Lindex veľkosti - zimná kombinéza

dally55
2. nov 2023

Chystám sa kúpiť malej zimnú kombinézu z lindexu cez internet, čo nie je lacná záležitosť, nosí veľkosť 74. Čo ja viem Lindex oblečenie je vždy trosku vacsie než iný výrobcovia, nemáte niekto skúsenosť s kombinézami/ zimnými overalmi? Vôbec netuším či brat 74 alebo keďže zima len začína tak radšej 80. Bodyčka čo mame doma od nich stále oblecie aj 62 veľkosť, ďakujem za skúsenosť

anjelicek26
2. nov 2023

Ano su obrovske... o 80ke podla mna ani neuvazuj... tu moji nosili pri 90cm este...

doris11
2. nov 2023

@dally55 syn má tiež Lindex overal zimny, minuly rok som mu kupovala 98, bola mu vacsia, teraz má 4r a je mu dobrá. Čo normálne oblečenie nosí 104,110 niektoré. Akurat čo, tak podľa mna celkovo Lindex robí aj na bundách krátke rukávy 😀 aj na tej kombinéze všetko ok ale rukávy sú kratšie.

luckajozko21
2. nov 2023

Ja by som brala na tvojom mieste tu 74. Ja som objednavala softshelovu 74 ked mal cca 72 cm. Nehorazne velke mu to je. Teraz na jesen (uz ma 74cm) ten overal ani nevytahujem. Uvidim na jar, ci vobec dorastie, alebo ho budem predavat ako novy este so stitkom...

lenqua_12325
28. dec 2023

Tiež som milovala Lindex.
Roky som tam nakupovala deťom a veci potom ako nové darovala ďalej.
Nakupovať tam bolo ako malé Vianoce.
Veci krásne a veľmi kvalitné.
Keď som ale po dlhej dobe išla do Lindexu (tento rok v lete) už to na dotyk bolo úplne iné.
A tiež ten vzor .. už to nieje ako predtým ...

Tiež veci objednané pred mesiacom sklamanie.
Úplne tenunké tričká bez akcie a neboli lacné.
Už je to len o cene. O kvalite sa hovoriť nedá.
Ponožky by boli ešte fajn, ale inak nič.
Netuším na akú značku presedlať.
H&M už je tiež ako drahá prachovka.