Svadobné šaty v 8. mesiaci tehotenstva

16. okt 2023

Ahojte žienky čo si prosím myslíte o týchto šatách ? Za 3 týždne máme svadbu v podstate na rýchlo pred pôrodom, len v rodinnom kruhu nič extra.. sobáš v kostole, posedenie len decentné..

marhulka13
16. okt 2023

V ôsmom mesiaci by som volila saty ktoré sa zužuju pod prsiami a potom sú voľné.

zuliku
16. okt 2023

Ja som sa vydavala v 7 mesiaci, teraz ich predavam, v pripade zaujmu poslem foto

lelelienka
16. okt 2023

Ak sa do nich zmestis a citis sa fajn, potom budu ok. Nejde asi o to ohurit v tomto pripade svadobnou vizazou, vsak? 😊 Suhlasim vsak ako pise vyssie, ja som tiez mala v 33t strihane pod prsiami a odtial volne - super pohodlne a aj brusko v nich bolo pekne.

autor
16. okt 2023

@zuliku kľudne mi môžete poslať do správy 🙂

autor
16. okt 2023

@lelelienka vmestim sa nakoľko je vzadu snurovacka, cítim sa v nich fajn až na to že ma trošku mätie či tá malička nemá byť vyššie pod prsiami 🤦‍♀️ale presne ako píšeš, nejde mi vôbec o to ohúriť rodinu ale o oficiálne uzavretie manželstva 🙂

zuliku
16. okt 2023

Tak sa mi ozvite..dakujem

autor
16. okt 2023

@zuliku písala som vám správu

kitycat
16. okt 2023

O tychto satach si myslim, ze nie su uplne in.

Nepacia sa mi tieto korzetove a bez ramienok vseobecne. Nebojis sa, ze ti budu padat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre