Ako prebieha prvá prehliadka u gynekológa?

3. sep 2022

Zdravim vás žienky budem mať za 3 mesiace 18 a som objednana v novembri na prvú prehliadku u gynekológa bojím sa trošku lebo tam idem prvý krát prosím vás ako prebieha prvá prehliadka ? Boli to atď ? Budem rada jak mi napíšete všetko aby som už bola pripravená a vedela čo má čaká ďakujem 🥰

zuzanka.zuzu
4. sep 2022

za tieto 3 dni je tu tretia takáto istá téma... žeby 17ročné nevedeli hľadať vo vyhľadávači? 🙂

babydesire
4. sep 2022

Aj ty ? Nizsie tu bola 16stka ktora si chce dat predpisat hak z ide prvy raz na gyn.

babydesire
4. sep 2022

Neboli,,ale ak bude robit sono zvnutra je to neprijemne a studi to, a ak bude brat ster tiez neprijemny pocit..priprav sa na otazky typu rodinna anamneza, kedy bol prvy menzes, uzivane lieky atd.

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
4. sep 2022

záleží od konkrétneho gynekológa....ak si panna tak zvnútra ťa vyšetrovať nebude, ak už nie, tak normáne ťa vyšetrí a urobí aj cytológiu...naozaj záleží od daného gynekológa, ja som po preventívke u mojej prvej gynekologičky vždy 2-3dni krvácala a teda bolo to aj bolestivé...ono záleží aj ako sa vieš uvolniť,,,,pootm som mala ešte 2gynekologov a u tých bez belostí aj krvácania

luca_a_oliver
Odpoveď bola odstránená
Zobraz