• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaký zoznam užívateľov?

30. júla 2008 
je tu nieco take ako zoznam uzivatelov kde vidim kto je prihlaseny a kedy tu naposledy bol? :unamused:
8. okt 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je

zoznam uzivatelov bude, ale zatial asi bez tychto udajov (kto je online a kedy bol naposledy prihlaseny)
9. okt 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo fajn, keby bol k dispozícii zoznam užívateľov, aspoň by sme videli, kto tu je aj v týchto hodinách :grinning:
27. okt 2007 o 03:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohol by byt zoznam uzivatelov :slight_smile:
23. nov 2007 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mojasvadba je zoznam vsetkych uzivatelov http://www.mojasvadba.sk/my/user_list.php
23. nov 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee,chcela sa som sa zaregistrovat na stranke moja svatba,a nechce ma to tam pustit ako roasha,ze si mam vymysliet ine meno/lebo roasha uz je_ako ja/??. :unamused: vzplnene boli vsetky kolonky. :sweat_smile:
25. nov 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roasha, na mojasvadba aj na českom koníkovi a beremese sa môžeš rovno prihlásiť tvojím menom a heslom :wink: žiadnu novú registráciu nepotrebuješ.
25. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha, na MS sa prihlasujes tymto nickom a heslom :wink:
25. nov 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,len mi to nechce zobrat datum svadby.dakujem za radu. :wink:
25. nov 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo neberie "stare"? :sweat_smile:
25. nov 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte vidim ze sa nic nezmenilo tak by som xcela este raz poprosit o to aby vznikol zoznam prihlasenyx a nepihlaseny uzivateliek :confused: diky :slight_smile:
21. júl 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoznam vsetkych registrovanych uzivatelov sa da pozriet na linku vyssie, o tom ci sa vlozi aj zoznam online uzivatelov sa akurat rozhoduje :wink:
22. júl 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda sa urobit aj tu na modrom konikovi zoznam clenov podla okresu spolu s odkazom na fotoalbum, ako ho maju?
29. júl 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na svadbe je zoznam uplne vsetkych uzivatelov, aj z konika a aj zo strechy ( kedze na vsetky 3 stranky sa pouziva jeden nick)
momentalne je kopec dolezitejsich veci ako davat aj sem to iste co je na svadbe :wink:
ale mozem to posunut do zoznamu uloh programatorom....
29. júl 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som skor myslela, ze ked si chcem pozriet uzivatelov od nas z okresu, aby som si ich albumy nemusela rucne vyhladavat, ale avy tam bol nejaky odkaz potom aj na MK na fotoalbum.
30. júl 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janse ja som to pochopila, dala som to do zoznamu uloh pre programatorov ale je tu viac dolezitejsich veci takze neslubujem kedy sa to urobi :wink:
30. júl 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok