica2711
8. aug 2023

krásne svadobné šaty, aké som chcela mať. Svadba na úrade predsa nie je "menejcenná" a je jedno, koľko ľudí na nej je

janka1011
8. aug 2023

Nepíšeď, či sa vydávaš prvýkrát alebo nie. To je pri šatách podstatnejšie ako to, kde je sobáš a aká veľká je hostina.

kvetinka75
8. aug 2023

kamarátka mala biely kostým s krátkou sukňou. Vyzeralo to pekne, elegantne

zelenakobyla123
8. aug 2023

@janka1011 prečo by to malo byť podstatné?😆

janka1011
8. aug 2023

@zelenakobyla123 tak ja keby sa vydávam druhý krát neobliekam princeznovské svadobné šaty so závojom. Ale to som ja, netvrdím, že to tak musí mať každá.

betulinka1
8. aug 2023

@mirola krasna si bola

zelenakobyla123
8. aug 2023

@janka1011 nechápem stále prečo😀

motogirl699
8. aug 2023

Takéto, len som teda bola mesiac pred pôrodom

mane01
8. aug 2023

Ja som mala biele kratke uzke, spodna latka plus vrchna cipka.

qwer2019
8. aug 2023

Jednoduche svadobné šaty, ktoré sa mi páčili... Tiež to bude malá svadba max 10 ľudí navyše, a potom obed ale chcela som svadobné.

viellik
8. aug 2023

Presne tak, je to predsa tvoj deň a záleží len na tom, čo chceš mať v ten deň ty na sebe 🙂 Kamarátke som bola v máju na svadbe, brali sa na úrade a mala nádherné biele šaty, klasické, make-up tiež. Nikomu to neprišlo divné 🙂 Je to úplne v poriadku.

lulana79
8. aug 2023

Len dvaja svedkovia a rodicia. Spolocny obed.

danica2711
8. aug 2023

@lulana79 krásne

natalka13
8. aug 2023

Normalne svadobne mala som 22.
Nedam si v tom veku kostym ani puzdrove saty.
Uradny sobas sctym nic nema.
Ked mozu mat tehotne "panny" v kostole zavoj preco nie ty na urade svadobne saty?

lucia245
9. aug 2023

@natalka13 tie tehotne "panny" v kostole so zavojom si zabila🙂 a este nezabudnime na cepcenie, ked sa sklada vienok nevinnosti z hlavy 🙂