• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová stránka - nové myšlienky

11. apríla 2015 
Ja jednu mám:
- v pase by miesto svadby mohol byť termín a miesto pôrodu... emoticon
- alebo miesto bydliska a termín pôrodu
- alebo termín a pohlavie/pohlavia
25. jún 2006 o 13:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a presne tak (resp. velmi podobne) to aj bude! emoticon
25. jún 2006 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor a ešte čosi... bývanie/hypo/technika a podobné by mohlo byť viditeľné i na jendej i na druhej stránke... (niečo ako na mojasvadba a beremese)... lebo to riešia nevestičky i snažilky i kinderká i maminy... emoticon
25. jún 2006 o 13:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon, citas mi myslienky. Fakt emoticon
Tiez uvazujem o tom ze "Volna diskusia" bude spolocna. Len zatial tam mam nejake technicke problemy s tym spojenim (ohladom vyhladavania) tak je to oddelene.
25. jún 2006 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor emoticon si supiš bob... majka sa dobre vydala... obaja ste supiš... emoticon
25. jún 2006 o 13:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....a nemohol by byť na jednej i na druhej stránke odkaz na tú druhú? ja už teraz preklikávam emoticon
25. jún 2006 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sue: hej to by sa zislo, len uvazujem ci tam hore je este dost miesta. no nejak to vymyslim.
25. jún 2006 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujem emoticon
25. jún 2006 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bob, tak toto je fakt RÝCHLOSŤ !!! emoticon
25. jún 2006 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor ehm, zase idem do toho kecať emoticon

Bolo by možné aj tu rozdeliť albumy na prípravné (na capinky a volovinky) a novorodenecké/detské s reálnymi vecami, ktoré sme porodili a chováme? emoticon
25. jún 2006 o 17:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mad: hej, tak to planujem.

Celkovo, to co momentalne vidite je 1. verzia. Chceli sme to co najskor spustit a postupne budeme pridavat a menit.
25. jún 2006 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor emoticon diki
25. jún 2006 o 17:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ma napadlo, ze sa to tu urcite veeeeeeeeelmi rozbehne aj co sa tyka predaja a kupy veci pre deticky a mamicky a urcite to po case zacne zavadzat medzi normalnymi temami emoticon
25. jún 2006 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aktak: hej bazar tu samozrejme bude, tak ako na mojasvadba. Akurat bude viac strukturovany. Zatial doporucujem inzeraty pisat do Volna diskusia.
25. jún 2006 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne emoticon stale nechapem ako to vsetko robis/te a stihas/te
dakujeme emoticon
25. jún 2006 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam jednu nie velmi podstatnu otazku.Neviem ci som ju niekde prehladla alebo rychlo citala a nezbadala ale preco nazov Modry Konik? Podla coho?
Inak uz teraz sa mi ta stranka velmi paci a som rada ze uz sa to bude fakt oddelovat od neviest a zenichov,predsa sme uz trochu pokrocili vpred od tych co len tu svadbu pripravuju. DAKUJEEEEM emoticon
25. jún 2006 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamilecka: nazov... Uvazovali smed nad niecim detskym a zistili sme, ze vsetky dobre domeny su uz obsadene alebo tie co boli volne sa moc podobali na uz existujuce stranky. Tak sme sa rozhodli, ze sa to bude volat nejak uuuuplne inak.

Povedali sme si: " Co keby sme to nazvali nejak uplne odveci ako napr. 'modry konik'? ". No a kedze sme do dnes nic lepsie nevymysleli, tak ostal modry konik emoticon Asi z toho nazvu nie je na prvy pohlad (ani na 10ty) jasne o aku stranku ide, ale snad je to aspon dobre zapamatatelne emoticon
25. jún 2006 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...milí zriaďovatelia..*admini* emoticon
...nedá mi vysloviť vám VEĽKÉ ĎAKUJEM za túto novú stránku,ktorá v plnej miere poskytuje priestor pre budúce,terajšie maminy...či čakateľy na taký krásny stav, akým je práve materstvo emoticon
..pevne verím a dúfam,že si každá z nás *príde na svoje*...a bude sa tu vyskytovať oveľa menej netaktnýx výmien názorov emoticon
...ešte raz ďakujem emoticon
25. jún 2006 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bob, Majka, ste skveliiiii emoticon
25. jún 2006 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
este ma napadla taka vec ze aby bolo zvyraznene ked niekto prispel do temy (tak ako na mojasvadba tema svieti na cerveno)
25. jún 2006 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor Bob, podľa mňa je to super... myslím, že najnovšie budem v detskýchobchodoch hľadať modrého koníka... lebo moje deti mu budú vďačné za kopec perfektných nápadov, myšlienok a rád... emoticon a možno nejaké prežije.. emoticon
25. jún 2006 o 19:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor ešte čosi. načo slúži kalendárium? emoticon
25. jún 2006 o 19:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lovacka: nove temy su vyznacene tak ze su oznacene tucnym pismom. Je to presne tak ako na mojasvadba.sk, alebo nie? neviem presne ktoru cervenu myslis.

madeleine: kalendarium je na temy typu "december 2006", "januar 2007" atd... proste nieco ako na mojasvadba "Spolocny termin, miesto" tak toto je vlastne "Spolocny termin" a uvazujem ze to aj tak nazvem nech je to jasne emoticon
25. jún 2006 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha uz chapem to kalendarium, dakujem ze si ma tam supol, som si to nevsimla emoticon
25. jún 2006 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiež nadšená emoticon emoticon
25. jún 2006 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor uiii, supiš... ja že tam budeme riešiť horoskopy a také tie veci... emoticon sa mi to hneď nezdalo...
25. jún 2006 o 21:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je to tu super.... !!!!!!.... emoticon emoticon emoticon
26. jún 2006 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bob, este ma napadlo, i ked to neni az tak podstatne, ale ci by sa prave spominana tema SPOLOCNY TERMIN nemala dat v tom poradi tem viac dopredu, napriklad za tehotenstvo, myslim ze bude patrit medzi najnavstevovanejsie, v porovnani napr. s temami STRETNUTIA, RECEPTY, alebo KAM S DETMI, si myslim, ale samozrejme ako zvazite tak spravte emoticon
26. jún 2006 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bob, nemohlo by byt v pase:
deti: a tu by boli mena deti a v zatvorke rok narodenia
?
ak sa to tam zmesti.. emoticon
26. jún 2006 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac, mne sa paci ta domena.. aspon sa stranka niecim odlisuje od tych ostatnych babatkovskych emoticon
26. jún 2006 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suhlasim so sylvie, aj co sa tyka pasu aj toho ze je to super napad ten konik emoticon
26. jún 2006 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to