Ako zistím či mám genitálne bradavice?

princess007
1. feb 2008

Ahojte kocky. Ja len, ze fakt neviem koho sa mam spytat. Neviem ci tuto temu vobec dovolia, ale ved skusim. Ma z vas niektora skusenosti z genitalnymi bradavicami? Lebo ja tam dole nieco mam a neviem to identifikovat. vlastne si myslim, ze to je ono, ale gynekologicka mi povedala, ze to nic nie je. No mne sa nezda. Boli to a to podla mna normalne nie je. co mam podla vas robit? este mi pvoedala, ze ked chcem, tak nech idem za koznou, ze je to mozno herpes. tak dakujem pekne. som z toho zufala... ani neviem, ze kde by som to mohla chytit. dakujem za kazdu radu a skusenosti...

nenka83
15. feb 2011

Janka ja neviem.. ja tomu nerozumiem vôbec. :((( Mám to vnútri možno to ide ťažko, ja už vážne neviem. Ty ako? Dávaš si pri synovi nejak extra pozor?

jenjanka
15. feb 2011

Nějak extra pozor asi ne,normalně se spolu i koupeme.Jak dlouho to už máš?ja asi před vanoci se mi to udělalo.mam něco na vchodě nevim jestli je to ono nebo to tam ma byt.za jak dlouho tě po zákroku poslali domu?

nenka83
15. feb 2011

Jani hned v ten den. A myslis že to mas kondylomy??? Lebo mne to akoby "vadi" . Svrbí a bolí. Mám toho dosť.. akoby mi vchod tým na jednej časti obrástol. Mám to presne som to teda zbadala 6.12. A odvtedy nie a nie sa zbavit. Ty to možno ani kondylomy nemas.. mne sa to akoby rozsirovalo stále :(

jenjanka
15. feb 2011

No asi to kondylomy mam,měla jsem dva vnější a kožní řikala že je to ono.Ale to ve vnitř nevím.ty dvě jsem měla uplně malinke,palila jsem to duofilmem zmizlo to ale za par dnu se to začina dělat znova.já nevím jestli je to vchod nebo jak se tomu říka,ale je to tam jak se to otvíra🙂tak na spodni části ale je to jakoby do vyšky něco,nevím jestli to je ono

jenjanka
24. feb 2011

nenky83:ahoj,tak jak pokračuješ?

nenka83
24. feb 2011

ahoj, no nijak. má to stále. bola so na kožno, mám príst na vypalenie, ale neviem si predstavit ako, pri tej ocovej rure. a v pondelok so objednana na laser tak uvidí. Ale psychicky mi z toho hrabe!!! Neskutocne! a ty?

jenjanka
24. feb 2011

já se furt trápim stou jednou,vypálim to vždycki ale hned se udělá znova.ja jsem si řekla že je zbytečne se tim trápit,stejně tím nic nevyřešíme.

nenka83
24. feb 2011

no to áno.ale ja mať jednu skáčem od radosti 🙂 a čo manžel na to? Spávate spolu normálne?

jenjanka
24. feb 2011

jo s kondomem,a co ti řekli na to že jsi naočkovana a stejně to máš?ja sem se nechala naočkovat tedka,a ty nemáš strach z rakoviny nebo tak?ja mam sice jednu ale mam strach i tak

nenka83
24. feb 2011

Ja som sa očkovala minulý rok. Poslednu davku som mala v júli. A nikdy predtý so toto nemala. Mozno som ala v sebe virus, neviem. Ale ja to mam moc! A také akoby z koze, male a vo vnutri viac. HPV virusy ktoré sposobuju kondylomy, nie su tie co sposobuju Rakovinu krcku maternice, tak to strach mat nemusis! Bola som u 4 gynekologov, koznej a každý bol prekvapený, že to mám a v takom mnozstve a ked so zaockovana!

jenjanka
25. feb 2011

No je to zvláštní že jsi naočkovana a přesto to máš,dej vědět jak jsi dopadla na tom vypalovani a laseru.Držím palečky

nenka83
25. feb 2011

Jani bola som nakoniec dnes.. Poviem Ti ám to strašné a ešte musím ísť raz! Počuj vieš čo je dobré, liek Isoprinosin! Daj si ho predpísať u kožnej.

jenjanka
25. feb 2011

Tak snad už to budeš mít o.k,to je lek na podporu imunuti ne?

nenka83
25. feb 2011

No vyzerá to teraz hrozne!!! Áno a mal by pomôcť.Neskúšala si?

jenjanka
27. feb 2011

Nezkoušela,já jsem si koupila hlívu ustřičnou,jim ji asi 2měsíce

jenjanka
1. mar 2011

Tak co vypada už to lepe?

dzejn81
2. mar 2011

Ahoj holky snad Vám nebude vadit když přidám svou zkušenost s těmahle potvůrkama. Nečetla jsem si celou diskusi, ale snad to nevadí. Já jsem byla s kondylomaty na zákroku 3x, objevili se mi ještě dřív než jsem začla mít pohlavní styk takže jsem je chytla nejspíš v bazénu, protože tou dobou jsem chodívala často plavat. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Po všech třech zákrocích se mi bradavičky do týdne objevili znovu, je to prostě vir, který koluje člověku v krvi a jednou za čas se objeví. Nechala jsem se teda naočkovat, ale bradavice se stejně objevili i po třetím zákroku, měla jsem venkovní i vnitřní. Pak doktorka zkoušela vypalování, ale už si nepamatuju jak se ten přípravek jmenoval no a nakonec jsem zkusila Aldaru, je sice strašně drahá a v té době se o ní ještě moc nevědělo, ale ta jediná mi pomohla. Od té doby jsem měla 2 roky klid a pak těsně před porodem mi doktorka objevila opět pár bradaviček, chtěla abych šla znovu na ten zákrok, ale já jsem to ve 38.týdnu těhotenství rezolutně odmítla s tím,že si je nechám kdyžtak odstranit po porodu. Od té doby, ale nikde nic, nechápu to a jen doufám,že už mám na chvíli klid. Je to léčba na dlouhé lokty, ale vám třeba zabere i hned první zákrok. Držím pěsti! 🙂

nenka83
2. mar 2011

Ahojky. Tak čo ja viem. Boli stale.

Dzejn81 a ALDAROU si sa natiarala aj vnutri? ZA aku dobu ti to potom zmizlo?

Ked ja neverí, že bazen.. to predsa nie je mozne.. to je len kontakt so sliznicou.. :((

dzejn81
3. mar 2011

@nenka83 ne aldarou jsem se natírala jen zvenku a nezmizly hned po prvním balení, měla jsem 3 nebo 4 ty balení, stálo mě to majlant ☹, ale byla jsem ráda,že jsem se toho zbavila. jojo taky jsem nevěřila,že by to mohl být bazén a doteď to nechápu, ale už to neřeším, protože mám klid.

jo a ještě jsem zapomněla napsat, že jsem ty bradavičky měla někdy viditelné a jindy barvy kůže takže při těch zákrocích se stalo,že některé i přehlédly, to mi prosím přiznal sám ten doktor co mě to dělal, ale na histologii se potvrdilo,že jsou to kondylomy. tak držím pěsti a nevzdávejte to holky!

jenjanka
3. mar 2011

je to pořád dookola,když se toho zbavim za pár dnu je to tam znova,je to už na nervy,přece se nemužu pořad mazat duofilmem

jenjanka
11. mar 2011

nenka:ahoj,tak co už to máš lepší?

aduska147
28. apr 2011

Ahojte tak aj ja mam bradavice a som tehotna...gynekolog mi povedal ze je to normalne a ze to zmizne aj mi to vypaluju tekutym dusikom ale nepomaha..este je to väcsie..:( zevraj to nejak moze vplyvat na babatko ak sa to nevylieci...

lienkocka
30. apr 2011

Ahojte baby ,ja mam tiež problem s genitálnymi bradavicami, včera som bola u gynekológa a predpísal mi mastičku Wartec -stála ma 20 eur ,tak sa chcem spýtať či ju niektorá z vás použivala a či zabrala

jenjanka
1. máj 2011

Ahoj,ja ho použivala amě nepomohl.Použivam duofilm nebo verumal,pořád se to vrací.par dnu o.k a pak zase,kolik toho máš?

lienkocka
2. máj 2011

ahojte, ja mam tiež genitálne bradavice sú dosť rozšírené , môj gynekológ mi na ne predpísal WARTEC, používam ho 3 dni a neuveritelne ma to bolí a tiie miesta kde mam bradavice sú take citlivé že sa toho bojím aj dotknúť ale najhoršie že ma to bolí aj pri každom pohybe alebo posadení sa. Chcem sa spýtať či niektoá z vás mala tiež takéto bolesti a či to je bežné

lienkocka
2. máj 2011

ahojte, ja mam tiež genitálne bradavice sú dosť rozšírené , môj gynekológ mi na ne predpísal WARTEC, používam ho 3 dni a neuveritelne ma to bolí a tiie miesta kde mam bradavice sú take citlivé že sa toho bojím aj dotknúť ale najhoršie že ma to bolí aj pri každom pohybe alebo posadení sa. Chcem sa spýtať či niektorá z vás mala tiež takéto bolesti a či to je bežné

lienkocka
2. máj 2011

ahojte, ja mam tiež genitálne bradavice sú dosť rozšírené , môj gynekológ mi na ne predpísal WARTEC, používam ho 3 dni a neuveritelne ma to bolí a tiie miesta kde mam bradavice sú take citlivé že sa toho bojím aj dotknúť ale najhoršie že ma to bolí aj pri každom pohybe alebo posadení sa. Chcem sa spýtať či niektorá z vás mala tiež takéto bolesti a či to je bežné.

lienkocka
3. máj 2011

juchu bravadice miznuu 🙂 ale bolí to stále ale menej ako včera 🙂

jenjanka
3. máj 2011

lienkocka:kolik jich máš?a máš i vnitřní?tak to ti ryhle pomohlo🙂

lienkocka
4. máj 2011

nemam vnutorné, mala som to dosť rozšírené a na niektorých miestach nemam uz vobec nič a niekde mam este ale po pauze si to zasa začnem natierať tým wartecom . 🙂 som uplne sťastná že mi to pomohlo . inak môj gynekológ mi hovoril že by bolo dobré keby sa dám proti tým výrusom zaočkovať mysliet že to pomáha,lebo je to dosť drahé