Ako spevniť stehná?

9. aug 2020

Poprosím rady. Cvičila som dosť dlho v dobrej vôli že snáď niečo bude vidieť. Nie som tučná mám 50kgs ale stehná mám mľandravé roztrasené aj zadok mám mäkký a trasľavý plus trošku mám aj celulitídu. Hanbím sa obliecť si sukňu alebo kraťasy už vôbec. Skúšala som s tým niečo robiť ale nepomohlo to vôbec a to som sa snažila byť disciplinovaná. Jedálniček mám čo najzdravší upravený kvôli žalúdku. Budem vďačná za každú radu

hennyinnsbruck
9. aug 2020

Zamňa drepy drepy drepy na "všetky spôsoby"

Ja som po pôrode začala práve s drepmi keďže koli cisáraku som ine moc nemohla, teraz bývam na 3 tom bez výťahu, celulitída je takmer preč a mam si myslím pekne pevné nohy - stehna a fajný zadok 😜😜😜

0silvia0
9. aug 2020

drepy, mrtvy tah, stepper, zakopavanie, idealne s cinkami, gumami, jednoducho nejaku vahu si k cvikom pridaj a nastuduj spravne prevedenie cvikov alebo oslov trenera vo fitku...

janka54321
9. aug 2020

Skús sa pridať do skupiny cesta k mojej premene...isto baby dobre poradia ...

xeniii
9. aug 2020

Cviky s gumou sú fajn, drepy, tie aj s výskokom, výpady, veľa je prospešných cvikov 😉

majamat
9. aug 2020

v kazdej casti tela su viacere svaly, je mozne, ze mas jednostranne cvicenie a cvicis len jedny svaly na stehnach. ja mam anpr. problem s vnutornou stranou stehien a tam mi drepy a pod. nepomoze. preto sa treba zamerat na viacere cviky, zamerane na vsetkysvaly stehna. na zadku myslim tolko svalov nie je, resp. pri cviceni svalov na zadku cvicis asi vsetky.
a teda neviem ako dlho to cvicis,a le niekedy ot trva. a tiez si nemyslim, ze vsetky zeny mozu mat velky zadok ako niektore fitnesky. trochu zavisi aj do genetiky.
ja nemusim cvicit, mozem byt tlsta, aj chuda a stale mam velky vytrcajuci zadok.