Ako sa zbavím všetkých bradavíc?

8. nov 2022

Ahojte prosím Vás ako sa dodobro zbavím všetkých bradavic co mam. Chodím uz vyše pol roka na tekutý dusík a keď mi nejakú bradavicu vypalia hlavne na ruke, zmizne a trocha neskor sa mi na ruke spraví nova ďalšia. Chodim tam aj kvoli bradaviciam co mam na chodidlach mam tam zhluky bradavic a to je tiez nekonecny pribeh a pomaly to ide dole. Uz som zúfalá. Ďakujem pekne za všetky rady.

viestta
8. nov 2022

Pýtaj sa na imunogiu a rieš svoju oslabenú imunitu

kristiii
8. nov 2022

Skús si nasadiť hlivu ustricovú

doriiis
8. nov 2022

Pýtaj sa u imunologicky na bravčový lecitin...mojej dcére pomohol iba ten

autor
8. nov 2022

@viestta ja mám dobrú imunitu cez rok vôbec nebývam chorá.

autor
8. nov 2022

@kristiii hlivu užívam už dva mesiace a žiadne výsledky.

salamistka
8. nov 2022

že vraj bylinkou - lastovičníkom keď sa potiera bradavica, tak sa usuší a odpadne...ale nemám to odskúšané, len v rodine to tak niekto u nás robil

tinkavvv
8. nov 2022

Hliva aj mne pomohla. Ale vysledok bol naozaj az po 3 mesiacoch. Skus v tom vytrvat, ked si uz zacala.

autor
8. nov 2022

@tinkavvv ďakujem a v com ti pomohla? Už si potom nemala žiadne bradavice? Ja to budem jest aj pol roka len aby pomohla.

lubika39
8. nov 2022

tekuty dusik uz je asi u teba malo. Skus si najst zariadenie, kde vypaluju laserom. To ma omnoho vacsi ucinok.

tinkavvv
8. nov 2022

Zmizli mi same od seba.

autor
8. nov 2022

@tinkavvv vau a kde si ich mala a koľko? Vďaka

tinkavvv
8. nov 2022

Ja som mala tvarove bradavice na cele. Oni su drobnejsie- trosku ine, bolo ich 5-6 isto. Uz to bolo dost davno, tak si to az tak nepamatam. Ale viem, ze tu hlivu som uz chcela vzdat a nakoniec zabralo.

autor
8. nov 2022

@tinkavvv ďakujem budem na teba myslieť verím ze aj mne zaberie. Všetko dobre 😊

kristiii
8. nov 2022

Mne, synovi aj bratovi tiež tá hliva pomohla, ale popravde si nepamätám po akej dobe. Syn mal bradavice po celých prstoch na nohách a pomizli mu. Ja som mala len jednu, ale už od detstva a nijak sa mi jej nedarilo zbaviť, až takto. Inak nam tiež doktorka hovorila, že je to imunitou, pritom tiež nebývame chorí.

lulaby1982
8. nov 2022

Bradavica je vírusové ochorenie,čiže podporovať imunitu všemožné ako sa dá, colostrum, vitamín C, koloidne striebro,tuším že a dá aj piť , hliva ustricová,rakytník .

kajka599
14. dec 2022

Ahoj,neviem či si svoj problém už vyriešila ale ja som mala tiež nohy,ruky, chodila som na odstránenie laserom kde som nechala cca 100Eur, a bradavice sa vždy objavili + mi zostali jazvy a nakoniec som ich mala tak vela,ze viem ze za laser iba som dala aj 2krat toľko.. potom som skúšala gély a prípravky na domáce zmrazovanie, to ma stalo tiež pomaly 100Eur a bud sa neodstránili uplne,alebo znova jazvy a vznikli zas.. doktorka mi na to dala iba lyzin a vitamíny,pritom ja chora som neni skoro nikdy a vitaminy uzivam.. mala som to cca 3 roky... nakoniec som sa nahnevala,lebo ma to samozrejme trápilo a z Aliexpressu som objednala laser asi za 13 eur.. samozrejme som si není istá ci to je zdravé a podobne ale vypaluje to rovnako ako na klinike,proste teplom.. s tým ze chrasta je veľká iba ako bola bradavice, a jazvy mi neostali vôbec. Už mám cca 6 mesiacov odkedy som sa zbavila všetkých a absolútne žiadne nevýhody som nenašla. A bolo to účinné podľa mňa v tom,ze je dôležité sa zbaviť všetkých naraz

zuzanka2588
5. máj 2023

@kajka599 ahoj aký laser to bol ? Dakujem

kajka599
9. máj 2023

@zuzanka2588 takýto 🙂

zuzanka2588
10. máj 2023

@kajka599 jej ďakujem idem to vyskúšať aj ja nemám veľké zatiaľ natieram duofilm už som pri korienkoch ale nedajú sa vybrať a nechcem do krvy to podráždiť ,tak uvidím ...je to ťažké spojazdniť ?

kajka599
16. máj 2023

@zuzanka2588 nie iba date do elektriky a zacnete. Je tam 9 urovni, ja som vacsinou na 3-4 pouzivala a ten tenky nadstavec. Drzite tlacitko a ono to pali aj tak az vzdy po dotyku s kozou 🙂

zuzanka2588
16. máj 2023

@kajka599 ďakujem ,sama som zvedavá a to budem ako vedieť úroveň 🤣no začnem na 3 a uvidím čo to urobí

kajka599
22. máj 2023

@zuzanka2588 je tam malý displej 🙂)

zuzanka2588
23. máj 2023

@kajka599 akurát dneska mi dorazil 💪