Ako liečiť zarastený chĺpok na koži?

elisa1910
24. apr 2020

zdravim zienky prosim Vás mala ste niektora zarasteny popripade aj zapaleny chlpok na kozi?..ako to vyzera a ako sa to lieci?..moze to byt bolestive na dotyk?

kitycat
24. apr 2020

Obcas sa mi to stane lebo depilujem a zacne rast pod kozou v takej gucke....vyzera to vacsinou ako jebak :D A ano moze to byt bolestive...Obvykle prepichnem ihlou a vyleze aj hnis aj chlpok

elisa1910
autor
24. apr 2020

@kitycat a môže sa to zapáliť?

kitycat
24. apr 2020

No ak je tam hnis tak to uz zapalene je...ale ked to vycistim tak sa to v pohode zahoji...AK mas absces tak to je horsie
Kde to mas?

elisa1910
autor
24. apr 2020

@kitycat na nohe.. Pali ma to na dotyk davala som si na to mast proti zapalu.. Vtedy sa mi z toho urobila chrasticka ktorú ked som od škrabla isla krv

kitycat
24. apr 2020

@elisa1910 no a chlpok si nasla? Na nohe sa to bude dlho dlho hojit musis odolat skrabat si tu chrastu

elisa1910
autor
24. apr 2020

@kitycat a je normálne ze ked to potriem gafrovou masťou ze to trochu pali? To znamená ze sa to lieci?

eliska13
24. apr 2020

@elisa1910 musíš to vytlačiť a vyjde Ti chlpok.Mna nikdy nič nepalilo videla som červený pupak stlačila vyšiel chlpík trocha krvi a koniec
Skús framykoinovu mast

ildiko36
24. apr 2020

@elisa1910 niekedy ano ale väčšinou to byva u mužov keď zarastne a dostanu abces čo potom treba riešiť chyrurgom..ja to inak tiež prepichujem a vytlacim..