Celulitída na stehnách

aneta1020
27. jan 2014

Ahojte žienky, čo všetko ste skúšali na celulitídu na stehnách? pomohlo niečo? 🙂
Ďakujem

milada300
27. jan 2014

Ahoj ak mozes vyskusaj krem od znacky Eveline,taky cerveny, dostat v drogerii stoji cca9 e. Mne zo vsetkych najviac pomohol, aj ked nie celkom..ale to uz ide asi s vekom. Jeho dalsou vyhodou je ze ked ho nanesies na parie tak aj hreje..teraz v zime celkom osozne🙂..pa

peggy589
27. jan 2014

ja mam len jednu radu a to cvičenie,to zaberie určite

maribell
27. jan 2014

@peggy589 nesuhlasim ... celulitida nieje len dan za lenivost 🙂 ... celulitida moze byt aj geneticky dana.. ja sama ju mam.. mam 164 cm a 48 kil... teraz som tehu a mam 51 ....celulitidu mam od doby ked som si dala predpisat antikoncepciu a odvtedy som aj chodila do posilovne, jazdila na koni, bicyklovala, plavana a prd z toho 🙂 to ti kazdy odbornik potvrdi ze kto uz raz celulitiu ma tak sa jej len tak lahko nezbavi ..bohuzial aj moj pripad

paskolinka
27. jan 2014

@aneta1020 ja suhlasim s @peggy589 cvicenie alebo behanie/ rychla chodza by malo pomoct. kremiky su uz len taky prijemny doplnok, ale same celulitidu nevyriesia

jadodka
27. jan 2014

Cvicenie je total hlupost na celulitidu....vid. Cibulkova napr. krasna baba, sportovkyna, dre ako vol na sebe a ma ju...je to geneticka zalezitost

paskolinka
27. jan 2014

@aneta1020 ale niekde som citala, ze prilisny/ silovy sport moze mat skor opacny efekt... takze asi vsetko s mierou. tiez je pravda, co pise @maribell, ze ak beries hormonalnu antikoncepciu, tak to moze byt kludne aj tym (to je vseobecne zname) a genetika tiez spravi svoje.

trulinka
27. jan 2014

Ja som tiez priklad toho, ze celulitida bude zrejme aj genetickou zalezitostou. Vzdy som vazila okolo 50 kg a este som robila postarku, cize kazdy den som lietala hore dole, pohybu som mala az az. Stale som len pocuvala od ludi, aka som chuda a celulitida na zadku a stehnach sa objavila aj u mna. Teraz ako som tehotna, sa to samozrejme len zhorsuje, ale tak neriesim to teraz. Ja som si tiez vsimla, ze sa u mna objavila celulitida, ked som zacala uzivat hormony....

daduska132
28. jan 2014

celulitída môže byť aj genetická ale väčšinou ide o zanesenie organizmu toxínmi.. pretože celulitída sú bunky tuku + toxické látky, ktoré príjimame v strave a nedostatočný lymfatický systém.. ja som mala mega celulitídu a začala som cvičiť používam acg gél proti celulitíde dávam si ho pred cvičením, dostatočne pijem vyhýbam sa nezdravím jedlám a sacharidom a vždy keď sa sprchujem tak si dám striedavú sprchu =)

lencika
31. máj 2014

ahojte baby ja pravidelne cvicim, veela pijem a samozrejme strava a pouzivam krem proti striam od bepanthenu ten fakt zvlacni pokozkua, le myslim ze bez celej tejto kombinacii to nejde, ked vynecham co len jedno hned to vidim na sebe, ale niekedy sa to neda tahat stale cvicit a podobne

slimstar
28. jún 2014

Praveze treba cvicit kazdy den, aby zmizla. Jedine posilovanim svalom, nebude vidiet tuk - celulitida.

Tu je navod ako sa to podarilo mne:
http://veu.sk/index.php/aktuality/1436-ako-sa-z...

modrofuzik11
28. jún 2014

na stehnach mam celulitidu aj ja. bohuzial. uz nezmizne. pouzivam krem od bepanthenu, tak ju vidiet menej. co je super. skoda len, ze uz nezmizne uplne...

map0007
29. jún 2014

Ahojky,mňe pomáha peeling z morskej soli a niveu buď obyčajnú aleno Q10 a masirujem masažnim stromčekom táky do ruky.Dostatok pit vody a zdá sa že sa zlepšilo🙂

kiki68
29. jún 2014

celulitida a cvicenie veru trosku pomoze,ale nie moc. Zalezi od toho sa to robi. Ja som citala,ze celulitida ma velku suvislost s tym,ako funguje lymfaticky system,teda ako sa odvadzaju aj skodliviny z tela. Ja by som radila aj dobry detox, mne pomohla cervena repa dost. Doslova vyhladila pokozku na celom tele. Clovek po takej poriadnej mesacnej kure vyzera ako po liftingu aj v tvari nielen na zadocku 😉

aaliass1
2. júl 2014

velmi ucinna je ajurveda, ta sa pozera na telo ako na celok a sustreduje sa na odstranenie priciny, nie len dosledkov celulitidy na rozdiel od pripravkov plnych chemie, ktorymi su preplnene drogerie a lekarne. maju plno vedlajsich ucinkov a zatazuju telo. kombinacia specialnych ajurvedskych masazi, pouzivania kvalitnych prirodnych produktov, vhodnej stravy a pitneho rezimu a primeraneho pohybu zarucene funguje. mam s tym osobnu skusenost.

sirinka
2. júl 2014

@aneta1020 urcite cvicenie, dostatocny pitny rezim, uprava stravy, kremovanie (nemusi byt ziadny specialny krem), peeling a masaze.... Takze celkovy zivotny styl 😉 pokialby si sa jej aj nedokazala zbavit uplne, daju sa velmi vyrazne zmiernit priznaky.

zumama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
virginia
4. júl 2014

Ahojte, na celulitidu su super LPG masaze, mne naozaj zaberaju, vzdy pred letom si dam cca 15 opakovani.

A ak sa to doplni este dobrym kremom, nie ze by to boli zazraky, ale docasne niektore naozaj funguju, tak mi celulitida zmizne skoro uplne (bohuzial len na par mesiacov, ale tak lepsie ako nic 🙂).

Skus napr. tento krem:

http://www.vasakrasa.sk/pripravky-na-celulitidu...

je drahy, ale fakt zmiernuje celulitidu a aj objem na stehnach, vsak si to vyhladaj na youtube a uvidis

anulienkalenka
8. máj 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja sastale mazem kazdy vecer aj si robim taku masaz rukami na stehnach, ale nepomaha to moc 😖 samozrejme okrem toho aj cvicim, jem vela zeleniny a tak....

cdecedc
8. máj 2016

@anulienkalenka okrem pohybu a zdravej stravy je veľmi dôležitý dostatočný príjem tekutín 🙂 - myslím tým naozaj veľa veľa vody a bylinkových čajov (určite nie sladké nápoje, sirupy) ... ja som skúšala Dermacol, Niveu aj zábaly nejaké ale výsledky žiadne 😠 ale s čím som naozaj spokojná je sérum od Ziaja tuto je naň aj pekná recenzia: http://bytzenoujeuzasne.blogspot.sk/2016/04/sli...
už som jedno balenie minula a mám druhé, nezmizla úplne (to ani nečakám), ale je menej viditeľná 🙂 takže to považujem za úspech 😀 ale zmenila som veľmi aj jedálniček, vôbec nie biela múka takmer žiadny cukor (ak tak iba zdravé formy ako kokosový, stévia, med a pod.) ale veľa ovocia a zeleniny + pohyb (niekedy som lenivá, ale snažím sa 😀 )

anulienkalenka
17. máj 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

cdecedc- dakuejm moc za tipy 🙂 vody pijem dost, teoriu mam zmaknutu dokonale, len uz to nie je az tak vidiet na mne 😔 dakujem za odkaz mrknem na to 🙂 dufam za cokolvek co by pomohlo

zabka788
24. máj 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@anulienkalenka Možno vyskúšaj aj nejakú ultrazvukovú masáž a podobné veci čo robia ja v niektorých salonoch si myslim, neviem ja mam doma ultrazvukovy pristroj dixo-mrkni na net nebudem tu davať odkazy.Ale vieščo, na doma jeto lepšie ako stale niekam chodiť a platiť 🙂

damoska
6. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

skušali ste na to nejaku proceduru? Čítala som že dost pomaha take to zabalenie, potom si v tom nejaku chvilku, pred zabalením a po rozbalení ta zmeraju...už neviem ako sa to volá. Vraj to veľmi pomáha.

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

dá sa proces odstranenia celulitidy nejakou procedurou urychlit? V jednej diskusii som čitala o bodywraps. Mate niekto skusenosti?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marionelka
7. okt 2018

@paskolinka nie , cvicenie nepomôže ,,, nieje to z tučnoty
!!!

sofiabal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
6. sep 2019

a čo nejaka aktivita, kde je problemove partie v pohybe? Co behanie, bicykel, kolobežka? Je to super na tvarovanie zadku a stehien

essenceee
7. okt 2019

chce to šport, kde dostanu zabrat nohy. behat, drepy, kolobežka, bicykel

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
17. máj 2020

ano, nestači a obavam sa, že bez športu, nejakej fyzickej aktivity to nepojde. Vela žien si chvali kolobežku, len pri kolobežkovani striedaj nohy 🙂