Ako odstrániť bradavice na chodidle?

kristina27299
30. apr 2019

Žienky poraďte niečo čo funguje na bradavice, neviem sa toho už viac ako rok zbaviť. 😖Dnes už pristupujem s bolesťami. Za každú radu,tip Ďakujem❤️

kukulienka83
19. jan 2021

@minyminy ocot klasický a odmixi sa to cca za 24 hodín a potom oddeľuje po šupkach , tu priložíme na postihnuté miesto, mama to dávala sestre na noc, obviazala a pekne to vytiahlo a odpadlo

madanna
20. jan 2021

Prosím veľmi prosím, neviem čo robiť, duofilm nezabral, ani ocot a citrón (čo mi iba doslova vyžralo kožu a s bradavicami ani nepohlo).. Cesnakový olej som tiež skúsila a nič. Mám malé deti a ku kožnej nemôžem chodiť na vypaľovanie. Akú hlivu ste užívali, pripadne sa nebránim ani nejakej "diéte", zmena stravovania, aby to zmizlo..

jaborka
20. jan 2021

@madanna hliva ustricová 2mesiace tablety som užívala a propolisovu tinkturuobviazala a vymenila aj 3xdenne obväz a za týždeň sa mi ako čierna chrasta urobila potom som si to vymocila a odstrihla

madanna
20. jan 2021

@jaborka propolisovu tinkturu ste prosím kde zohnali?

jaborka
21. jan 2021

@madanna priamo od včeliara, lebo ta je silnejšia, najprv si spravte na pokožke skúšku či nejste alergická na propolis

madanna
21. jan 2021

@jaborka ďakujem, poskúšam 🙂

minyminy
21. jan 2021

@lulu1812 ako odpadli? Ved to je vnutri ..

lulu1812
22. jan 2021

@minyminy normalne odpadli. Zacalo to cernat od korena a potom to slo dole cele

zdenin
28. jún 2021

Myslite ze su preč alebo su hlbšie? Ja som uz zufala

nikolino
24. okt 2022

@jaborka ahoj tie obklady si davala na noc ?

jaborka
26. okt 2022

@nikolino dávala som ráno a večer, niekedy aj 3krat za deň, najlepšie naplánovať na víkend aby si sa toho zbavila, čím častejšie tým sa to rýchlejšie zahojí

nikolino
26. okt 2022

@jaborka vdaka

katarina197711
1. mar 2024

vyskúšala som Kolium forte roztok a po týždni pravidelného používania bradavica na nohe odpadla, okolie som potierala kremom ako mi poradili v lekárni a pomohlo..