4 roky mám tetániu

bebememe
25. apr 2023

Mam tetaniu 4 roky.
2 roky bol pokoj teraz znova to prišlo.
Magnerot 3 krát 2 tabletky vápnik 4 cez deň
Na večer lexaurin .
Toto by bolo aj okej.
Ale ako ma človek prestať myslieť, viem ze úplne sa nedá prestať ale keď si do kludu ľahne myšlienky idú kade tade co kto povedal kde kedy co bolo proste myslienkova dráha.....

Večer búšenie srdca tlak vysoký.,úzkosť strach ze sa mi niečo zlé stane pocit nereálne ho života trvá to asi 20 min Potom je to ôk.
Kto to mate ako s tým fungujete..zabralo magnézium a vápnik hneď alebo to človek cíti len po čase???

:///

trgypadl
25. apr 2023

@bebememe toto uz nebude len tetania, smer psycholog, drz sa

zuzkaa1991
25. apr 2023

@bebememe ja som schytala tetaniu minulý rok ci dva roky dozadu netusila som co to je...az minulý rok potvrdili mne magnerot mam pocit ani nezaberal ani neberiem...skôr som.siahla na výživové doplnky gs Anxiolan alebo teraz skusam depress este neurologicka mi odporucila ze kludne pri tetanii mozem guajacuran.....skuste tie vyzivove doplnky na ukludnenie mna to ukludni ale aj v hlave treba zmenit ak mate nejake ťažkosti (psych problémy) vyrierit a alebo spomalit tempo...na mna pride zachvat ked som veľmi vycerpana aj ked bezne som davnejsie zvladala....

ninka297
25. apr 2023

@bebememe pises tu casto, co som si vsimla, podobnu otazku..ziadne magnezium ta nevylieci..treba zmenit vsetko od zakladov, cely postoj k zivotu, jedalnicek, sport, praca a stres, oddych, starostlivost o dusu..a psychoterapeut ako volba cislo 2, ak to nepojde..a Lexaurin? vazne to nejde bez neho? skus radsej caj na upokojenie

vratik86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
26. apr 2023

@vratik86 mam záujem je to zadarmo alebo sa plati?je.to pravda.co.sa.tyka.travenia nehovorim ze mam tetanicky záchvat brutal ale po istom jedle citim divne pocity vecer a dostavam sa do záchvatu niekdy. Sa mi podarí predist niekedy nie kedze.je to pre.mna nové snazimnsa ucit pracovať s tym

vratik86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vratik86
26. apr 2023

@zuzkaa1991 áno u mňa to bolo práve črevo a tým pádom ak som si poriesila problémy tráviace aj tetania ustúpila .

zuzkaa1991
26. apr 2023

@vratik86 co ste. Mali??ja som schytala nejaku virozu alebo to uz bolo konečna....zapal pažeráka reflux a ze alergia na mlieko ci intolerancia sama neviem co.skratka.mlieko vylučujem z jedal ako tak je to ok...aj ked.to.je pre mna tazke

bebememe
autor
26. apr 2023

@vratik86 tak toto je zaujímavé ustúpila po poriešeni tráviacich ťažkostiach...často mam hnačky vzdúva ma kŕče tiež by som asi mala niečo s tým jedalnickom robiť 11 idem na gastro som zvedavá

zuzkaa1991
26. apr 2023

@bebememe na alergo ste neboli nech vam spravia potravinove testy??