Ako znížiť vysoký tlak v tehotenstve?

bielavila
3. júl 2018

Baby poradte nieco na vysoky tlak v tehotenstve, dietu,co nemozem jest, co mam jest, vyzivove doplnky, hocico... berem anopyrin od gyndy, pravidelne si meram kazdy den, som kontrolovana castu u gyndy pre moznot preeklamsie, bielkovinu v moci nemam,posledne dni zavyslacim na sladkom, moze to byt z toho? bojim sa nemocnice ,som este iba v 20 tt, pri prvom som mala preeklamsiu, strasne sa bojim lebo nechcem stravit ten cas v nemocke co pri prvom... najradsej by som prijala radu od niekoho kto sa fakt vyzna... dakujem

lusyc
5. júl 2018

@stvura aj v tehotenstve? Ved hloh aj imelo sú jedovaté.

bielavila
autor
5. júl 2018

@beuss ved to ten strach... ja som od 32 tt letala v nemocke do 36, vtedy mi uz robili sekciu, maly mal 2 kg, po 2 dnoch od narodenia 1,7 kg takze vies si predstavit ako to dieta vyzeralo a ako som sa bala ci bude ok, chvalabohu je z neho zdravy uzasny uz 3 rocny chalan, len ten strach...a mne tlak skace uz teraz v 20 tt co bude o 1-2 mesiace? Saliem tu z toho

karmela
5. júl 2018

@bielavila skús sa v prvom rade ukľudniť chápem že sa bojíš ja som tiež mala strach že sa to zopakuje.Poviem ti pravdu mala som prikázané merať si tlak 3x dodna ale vôbec som nemerala raz za čas.Chodila som na prechádzky a venovala sa staršej aj obavy a strach môžu ovplyvňovať tlak.Vrav si že to zvládnete a preklapsia sa nebude opakovať neprípuštaj si to ani.Drzim palce

bielavila
autor
5. júl 2018

@karmela dakujem za podporu, musim mysliet pozitivne a aj sa snazim 😊

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sintra
9. júl 2018

@saslavka73 Presne ako pises, citila som sa hrozne