Svadobné šaty po členky

28. okt 2023

Ahoj aký máte prosím názor na takéto šaty po členky ? Mám 180cm a som v 8mesiaci tehotenstva takže naozaj nemám z čoho vyberať.. nakoľko mi puchnu členky chcela by som k nim len biele botasky so stužkovou šnúrkou a takú istú stužku aj pod prsia.. svadba bude mala len v kruhu rodiny cca 30 ľudí takže sa nepotrebujem pretŕčať.. ak je to ok, aký k nim zvolit účes ? Premýšľala som len natočiť a ozdobiť perličkami 🤷‍♀️

dadka_bb
28. okt 2023

Vypada to ako nocna košela, určite tam ešte pridaj nejaké krásne štrasové doplnky nahrdelník náramok alebo nejake iné šaty aspoň s takým akoby opaskom čipkou? Toto je uplne jednoduche až pyžamoidné. Ale inak botasky som okrem obradu mala aj ja cely den /noc obute ...alebo biele balerinky si kup , a uces je pekny tiež 🤗

sweetdreams1
28. okt 2023

Za mna ok, aj účes si vybrala k nim super. Mozno by som zvážila, či nezasit ten rozparok, to sa mi k teniskam až tak nehodí, ale to je len taká rada z brucha, keď to nevidíme celé. Ale teda kľudne si dopraj výraznejší makeup a kyticu 🙂

tosomja
28. okt 2023
jj298
28. okt 2023

Po clenky nie. Zvlast ked si tehotna a chces tenisky. Budes vyzerat sirsia ako vyssia. Uces pekny saty hrozne. Nesedia nikde.

pinkgirl
28. okt 2023

Šaty ok, účes tiež - môžeš ich spolu prepojiť rovnakým doplnkom ako brošňa. Akurát ja by som na nohy zvolila radšej balerínky. Elegantné, jednoduché. Tenisky sa na takúto udalosť nehodia (max. ako prezutie na hostine keby ťa boleli nohy, inak nie).

autor
28. okt 2023

@dadka_bb veľa možností so šatami nemám keďže som v 8 mesiaci a brucho ako balón :( preto som ich chcela "oživiť" stužkou v tom predeleni pod prsiami

autor
28. okt 2023

@pinkgirl ďakujem, mám alternatívu aj balerínky ale svadba bude za 3 týždne a bojím sa že mi v kostole bude od nôh zima v balerinkach

autor
28. okt 2023

@jj298 sedieť ani poriadne nemôžu keďže mám brucho ako balón 🤦‍♀️ bola som v svadobnom salóne, pani sa somnou natrapila zapotila ale nenašli sme žiaľ ani jedny keďže mám naozaj už bruško veľké.. tieto šaty sú pod prsiami predelene tylom a sú voľne možno preto vypadaju ako pyzamove? 🤷‍♀️

stevvvka
28. okt 2023

No ja by som tieto brala ako rezervné ale skúšala hľadať ďalej. Je pravda ze 3 týždne malo času ale možno sa podarí. Tiež som radšej za baleriny. Véd si ich môžeš prezutie, aj na vrch budeš mat kabát alebo niečo, nebudeš mať hole ramena.

Každopádne hlavne! Veľa šťastia v manželstve a zdravé bábätko. A pekný den🌹

autor
28. okt 2023

@stevvvka ide o to že už mám krátky čas a ako som písala vyššie 3 hodiny som trávila v svadobnom salóne kde som si za nie malé peniaze chcela šaty požičať ale žiaľ pani na moje "veľké bruško" nenašla žiadne :(

andreatytler
28. okt 2023

Mne sa to vsetko paci. Aj saty, aj uces aj tenisky,
Tu stuzku planujes bielu alebo farebnu?

autor
28. okt 2023

@andreatytler ďakujem ❤️ chcela som bielu Max smotanovu aby moc nekricala

lubkovaandrejka
28. okt 2023

Ahoj, 🙂 ja mam inak na predaj tieto - nove s visackou pre tehotne. Ja som nakupila trojo a z nich vyberala😆keby si mala zaujem tak ti ich lacno posuniem. Predpokladam,ze uz sa tehotna vydavat nepojdem 🙂

ivka233
28. okt 2023

Mám 178cm a mám v bazáriku svadobné šaty Orsay, ktoré som si kúpila ako popolnočné (nakoniec som ich nepoužila) a boli teda dlhé až až. Dokúpila som si aj dosť pružné bolerko, aby som nemala odokryté ramená a ruky. Ja som však nemala veľké bruško ani pred pôrodom, takže neviem odhadnúť, či by boli veľkostne ok, ale môžem pomerať.

thoughtfulweirdo
28. okt 2023

Ja som sa vydávala v 8.mesiaci a mala som šaty po členky a baleríny. Nevidela som a stále nevidím žiaden problém, bola som krásna 😁

lubkovaandrejka
28. okt 2023

Ale tie,co mas su fajn, zvolis si pekne doplnky a bude to super 🙂

pribinak
28. okt 2023

Pozri bonprix, majú svadobné šaty pre tehotné a rôzne veľkosti
Tamtie sú naozaj veľmi jednoduché

andreatytler
28. okt 2023

Aj ja by som volila bielu.
Na satach mi ale nieco chyba. Su na mna prilis jednoduche. Neviem ci sa to teraz nosi, asi by som volila stuhu s trblietkami, alebo ich nasila okolo vystrihu alebo kratke rukavy cipkove. Proste nieco na ozdobu

stevvvka
28. okt 2023

Nie sú vyslovene škaredé, ktore chceš, ale sú veľmi jednoduché, dala som link na tieto.

lubkovaandrejka
28. okt 2023

@stevvvka jooj, tuto stranku urcite nie. Riesilo sa to tu aj na inych soc.sietach, ze to je podvodna stranka, ktora posiela tovar z Ciny alebo Saudskej Arabie niekedy po mesiaci, dvoch, v inych pripadoch vobec a material mizerny.

vanilkovazmrzka
28. okt 2023

Off topic, v tejto faze tehotenstva by ma takyto neskory termin svadby asi dost stresoval… 🫣

A inak saty su ok, dala by som hrubu stuhu na ne, a nejaku decentnu maslu vzadu zaviazat.

jj298
28. okt 2023

Mozno je to zla fotka/poza. Ale ved aj pre tehotne maju krasne saty. Chapem ze v slovenskych salonoch asi velmi do vyberu nie ale toto ti velmi ublizuje. Mozno keby si mala nejake viazanie pod prsiami, maslicku slebo nieco, nech je vidiet brusko.

ptvw
28. okt 2023

@vanilkovazmrzka tiež mi to napadlo, ale snáď je na začiatku 8, a nie na konci 8, lebo plus 3 týždne, aby nešla z obradu rovno na sálu, ale teda bábo by malo štýlový príchod, to hoc kto tak nemá 😁

A mne sa páčia, ja mam práve rada take jednoduché veci a za mňa tenisky, budú lepšie sedieť ako balerinky

autor
28. okt 2023

@ivka233 ďakujem pozrela som ale 38 by mi bolo malé keďže mám teraz +15kg 🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
28. okt 2023

@stevvvka tieto som videla nazivo je to katastrofa z Aliexpressu 🤦‍♀️

autor
28. okt 2023

@ptvw v čase svadby budem v 35tyzdni takže snáď to nejak zvládnem 🙂 a ďakujem, tiež som skôr za jednoduché ako precackane cipkami, krajkami..

lelelienka
28. okt 2023

Mne sa uces paci, saty nie. Aj v osmom mesiaci mas na vyber nejedny saty, staci si vybrat na internete…tiez som sa nedavno vydavala s velkym bruskom v 33 t. Objednala som si stvoro siat, vybrala tie co sadli a ostatne (zdarma) bez problemov vratila. Stali ma 37€…

ivka233
28. okt 2023

+15kg je pohodička... Na nás cca 180cm to nie je také strašné 😉 Pôjdu dole raz dva, bez obáv... Každopádne držím palce 👍

mirkam3
28. okt 2023

Dala by som na ten šev aspoň nejaký strasovy opasok, nech z toho vyrobiš niečo výnimočnejšie. Tenisky to zabijú a zbytočne budeš pôsobiť mohutne. Keď už tak si daj sandálky, hoci aj na rovnej podrážke. Spravila by som si k tomu nízky drdol (taký lezernejsi).