Vimba sofvelová bunda s barančekom a softvelové gate s fleecom

13. okt 2023

Ženy prosím poraďte. Chcela by som od vimba softvelovú bundičku s barančekom zimnú a softvelové nohavice podšité fleecom k tomu ako súpravu velkost cca 98. Na stránke kde to pozerám tak tam ma na výber 8 búnd podšitých barančekom a nič vo veľkosti čo potrebujem 🤔😔..tak mi to ani nejde vložiť do košíka. Chcela by som súpravu. Pošlem konkrétne ktorú..no ako vravím bundu teplú podšitú barančekom a gate stačia fleecom. Už to pozerám pár dní a neviem sa z toho vysomarit..keby bola nejaká múdrejšia ako ja a pomohla , bola by som vďačná 🙏.

guudy
13. okt 2023

Prepac, ze neporadim, ale je to softshell, nie softvel🙈

simona20201309
13. okt 2023

@guudy to nič, naša babka to volá sóšel 😆

guudy
13. okt 2023

@simona20201309 au au🙈

ullala
13. okt 2023

Ved napis predavajucej. Podla mna ti to usije.

autor
13. okt 2023

@guudy viem ale som sa ponáhľala tak som neriešila ako sa to píše. Myslím ze to každý pochopil 😃.

autor
13. okt 2023

@ullala ďakujem. Skúšala som , žiaľ zatiaľ žiadna odozva

tinkavvv
13. okt 2023

Cez ig reaguje urcite. Ja som objednavala pred nedavnom. Urcite napis a dosiju chybajuce velksoti.

autor
13. okt 2023

@tinkavvv bohužiaľ nemám ig ani neviem ako to funguje 😏. Ale ďakujem za snahu pomôcť. Asi sa budem musieť predsa len po niečo inom poobzerať .

stanzi
13. okt 2023

Tak asi jej nechaj viac casu na odpoved alebo napis znovu, mozno ma len vela mailov 🤷‍♀️ Ja som jej tiez minulu zimu pisala mail, a normalne odpisala a doplnila na stranke velkost ktoru som chcela…

autor
14. okt 2023

@stanzi neodpísala ale doplnila velkost 😁. Teším sa , vďaka.