Kde kupujete tepláky pre 8-ročných chlapcov?

janka95
30. aug 2023

Mamičky poprosím radu kde kupujete alebo dávate šiť pekné tepláčky pre chlapca. Bude mať v decembri 8 rokov, veľkosť 140. Ale je ako palička chudučký a vysoký, všetko je široké a v páse padá. Šnúrky zatahovať nechcem vyzerá to ako vrece :D hľadám niečo slim strih, najlepšie s gumičkou v páse, že keď bude behať, skákať, nebudú padať. Ďakujem. Dnes som prešla asi 8 obchodov a nič. V detskom butiku mali perfektné len väčšie ako do veľkosti 128 už nerobia. Dokonca ani drahé športové obchody. Veľmi široké strihy. .

kakakina
30. aug 2023

Na chudeho mi naj sedeli v 4F

najstastnejsia
30. aug 2023

Next

scila
30. aug 2023

@janka95 niesú to žiadne "imigovky", ale roky som s nimi spokojná. Syn má 9, na doma aj na telesnú mu kupujem tie s patentami zo 100% bavlny - žiadna umelina. Šijú ich v Michalovciach.
https://gustokids.com/teplaky

babydesire
30. aug 2023

@janka95 fiiha 140 v 7 ? Moj ma 7 tiez a 128 velkost. 140 pri tomto tempe tak v 10tich rokoch...ja kupujem v kik alebo v pepcu,,tiez stym pasom mam problem..ale moja mama je krajcirka tak ju vzdy pekne poprosiiiim...teplaky na doma - tam mu tu gumu navleciem sama, tam nevadi ze to vyzera kadejako..dnes je ten pas tak pozosivany,,kedysi sa nastrihlo navlieklo a hotovo..ja mam problem aj s papuckami obom - vsetky su siroke, vyzuva sa im to

sandra19860
30. aug 2023

.

jaond19
31. aug 2023

Na about you, teplaky zn.Name it, su uzsie a zvnutra nastavitelny pas na gombiky. Syn ma 7 a pol roka a velkost 146, tiez chudý dlhy. Sedia mu.

janka95
autor
31. aug 2023

@jaond19 super, skúsila som objednať. Ďakujem 🙂

almia
31. aug 2023

@janka95 nám sedia len od značky despacito, nunu, mikoo.. popozeraj tieto značky ..objednať na e-shope