38 ročný manžel má rakovinu žalúdka

natalka1608
19. máj 2016

moj manzel ma v 38 rokoch zdiagnostikovanu rakovinu zaludka..jeho lekar mu urcil liecbu, chce mu cely zaludok vyoperovat a manzelovi tím padom hrozi vyvod. no nie sme si uplne isty, ci je spravna tato moznost, respektive jedina moznost ci to je....lekar nikdy na nas poriadne cas, rozprava s nami ako kebi sme vystudovali medicinu. viete mi poradit kde ziskat radu od ineho lekara...alebo ako postupovat. uz som guglila na internete...hladam cestu ci to co nam odporuca je jedina moznost...mate podobnu situaciu? ako ste postupovali? dakujem

pribinak
19. máj 2016

https://www.lpr.sk

Maju vlastnu internetovú poradnu, píšu tam lekári z rôznych oborov. Odpisu pomerne rychlo.

gucciok85
19. máj 2016

@natalka1608 skuste dat do googla rng.sk rakovina zaludka. Tam sa dozviete zaujimave informacie, co sa oplati vyskusat 🙂

robin30
19. máj 2016

@natalka1608 V martine primar zachranil mojmu ocinovi zivot zije uz styri roky bez zaludka vyvod nema

andelik691
19. máj 2016

Vyoperovať žalúdok, tomu rozumiem, zrejme je celý žalúdok už chorobou postihnutý. Ale aký vývod ?

zuzik307
19. máj 2016

@natalka1608 ked sa odstrani cely zaludok, pazerak sa nasije na crevo, ziaden vyvod sa nerobi...podla nalezu sa da odstranit aj len cast zaludka...

8291
19. máj 2016

Presne ako píše
@zuzik307

janinah
19. máj 2016

môžete konzultovať s inými lekármi,ale uvedomte si,že ide o čas...googluj totalna gastrektomia....ale hlavne sa rýchlo rozhodnite

julajlatvar
19. máj 2016

Môjmu dedkovi vyoperovali žalúdok v 85ke a fungoval ďalej bez neho a bez vyvodu... Drzim vám palce +

22tanulka
19. máj 2016

http://liek.beautywoman.sk/clanok/1960 dobry clanok. aj odstavena cviklova stava zabija rakovinotvorne bunky.zo zaciatku 1dl repovej stavy zmiesat s 1dl mrkvovej stavy a zriedit s vodou.poctivo kazdy den.ak nemate odstavovac tak aj predavaju 100% stavy (nie riedene alebo sladene).a ohladom toho doktora tak mu narovinu povedzte ze sa jedna o velmi dolezitu vec a v takomto pripade vam ma vsetko vysvetlit a ziadne take ze nema na vas cas.a urcite by som isla aspom 3 dalsim doktorom na vysetrenia a poradit sa co a ako.....len jednemu by som sa nezverila hned do ruk,aj on je len clovek moze sa aj mylit

dai
19. máj 2016

@natalka1608 urcite hladaj este dalsi nazor - zisti kde sa robi najviac zaludkov... ja viem ze pluca su najlepsie v ruzinove ... treba si nechat prejst anamnezu a vsetky vysledky dalsim lekarom...
Skus stranku diagnoseme.com su tam lekary z celeho sveta - niektori zadarmo ini za poplatok - ja som diskutovala 2och lekarov kvoli diagnoze mojho otca tam...

janinah
19. máj 2016

@22tanulka keby šťava zabíjala rakovinu,tak sa nedeje v onkologii taký výskum ,liečba atď...dúfam,že na tvoju radu /hoc dobre mienenú/ neskočia,nebudú sa liečiť šťavami a pod. alternatívami,lebo stratia čas,kedy snáď operáciou je šanca na záchranu života.....robila som s onkopacientami,rakovina nie je nádcha,že dáme vitamín a bude to ok...

majrab
19. máj 2016

@janinah prosim ta ak si pracovala s onkopacientmi nevedela by si mi poradit, ci infuzne podavanie vitaminu C by pomohlo aspon na zmiernenie vedlajsich ucinkov po chemo?

janinah
19. máj 2016

@majrab som 20 rokov inde,,to som písala preto,lebo dg carcinom žalúdka je jedna z tých "horších"rakovín,záleží ako skoro sa diagnostikuje a ako skoro sa lieči...v tomto čo sa pýtaš si nedovolím radiť,ale skôr nie....vit. C nie je zázrak,ak ho dáš organizmu priveľa,tak urobí jednu vec-prebytok sa vylúči obličkami,močom

majrab
19. máj 2016

@janinah ok 🙂

8291
19. máj 2016

Úplný súhlas s
@janinah,obidvaja s manželom pracujeme v zdravotnictve a teda videla sme kadečo a všelijaké hokusy,pokusy,ale topiaci sa aj slamky chytá a viem to podľa seba,ked sme riešili moju maminu,tak tiež sme vyskušali všeličo a aj liecbu s obrovskymi davkami vitC intravenózne,nebol problém s jeho podávaním,ale teda žiadny efekt to nemali ani sa necudujem onkologom,ked sú k tejto liečbe skeptický,ja už si teda veľmi nepamätam v akých davkach sme ho podavali ale konzultovali sme vtedy Rakúsko lebo bola možnosť,nie preto ze by sme neverili slovenským lekarom,ale naskytla sa možnosť konzultacie,tak sme to skusili,no nič nové sme sa nedozvedeli,oni nám nadavkovali C vit.,ale samí nas upozornili,ze skúsiť to môžme ale efekt nech nečakáme,no veru nepomohlo

22tanulka
19. máj 2016

@janinah ja som nenapisala ze ho stava z rakoviny vylieci ale ze aj stava z cvikly pomaha zabijat rakovinotvorne bunky a nepisala som ani to ze sa ma liecit iba stavami.ked ste robila s onkologickymi pacientami tak potom ruku na srdce ze akonahle sa zacne s liecbou a chemoterapiou tak clovek neskutocne chradne... a repova stava je zazrak prirody.jeho manzelka tu sa pyta na nazor chce radu a ja som poradila.za vyskusanie nic nedaju,len treba pit poctivo kazdy den.....mne pomaha stava a neskutocne.(nemam rakovinu ale inu chorobu a pomaha mi cistit pecen,mam to namiesto liekov) prajem vam peky den

janinah
19. máj 2016

@22tanulka cvikla je výborná vec,ale nezabíja ani nepomáha zabíjať rakovinové bunky,a nie som si istá ako litre tejto šťavy môžu pôsobiť na nádor v žalúdku,keďže ho priamo budú "omývať"....nech skúšajú čo uznajú za vhodné,len netreba veľmi váhať nad radikálnou liečbou

mirunkad
19. máj 2016

@natalka1608 skúste konzultáciu Mudr. Karel Kroupa, mojej mame urobil veľmi ťažkú operáciu rakoviny, je bez vývodu, je odborník, aj keď nemá vždy dobrú náladu. Myslím, že teraz je v nemocnici v Ružomberku.

sense
19. máj 2016

skuste v Martine sas popytat v nemocnici , moj otec ked mal rakovinu ho tam operovali...

natalka1608
autor
20. máj 2016

dakujem vam vsetkym!! vazim si vase cenne rady! po dnesku ked som tri hodiny striehla na lekara som pochopila viac...vyvod je vraj nevyhnutny nie kvoli zaludku, ale kvoli tomu ze nasli druhi nador pri konecniku :((((( sme nestastný. @dai paci sa mi co pises...to by mohlo pomoct ked su tam lekari z celeho sveta.ale ja im nebudem rozumiet :(( ..pozerala som to, niektoré rady bud stat viac...ale je to predsa rada cenna zivot....prosim mate niekdo skusenosti s timto ale v SK? platili ste si na slovensku u nejakeho lekara za konzultaciu. mam manzelove zdravotne zaznamy..mozem mu ich poslat...doniest...cokolvek len rychlo......

natalka1608
autor
20. máj 2016

@mirunkad skusali sme, ale pan doktor tam uz vraj u nich nerobi a nedozvedela som sa kde je teraz...

alfonzia10
20. máj 2016

@22tanulka alternativnu liecbu by som pri tak vaznom ochoreni vobec neriesila, poprip. Len ako doplnok riad ej liecby. Stavy nikoho nevyliecia

cathy26
20. máj 2016

@natalka1608 skus vygoogit docenta Pechana ,ak sa nemýlim mal by byť v Narody onkologickom ustave na Klenovej...

cathy26
20. máj 2016

Oprava v národnom 😉

cuculiatko88
20. máj 2016

@natalka1608 prepac,ale aks ten vyvod zachrani zivot tvojmu, este stale mlademu, manzelovi tak neries nic a zbavte sa tej pliagy z tela, pretoze ona necaka ona kona a aby to nemal nakoniec este horsie....drzim palce nech sa manzel rychlo vylieci!!!!

kittykat22
20. máj 2016

@natalka1608 ja som tiez za konzultaciu v Martine.

zoro
20. máj 2016

MUDr. Karel Kroupa t.č. robí primára na chirurgickom oddelení v Nemocnici v Poprade.

jamika27
20. máj 2016

@natalka1608 doktor Hajduk. Pôvodom z Michaloviec, pôsobí v Prahe http://www.auraclinic.cz/cs/article/?catID=348

treba kontaktovať. Zachránil jednu známu - ktorá mala viac nádorov, a zachránil ju aj po viacerých recidívach. Pred dvoma rokmi jej dávali dva týždne života.

Viem že im dal nejaké lieky, alebo čo, čo je tu zakázané. Zakázali to vraj nedávano už aj v čechách. Je to drahý liek (neviem presne čo to je) viem že za to platili veľké peniaze. Ale vraj v rusku to predávajú normálne v lekárňach a je to tam lacné.

Treba sa s ním poradiť