Aké opaľovacie krémy/mlieka používate?

djd
18. jún 2010

Ahojte "koníčkarky"! Zaujímalo by ma, aké opaľovacie prostriedky používate (značka a faktor). S ktorými ste spokojné, prípadne, s ktorými ste boli nespokojné a prečo?
Ja používam dlhé roky Astrid-mlieko na opaľovanie, akurát včera som kúpila 400ml balenie, faktor 10 😉 Príjemne vonia, ľahko sa rozotiera, dobrá cena. Len som váhala nad faktorom..

maggieee
3. máj 2021

Ahojte mamičky, my používame celá rodina prírodné opaľovacie mlieka od Nobilisu SPF 30 , https://eshop.nobilis-tilia.sk/prirodna-opalova...

hana_halenarova
27. máj 2021

Ja som mala astrid teraz so sebou na dovolenke na Kanároch a prvý deň som sa úplne spálila 🤐 hold, to slniečko je tam úplne iné, keďže je to blízko k Afrike. Nobilis inak poznám, len som nevedela, že majú aj opaľovacie krémy 👏

incusa
31. máj 2021

ja mám 3 mesiace pred pôrodom, tak som práve zháňala opaľovací krém z prírodných zložiek...je fajn, že o tom zrovna píšete, ďakujem 🙂

klara_ku
11. jún 2021

ja používam aj v našich podmienkach faktor 30 , s tou 10tkou by som bola červená ako rak :D

incusa
22. jún 2021

tak som si kúpila Nobilis SPF 30, veľmi ľahko sa rozotiera a príjemne voní...presvedčilo ma ale hlavne to, že je šetrný k prírode 🙏 Koľko koralov už muselo vyhynúť, keď sa ľudia paplajú s toľkou chémiou 😕