Oplatí sa predávať oblečenie pre deti?

26. sep 2023

Baby oplatí sa oblečenie po deťoch predávať,? Ja strašné veľa darujem , napríklad Pepco, KiK, Tesco , ani nepredávam ..avšak pri tých drahších značkách ,rozmýšľam že to hodím na net, len či sa oplatí , sa s tým hrajkat😅 zatiaľ to mám schované, zas tepláky za 50 e nechcem len tak darovať , alebo značkove veci, keď sa mi pár eur môže vrátiť a v podstate sa mi to môže točiť ..len času malo,tak či sa to oplatí fotiť vôbec a dávať na net

radkaradix
26. sep 2023

ved skus a uvidis, podla mna nieco predas, ale zas nemozes cakat, ze vec, ktora stala 50 eur nova, predavas za 40 eur nosenu, iba ak by bola v top stave, len oprata. Ale za polovicu to mozes skusit. Ja takto rada nakupujem. Takze ak mas veci v top stave, ako nove alebo nove vo velkosti 116 a viac pre chlapca, mozes mi poslat do spravy ponuku 🙂

puticka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka13
26. sep 2023

Nie. Už ani neskúšam. Akurát mam plnú ikea tašku veci, väčšina ako nové. Idem zaniesť do "BER TO".

autor
26. sep 2023

@puticka7 ani nevrav , ja občas pozeram inzeráty , a rebel súprava , neopratelne fľaky na mikine za 30e 🙈😲 ešte bolo poznamenane že sú neopratelne , skúšala vyprať .a kto normálny dá 30eur za flakatu súpravu? Len zato že to je rebel?

alickapusinka
26. sep 2023

Tu je viac takýchto predávajúcich. Najradšej mám inzeráty zadarmo k nakúpu toto je za mňa Topka na smiech. Nevie človek či sa má smiať či plakať .A najlepšie je že dotyčná má cez tisíc inzerátov. Staré šuchy a somariny čo už nikto nekupuje a má to v inzerátoch a takých je veľa.

kacena2022
26. sep 2023

Ja predávam aj oblečenie aj knižky,aj hračky po deťoch.Tu na koniku alebo na Market place.Dokonca aj Pepco a Tesco oblečenie keď mám pekné zachovalé dám do balíka viac kusov oblečenia a predám to.Samozrejme keď mám niečo flakate alebo zmolkovane také si nechám na handru na upratovanie.Vzdy predávam len pekné zachovalé veci.

monika185243
26. sep 2023

Ja som minule predávala veci po synovi. Spravila som 3 balíky podľa veľkostí a všetko si zobrala jedna pani pre vnuka. Pokiaľ sú to veci, ktoré sa dajú vynosiť, treba určite vyskúšať

tanyag
26. sep 2023

Pre mňa osobne záleži aj aké veľké je dieťa, mojej 5 roč ej nekúpim tepláky za 50€, ani za 20€...lebo viem, že to zničí...kúpim jej lacnejšie a viac kusov a keď zničí, tak idú do koša, keď sa dajú ešte vynosiť predám za 1€ 😉 teraz som dávala na FB veľa vecí na predaj a všetko Pepco, Sinsay, Tesco atď. a mamičky záujem majú.

cyberk
26. sep 2023

Ja som tiez vela darovala, ale ako mala dosiahla 1vy rok zacala som kupovat skoro cisto znackove veci a tie sa predavaju rychlo :D naj sa mi predava cez bazos a marketplace

simca06022011
26. sep 2023

Netreba pozerat ceny na bazare, treba dat realnu cenu, na zaklade stavu veci a nie tie prehnane sumy co hadzu tu na MK, ze derave tricko za 5EUR... a predas. Ja som zatial predala takmer vsetko. Takmer hned idu sportove veci, sezonne. Dokonca snehule a pod, kedze moja ich mava tak 5x na nohe.. Nieco trva dlhsie, ale v podsate ti je to jedno, aj tak to mas vniekde odlozene. Hlavne sa oplati to mat nahodene pred sezonou... Ja to robim tak, ze nahodim, vela, zaplatim plusko na kratko a vybavena vec. ALe pred rokmi to tu bola jedna basen, vo strvrtok som nahodila krabicu veci na bazar, next a pod... do tyzdna bolo vsetko na poste :DDD
A NAJ by bolo keby predavacky na bazaroch, zrusili tie 50cenotve serepeticky a haraburdy z tade... lepsie by sa hladalo. Ja som par krat riesila, ze ved kupim v bazariku.. no mna to velmi rychlo preslo skrolovat...

hablko2
26. sep 2023

Ja som veci po deťoch posunula kamarátkam, ale keď chceš predať a nemáš čas všetko po jednom fotiť a tvoriť 100 inzerátov, mohla by si ísť do balíkov… pokiaľ máš naozaj pekné, kvalitné veci, tak to predáš raz dva si myslím…

misana84
26. sep 2023

Áno oplati ale skúste to hodiť na iný portal( nespomínam lebo to vymažú) je tam trh aj z Poľska a Čiech a dajú sa predať aj drahé veci za dobrá ceny… kto pozná vie…mne po dcére nezostali tie drahé veci…a áno aj pyzamo predám za 25€

54tinka54
26. sep 2023

Ja mám takú skúsenosť že balík viacerých vecí z jednej veľkosti sa predá skôr ako keby to mal byť kusový predaj. Lebo keď dáš cenu na určitú vec a bolo by treba k tomu ešte aj prirátať poštovné, tak sa to veľakrát tomu kupujúcemu neoplatí.

ninjah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninjah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubacik2
10. okt 2023

Ja predávam všetko, mam 3 dcéry, takže veci aj topánok mame požehnane 😄 topánky sú barefoot, tie predám vždy veľmi rýchlo, veci tiež celkom rýchlo, ale dávam nízke ceny a veci v peknom stave, väčšinou Lindex, next, Zuppa, HM a pod. 🙂

tl999
11. okt 2023

Nizka cena+ balik+ pomerne dobra kvalita= predas. Som nenaeocna mamicka za 5 eura kupila som sí skvely zimny balik pre dcerku. Aj predavajuci a aj ja sme boli spokojni 🙂.

juliacenc
11. okt 2023

Za par ozaj drobnych… uz ma to prestava bavit popravde asi to vyhodim a hotovo