Ako sa zbavím genitálnych bradavíc?

nana156
3. mar 2021

Ahojte, je tu nejaká žienka čo ma genitálne bradavice alebo taká co sa ich zbavila? Chodim ku kožnej na tekutý dusík, ale nepomáha to.. Vraj kremy atď. niesú na to žiadne.. Dost mi to vadí.. Nebolí to, nesvrbi to len mi to vadi z estetickeho hladiska, ze viem ze to tam je.. Ako vam to odstranili? Alebo ste boli na nejakej klinike na laser? Co by ste odporučili 🙏🙏

dejna_
3. mar 2021

@nana156 kamoška s tým dlhšie bojovala ..nakoniec jej predpísala lekárka gynekologicka nejaké homeopatiká stali asi 100€ brala to tri mesiace také gumičky pod jazyk ale pomohlo jej to ..skús sa opýtať gynekológa

pseudomonas87
3. mar 2021

@nana156 odporúčam odstrániť laserom (dr)

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajka3
4. mar 2021

Odporucam jablcny ocot mam to odskusane

lyci
4. mar 2021

@nana156 mne pomohol az laser v Paracelsi v BA

nana156
autor
4. mar 2021

@jajka3 a ako aplikovať? Na tampon a potrieť ci? Odpadne to za aky cas? Budem pisat na jednu kliniku na laser zatial by som vyskusala ten jablčný

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lyci
4. mar 2021

@bigdream zatial nie. ale hocikedy sa mozu. bojovala som s nimi roky. gynekolog moze predpisat aj taku masticku, co na niektore pomohla. na sliznicu je dobra, ale normalnu kozu spalila a dlho sa hojila. aj kozna mi vypalovala kauterom. to ich znicilo len na povrchu a zase dorastli. rozne maste a vodicky nie su dobre, lebo sa to tam neda prelepit, resp. nedrzi leukoplast a potom sa to dostane aj na kozu v okoli a vyzerie ju. ja som mala isty cas az obrovske flaky bez pigmentu. ten laser znici nielen bradavicu, ale aj virusove bunky v okolitom tkanive, z ktorych by zase mohli rast bradavice

kajka951
5. mar 2021

@lyci ahoj a kolko si prosim platila za laser?

fadama
5. mar 2021

Tu sa pripnem. Mám rovnaký problém. 😢

katpox
5. mar 2021

No ja som bola u gynekologa, som mu o tom povedala, a mi to chirurgicky, pod narkozou, vyberali a uz sa mi to viac nevratilo. Som to mala zvonkajsej strany, bola som nestastna, mala som 23 r.nestriedala som chlapov, mala som tretieho a aj posledneho, celozivotneho partner.
Neplatila som nic.

kajka951
5. mar 2021

@katpox prosím ťa a pod narkózou sa to vyberá v nemocnici alebo v nejakom chirurgickom centre?

katpox
5. mar 2021

@kajka951 v nemocnici na chirurgii v Nr, najprv som bola na predoperacnom vystreni kvoli narkoze, ma uspali a naraz to vybrali, potom som uz len sla na kontrolu ku gynekologovi, stehy vypadli same... Uz je to 8 rokov a nevratilo sa mi to.

dejna_
5. mar 2021

Bigdream@ práveže si vôbec nevie spomenúť ako sa to volalo je to pomaly 8 rokov dozadu 😬 prepáč ..ale možno by gynekológ vedel čo myslí ..

barbora112678
24. apr 2021

@nana156 ahoj, chcem sa opytat pomohlo ti nieco ? Mam rovnaky problem a uz 4 mesiace sa toho neviem zbavit :( dakujem

nana156
autor
1. máj 2021

@barbora112678 ahoj, nakoniec som bola na laser v Prievidzi v laserderma ryant.. Odporúčam 🙏 sestričky aj doktor super pristup, milí boli.. Do týždňa sa mi ranky zahojili a neostalo mi nič 🙂

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora112678
2. máj 2021

@nana156 dakujem pekne, skusim najst podobne nieco v mojom okoli kedze do prievidze mam daleko, suoer rychlo sa ti to zahojilo.. mala si ich po povrchu? Ja ich mam trosku vo vnutri

nana156
autor
6. máj 2021

@bigdream ano mala som ich dosť.. Platila som 230e ale neľutujem.. Ja som ich mala iba na povrchu.. Ale zahojilo sa.. A tesim sa velmi, ze to tam nemám

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nana156
autor
17. máj 2021

@bigdream ano kázal mi doktor objednať vitamíny cca 40e na mesiac..predpisal mi masticku na natieranie ale iba pokym sa rany nezahojili plus dezinfikovat a insie nic..

nana156
autor
17. máj 2021

@bigdream ale vrátiť sa to môže aj nemusí

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nana156
autor
19. máj 2021

@bigdream nepamatam si nazov.. dal mi len letak.. Ja som si ich neobjednala.. Ak mas bradavice z vitamínov ti to neprejde.. To bol len doplnok..

sue2021
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sue2021
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kassandra25
25. máj 2021

@nana156 jednoznacne dusikovat, octovat, brat hlivu ustricovu s rakytnikom

nana156
autor
10. jún 2021

@kassandra25 dusikovanie vobec ale vobec nepomohlo.. A mam ich uz davno odstránené laserom.. Najlepšie riešenie..

nana156
autor
10. jún 2021

@sue2021 vonkajšie som mala.. Uz našťastie nemám 🙂