Abdominoplastika a vaše skúsenosti

kajasyn
30. jan 2012

Rozmyslam nad touto operaciu,poprosim vase skunosti,ci poznatky.Niekto,kto to podstupil aj v Kosiciach-koho oporucate?Dakujeeem.

oliverus
21. feb 2020

Zachar

jasnazilka
23. feb 2020

@alabama0011 dúfam,že žartujete s tým vystretím po dvoch týždňoch..., mňa lekár upozornil, že ani len v posteli sa nemám snažiť vystrieť, korzet som nosila 8 týždňov a potom sa to všetko mohlo pomaly rozťahovať.

jasnazilka
23. feb 2020

@kajasyn mňa operoval pred rokom MUDr. Gabriel Šlárko na klinike GeVe, Tajovského 17, KE (je rozlietaný, pretože operuje na klinike aj v Bratislave a v Prahe) ...ak by som to mala absolvovať zas, tak opäť on.... všetko so mnou prekonzultoval, trpezlivo a ochotne odpovedal na všetky moje otázky, absolútne profesionálny a ľudský prístup...rovnako aj po operácii, až kým som neabsolvovala poslednú kontrolu, kedy som bola úplne O.K.

alabama0011
23. feb 2020

@jasnazilka ani nie, mne lekar vyzlovene nakazal sa vystierat.. prisla som na kontrolu a bol prekvapeny, ze som v predklone.. odchadzala som s tym, ze sa mam vystierat, len je to neprijemne.. Co som citala tu, tak nikto s tym nemal problem..

miamiamia1
12. apr 2020

@alabama0011 trvalo to dost dlho. Doktor mi povedal že po piatich týždňoch to začne povoľovať a môžem sa začať pomaly vystierať. Dovtedy som chodila zhrbená a nemohla som sa vystrieť.(nedalo sa mi) Veľmi ma to ťahalo.napiste ci uz ste ok.

alabama0011
12. apr 2020

@miamiamia1 dobry den, ano v 6 tyzdni to zacalo povolovat.. pre mna to bolo hotove utrpenie.. velmi zle to nieslo moje telo.. resp neviem co za tym je, ze niekomu to trva par dni a mne vlastne 6 tyzdnov..mne doktor nepovedal nic, len ze sa mam vystierat a ze to povoli.. som rada ze to uz mam za sebou.. moc dakujem za odpoved, A.

lubicak71
15. sep 2020

@lady6161 Ahoj, vidím, že už máš vyše roka po operacii, môžem sa opýtať na tú vodu v bruchu? Ja som 2 týždne po operácii a tento týždeň mi opuchlo brucho a prelieva sa mi tam voda, je to dosť nepríjemné. Za ako dlho ti to zmizlo?

takyna
19. jan 2021

Dobrý, chcem sa popýtať, pred operáciou brucha, museli ste aj nejako rapídne zmeniť váhu? ak samozrejme nadváha je veľká, ďakujem pekne

lubicak71
19. jan 2021

@takyna ahoj, ja som si vlastne dala operovať popôrodné brucho, je to síce dávno čo som rodila, ale pri pribratých 28kg a potom schudnutých, tak mi to brucho dosť viselo. Pred operáciou som už vlastne bola pribratá, nechudla som, musíš sa poradiť s lekárom

takyna
20. jan 2021

@lubicak71 ďakujem pekne

humajnicek
20. jan 2021

@takyna nie. Ja som napríklad nechudla už vôbec, schudla som predtým. No ja som šla na základe odporúčania lekára - mala som rozsiahly pruh a diastázu

opica40
3. feb 2021

Zdravím chcela by som na Abdominoplastiku dnes som bola na konzultácii ale mam pochybnosti viete my povedať viac otom prosím

opica40
3. feb 2021

Koho by ste odporučili na Abdominoplastiku v Bratislave ďakujem

katarinavnu
9. feb 2021

@lenkab81 Dobry večer,čitala som Vašu skusenost,ja sa chystam zajtra a mam celkom stres,chcem sa spytať,či Vam to dobre dopadlo a ste ok,dakujem za odpoved🙂

lenkab81
10. feb 2021

@katarinavnu dobrý deň Katka, aj ja som bola predtým v obrovskom strese a mala som strach, tie pocity sú asi prirodzené 🙂 ale dobre to dopadlo, síce som mala potom bolesti, ale tak je to velký zákrok, takže treba sa na to pripraviť a potom už len vydržať a dodržať všetko čo dr povie. Ja nelutujem,že som to podstupila, som spokojná, oproti tomu ako som vyzerala predtým, som teraz šťastná, môžem si dať obtiahnuté veci, a aj ked nemám velmi krásny pupok, zhrubla mi tam jazva... a vdaka corone som sa už nedostala na kontrolu, ale nie je to také hrozné, neriešim to teraz.
držím vám palce a ak by ste mali ešte otázky kludne sa spýtajte 🙂

katarinavnu
10. feb 2021

@lenkab81 Ďakujem velmi pekne za odpoveď,v tychto veciach su info na nezaplatenie,ďakujem za podporu,snad to bude ok,pekny večer a vela štastia a zdravia😊

123xyz
3. mar 2021

@opica40 ahoj, pozri Dr. Krivosudsky

pinguinka
6. máj 2021

Ahojte dievčatá, veľmi premýšľam nad touto operáciou a hľadám všade možne na nete skúsenosti. Zatial som našla na fb dobrú skupinu ale to vsetko len v Čechách. Dievcata píšu skúsenosti s klinikami a lekarmi a pridavaju fotky a podporuju sa. Neviem sa dopatrat ci je taka skupina aj na Slovensku. Neviete nahodou? Prípadne co hovorite na to založiť taku?

katka2984
19. máj 2021

@pinguinka ahoj, das prosim tip na tu skupinu?

majam8666
30. sep 2021

@alabama0011 tiez sa chystam ku nemu. Mozete mi, prosim, napisat, ci ste spokojna s jeho pracou? Jazva a celkovo splnilo to ocakavania?

alabama0011
1. okt 2021

@majam8666 ano, urcite odporucam, je profesionalny a pred 2 mesiacmi som u neho absolvovala laser lipo na stehnach a bokoch a tiez aplikaciu kyseliny do nosovych vrasok. S jazvou som spokojna aj s pupkom ☺️Nemam co vytknut..

majam8666
2. okt 2021

@alabama0011 Dakujem velmi pekne za odpoved. Ukludnilo ma to. Cim viac sa to blizi, tym som nervoznejsia…😒

skrippi
30. okt 2021

@angd ako sa dá ist na abdomenoplastiku cez poistovnu??

angd
7. nov 2021

@skrippi treba ist cez statnu nemocnicu.Ja som sla v BB cez plasticku chirurgiu v Roosveltke

skrippi
7. nov 2021

@angd a dovod bol iba esteticky alebo aj diastaza? celkom si to neviem predstavit, ze ma poslu s vymennym listkom na plastiku 🙂

angd
7. nov 2021

@skrippi dovod.bol diastaza.Ja som sa objednala u plastika,ale ten na operaciu potreboval vyjadrenie normalneho chirurga,tak som sla za nim a ten mi dal odpprucenie na operaciu,samozrejme,vysetril ma,takze sam videl,ze to tam je.....

visnacka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alinkodvojky
13. feb 2022

@ivkake a kde ideš konkretne? Prosim bližšie info

almani
7. mar 2022

Ahojte máte niekto skúsenosť s Ostravou LLC klinika,doktor Vřeský?som k nemu objednaná na Avdominoplastiku,diasrázu,liposukciu

fulmekovaveronika
14. sep 2022

@angd dobrý večer chcem sa spýtať kto vás operoval ?