Modrykonik.sk
tilly
9. júl 2008

Podobné nicky. Nedá sa to dáko riešiť?

Našla som tu pár kočiek s podobnými nickami, napr. zuzka1111, zuzka111111111111111 a takýchto je tu viac, teraz tu je jedna kočka, čo má podobný nick ako ja a ja chcem byť originál, takže ako sa dá riešiť toto?
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
sstefi
1. jan 2009
ja som často steffi, asi preto, že som taka krasna ako tá bábika, čo sa tak volá... :-N :-x 😃 😃 😃 😃 mmch dnes tu mám PREsne 2 roky 😃
arabeska
1. jan 2009
hehe 🙂 neviem ale arabeska som tu tusim jedina =-) 😃
sstefi
1. jan 2009
ti tiež asi preto, lebo tie keksy boli celkom fajn. neviem, či ešte existujú, ale arabesky boliii 😉 😃 😃
kalerat
1. jan 2009
tak já si myslím, že mám taky origoš přezdívku 🙂
horallka
1. jan 2009
ja som chcela byť horalka len s jedným l, ale vraj už niekto taký nic má- no za celý čas , čo tu chodím sa žiadna horalka nevyskytla okrem mňa- tak som sa nechcela vzdať tej horalky a pridala som si ešte jedno l
sstefi
1. jan 2009
si tú s jedným l niekto zjedol 😕 😃 😃
emjee
2. jan 2009
arabesky este su v predaji, mame na stromceku - ale chutovo uz to nie je co byvalo :-p
kotenko
2. jan 2009
kotenko je tiez iba jedna, nastastie 😉 :-N
nobody
3. jan 2009
mně to neva 😃
janinac
3. jan 2009
Nooo mě se tu jednou spletlo "kristi" a "krista" 😃
sstefi
4. jan 2009
a napisala si kristi nejaku požiadavku na admina a ta len kukala ako puk, že čo od nej chceš, janinac? =-) 😃 😃
janinac
5. jan 2009
Sstefi myslím, že se to kristi nestalo poprvé 😃 Prostě se mi holky spletli :-N 😃
sstefi
5. jan 2009
tak tomu verím, janinac, že sa jej to nestalo prvykrat. musi byt sranda čitat veci, ktore sa ta netykaju(myslím v prípade "kristi" 😃 😉
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia