Chcem si trošku vyformovať postavu sťahovacím pásom

12. feb 2022

Ahojte. Je niekto kto by mi vedel pomoct?
Za 4 mesiace mam svadbu. Myslite ze pravidelnym pouzivanim pasu by sa mi trosku vyformoval pas?
Ak ano, odporucate poporodny (aj ked po porode nie som) alebo ten stahovaci?
Ak ste uz niekedy vyskusali. Napiste prosim aspon vase recenzie a aky pas mate.

alik1986
12. feb 2022

Ten pas nieje na to aby vam vyformoval telo.Zluzi na nieco ineho.Lepsie by bolo zacat cvicit.

klarissa25
12. feb 2022

To fakt ?

klarissa25
12. feb 2022

@alik1986 alebo prestať jest...resp mat prijem nižší ako výdaj

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrakengura
12. feb 2022

Poporodny pas som pouzivala a po porode naozaj pomaha, lebo ako babatko rastie brusne svaly sa oddelia a ak sa zena nestahuje moze jej ovisat brucho, ale to sa da napravit aj po rokoch
pocula som aj o takychto stahovacich nie po porode ale pri cviceni (myslim ze sa to da zohnat na ebay/aliexprese) aj ta stiahnu opticky a spalis viac kcal su tusim zo spandexu a podobnych materialov, (ale ze vraj funguje aj obyc. priesvitna folia na toto)
ty mozno myslis korzety, lebo take co maju ocelove kostice tie ak zeny nosievaju pravidelne dokazu vytvarovat pas, vola sa to "tightlacing", ale keby das takyto korzet v bielej farbe na saty tak mas efekt hned, ja som to nerobila kvoli tomu ze som sa bala ked raz budem tehotna 🙂
Ale ked chces velmi schudnut tak urcite stravou rychlejsie

mikadooo
12. feb 2022

Ahoj, sťahujúce pásy len stiahnu brucho opticky, pod šaty, atď. Ale akonáhle ho dáš dolu, brucho je späť 🙂.

zuzubb007
12. feb 2022

Sprostost na tretiu, ked sa zatnes tak za 4 mesiace sa da brutalne schudnut

autor
13. feb 2022

Az na to, ze ja chudnut nepotrebujem. Mam 55 kg. Len som chcela docielit to ze budem mat uzsi pas.
Dakujem ostatnym babam za normalne odpovede

kittykat22
13. feb 2022

ano pomoze ti to, ak budes cvicit cviky na pas a potom si das stahovacku. Udrzi ti to formu. Ale je to akurat na tu svadbu, ked s tym prestanes, tak sa to vrati. Ale na ten kratky cas ano, budes mat pekny vysledok ak to dobre pojmes 🙂

mirabela888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz