Akú kozmetiku proti vráskam?

marikap18
12. apr 2014

Ahojte maminy,
o chvilu bude mat 30 rokov a napadlo mi, ze zacnem pouzivat krem proti vraskam. Nie som expert v ziadnych kremoch, ale rada by som pouzivala kozmetiku, co je vyrobena-lisovana za studena. Chcem nieco, co nie je drahe a potesim sa vasim tipom na kremy, skusenostiam a radam.
Dakujem

gwynet
17. feb 2016

Podľa mňa to je veľmi individuálna záležitosť a súhlasím s dievčatami čo tu opisujú. Vyskúšala som tiež radu výrobkov a musíš skúšať aj ty. Pretože jednej veľmi vyhovuje to a druhá sa z toho neuveriteľne vysype. Pretože mám suchú a citlivú pleť tak to bola veľmi dlhá cesta skúšania. Já ako podklad používám sérum so slimačím extraktom ( obsahuje 20% slimačieho extraktu) to je na vrásky a na to aplikujem krém podľa obdobia, zohľadňujem či je zima ,alebo leto. 2 x do týždňa aplikujem masky - vyberám hlavne korejské a buničité. Tie sú najlepšie. Používám značku Purederm , alebo Skinlite. Majú výrobky s kyselinou hyaluronovou , so slimačím extraktom, s riasami , s ženšenom alebo perfektná je s Aburtinom. potom musíš citlivo vyberať aj make up. Aby nebol moc hustý a nezvýrazňoval ti vrásky, skôr použiť ľahkú texturu. Prajem veľa úspechov a nezabudni veľa PIŤ!! 😉

lulutsija
18. mar 2016

Odporucam prirodnu kozmetiku Sirael - bambucke masla, kokosove oleje, rastlinne oleje, masazne oleje, konopna kozmetika, manuka, tea tree oil, doplnky stravy, kava a caje s hubou Reishi, ...
http://lucianovotna.sirael.sk/novinky/15/vitajt...

zabka788
13. júl 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

ahojte babeny, co pouzivate na fakt hlboke vrasky? 😢 ja s tou na cele bojujem uz nejaky cas a ani loreal ani nic mi nepomaha ziadny kremik na to

kittykat22
13. júl 2016

@zabka788 ak mas hlboke vrasky tak to uz ziadna kozmetika nespravi. To je na botox.

zabka788
17. júl 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

botoxu sa chcem samozerjme vyhnut :( nejake osetrenia u kozmeticky a podobne? ....

gab_riella
20. júl 2016
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@zabka788 Tak skús "zabojovať" prírodou... Ani sa nečudujem že ti obyčajná dorgerka nezaberie- to vačšinou moc nezaberá u hbokých vrások. Moja mama je kozmetička a už roky používa tuto radu pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/protivraskove-1

nuska
20. júl 2016

Ak máš peniaze na kozmetičku skús tu, ak nie skús prírodnú kozmetiku na báze aloe vera a k tomu kvalitný prístroj na ošetrenie pleti. Píš

kittykat22
20. júl 2016

@zabka788 hmm botox nie. Tak musis kupit serum proti vraskam - ciste serum - kolagen, elastan, kyselinu hyaluronova ... Musis ich zohnat vo velmi vysokej koncentracii. To su veci ktore skutocne pomahaju. Ale musis pocitat s tym ze su drahe. Pouzivaju sa pravidelna a dlhodobo spolocne s kvalitnou kozmetickou 1x do mesiaca (myslim tym lancome, guerlain, dermatilogica alebo maria galant) by sa ti mala plet zlepsit. Zeny co poznam tak vypadaju vyborne po 50.ke s pravidelnou starostlivostou u tychto znaciek. Niesu bez vrasok, ale su pestovane, pokozka podlieha casu ale dojem ich vizaze je ze su krasne. Najlepsie je na toto ist do Institutu ktore vlastni samotna znacka. AKo institute guerlain, institute lancome ... su v kazdom hlavnom europskom meste. Ak nie je v tvojom, skus najst certifikovanu kozmeticku s tou znackou.

julinka29
24. júl 2016
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

@zabka788 možno bvy ťa mohla zachrániť ešte predbotoxom galvanická žehlička 😕 dixo. sk/galvanicka-zehlicka-biowave/

bocjanka
24. júl 2016

Odporúčam cvičiť tvárovú gymnastiku, zaberie pár minút a je zadarmo.

zabka788
25. júl 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Tak snád nieco pomoze, no nechcem vyzerat o 20 rokov starsia... Diky za tipy 😉

elliebb
12. sep 2016

So sérami mám aj ja dobrú skúsenosť. Mám 100% collagenové a placentové sérum a som maximálne spokojná. Sú to čisté séra bez akejkoľvek chémie. Je to od austrálskeho výrobcu Carlmark. Cena je prijateľná a výsledok stojí za to! Kupujem si to v lekárni. 🙂

datelinka31
12. sep 2016

@barbyes
@bluka2 baby inak mne kozmeticka hovorila, ze oleje su nanic, lebo sa aj tak nedostanu dovnutra pokozky a ostanu len na povrchu, ako taky nater.. Tiez som jej spominala, ze pouzivam oleje, ale zevraj to nic nepomoze, teda okrem premastenia pokozky, no na vrasky napr. to nema ziadny vplyv. To uz potom tie hlbkove sera, ktore preniknu aj do spodnej vrstvy pokozky..

martina_l_l
12. sep 2016

@datelinka31 tak ako neprenikde do vnutra vrasky olej, neprenikde ani serum. lebo molekuly ser/olejov su take velke, ze to nie je mozne. Jedine co vyhladi vrasku je naozaj vpich POD pokozku.

nuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elliebb
12. sep 2016

Keď sa vyberie to správne sérum tak prenikne aj hlbšie. Carlmark používa inovatívne metódy, ktorými sa zabezpečí hlbšie preniknutie do pokožky. Kolagén je rozbitý a lepšie prenikne do pokožky. Lepšie pre všetky, ktoré si nechcú do seba dať pichať alebo vyhadzovať veľa peňazí za takéto zákroky. Ja som max spokojná..aj výsledky som videla. 🙂

alma_m
25. okt 2016

Podľa mňa stojí za vyskúšanie kolagen serum od ak profi cosmetic. Mne sa osvedcilo, velmi rada ho používam a nemá výraznú vôňu čiže sa nebije s krémom a nemám potom pocit že mám na tvári všetky vône sveta.

matrioska86
9. feb 2017

ahoj, ja momentálne fičím na kozmetike Nuance. je bez parabénov a silikónov. neviem či je pre teba drahá alebo nie, ale všetky takéto krémiky stoja približne rovnako, treba vyskúšať či ti sadne a urobí dobre na pleti 🙂

gabona1
18. feb 2017

Ahoj, aj ja mám z lekárne Nuance, tiež mi na moju pleť sadla, cena je v podstate taká normálne za lepšiu radu. Včera mi aj kozmetička chválila, že mám vynikajúcu pleť, tak ma to potešilo. Krémiky sú redšie, ale zrejme výživné. Bola som zvyknutá na hustejšiu konzistenciu predtým.

monnaa
18. feb 2017

Ahojte, máte prosím Vás niekto skúsenosti s užívaním kys. hyalurónovej vo forme tabletiek ? Mala by to byť kúra na 3 mesiace. Neviem od akej firmy, ponúka mi to kozmetička. Ďakujem.

12romi34
18. feb 2017
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

Collistar Special First Wrinkles ! to je uplna bomba, pouzivam denný. Spolu s oharkovou maskou a inými prírodnými maskami sa mi plet zlepsila. Objednala som v eshope, do druheho dna som ho mala aj v ruke :D

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mas48
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autumn11
9. mar 2017

ja som ostala očarená z účinku denného hydratačného krému Estee Lauder. Manžel mi raz doniesol domov väčšiu vzorku, tak som si ju patlala, ale nečakala som žiadny zázrak. Za dva týždne som si všimla, že mám hebkú pleť ako bábätko. Cena je vyššia, ale keď mám peniaze nazbyt, tak si ho kupujem.

salko17
26. jan 2018

Ahojte v tejto dobe sa z nášho organizmu rýchlo stráca kolagén a kyselina hyalurónová preto sme v skorom veku vraskavi. Ja som tento problém riešila s jedným pánom, ktorý má vlastny produkt a ten obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagén, kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Kolagén a kyselina hyalurónová sú dôležité pre zdravie pokožky, spojivového tkania a pohybového aparátu. S pribúdajúcim vekom sa ich tvorba znižuje, preto je vhodné ich dopĺňať.
Tu je zloženie: 10 g rybieho kolagénu, 100 mg kyseliny hyalurónovej , 75 mg vitamínu C
V prípade záujmu ho môžete kontaktovať na tomto emaily: prirodne.antibiotika@gmail.com

damoska
10. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

skuste použit nejaký krem s kolagenom, kyselinou hyaluronovou. Mrknite napr. na Notino, je tam toho dost. Určite si nejaký vyberiete

gab_riella
14. feb 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

čo nejaka bio kozmetika? SKušal niekto? Vyplati sa do toho investovat?