• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
@erikasadek 3 roky na dovolenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě picne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledna perla na dnes zasmejete sa urcite ako ja;. :grinning: :grinning: :grinning:

vidim,ze mnohi ani nemate sajnu coje HDnato nestaci mat iba full HD tvale treba mat aj digitalne programy ktore vysielaju hd a mat zaplatene,cez obycajnu antenu tazko bude krasny cisty obraz, plazma nic novena svete ta tu uz j eroky, my mame LCD obe full HD, NAJNOVSI COMAME je HD 3D tv to je krasa kukataj nato musi byt vysielany program v 3d,ale aj ked nevysielaju da sapozerat 3d ak j eprogram hd je lepsi, MAME AJ DVD 3D superpozeranie staci mat blue ray disc, jedny 3d okuliare stoja 70libier tuna k tv boli jedny k dvd 2, najlepsi je LED TV , tuna uz davno sa v predajnach kockate tv nepredavaju odkedy prisli plazmy, jedine takdakde v bazare mozno asiaj topochybujem,

tak co mate sajnu??? hihihih
19. okt 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neumisa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co narobis niektorymi ludmi nic... ked raz nerozumie tak nerozumie. :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek tak až doteď jsem si myslela, že mi to manžel pracující v oboru vysvětlil, ale vidím, že asi špatně ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tohle mu dám večer přečíst, ať se taky poučí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"chceme sy tiez zobrat uver"
19. okt 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neumisa ten to tak dokonale vysvetlil... ze ani prirucky nikomu netreba :grinning: :grinning:
@eaka to snad nie :grinning: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby sa my dobre spalo.
19. okt 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 majestátny plurál? :grinning: :grinning:

som zrobila svoju prvu....
19. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab asi, vidíš, to mě nenapadlo:slight_smile:
a ted jsem viděla inzerát:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud nebudete mýt zájem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak budete hladné, kúpte si Chutné dievčenské tričko :grinning:
Inak je sranda že tu nemáme mužov, že? Chlapi, kde ste? Čo neviete po slovensky/česky??????
19. okt 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Právě jsem se na FB zděsila, moje 11ti letá dcera napsala: "Všechno nejlepší strícu", asi zítra dostane přednášku :grinning: :grinning: .
19. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leták Lidl - strašideľne nízke ceny, strašideľné recepty, rohlíky :rolling_eyes:
jasmia už si poučila? :slight_smile:
20. okt 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab ešteže k nám letáky nenosia :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab poučila, převrátila oči v sloup a prohlásila, že na gramatiku se na FB nejede :angry: :angry: , tak za to vyfasovala diktát. :grinning: .
20. okt 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasmia ty si ma ale rozosmiala.. to sú tresty.. a jdi si napsat diktát, super..
Dala si jej aj slovo strýcu? :grinning:
20. okt 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera som si na MK čítala nejaký príspevok a len zopár slov z neho: pomali, sme boli prekvapený, vivinulo... :astonished: moja mama by povedala, že má vypálené oči, i ja som mala taký pocit...
21. okt 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oblečenie na vonok
21. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula dala a napsala ho správně, dnes mi však v sms napsala. " jebu do Březí" :grinning: :grinning: :grinning: .
21. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupim taketo kamienkove štipce, aj vadšie.
22. okt 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolegyňa môjho muža mu do mailu napísala "BLYŽŠIE" :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no krásna slovenčina.... :rolling_eyes:

ako poviez
zákazníkovy
22. okt 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babi
z človekom
vynde
22. okt 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab kde ty chodíš na tie perly :grinning:?
22. okt 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 študujem MK :grinning: :grinning:
22. okt 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budeme čoskoro tehotný
My teda jeste kojime
22. okt 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opět z FB: " proč ho pustili když bilo pravdě podobný že to je von ten ůnosce aš to udělá znova tak se budou všichni divit"
22. okt 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som čítala jednu manželovu pracovnú SMS-ku... okrem slov bi namiesto by ma dojalo slovo neska, to má byť dneska :grinning: :grinning: :grinning: a aj to dneska je nespisovné :grinning:
23. okt 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula neska :grinning:. ja že o káve je reč :grinning:
23. okt 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 aj ja som najprv myslela, že je reč o káve... ale nejako mi to tam nesedelo... :grinning:
23. okt 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok