zabka788
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.
zabka788
30. mar 2021

@sonka1981 Tieto: https://www.naturevia.sk/produkt/naturevia-vitamin-d3-efekt-400-i-u-kvapky/osvedčili sa mi, tým že obsahujú ten olivový olej tak nedráždia zažívanie.

zabka788
27. mar 2021

Dobrý je vitamín D3, já som ho malej dávala v takých kvapkách v panenskom olivovom oleji.

zabka788
15. dec 2020

mala som covid a čuch a chut som mala. Podla mna je to velmi individualne. Nech si skoro zdrava!

zabka788
14. dec 2019

zrovna včera som bola v obchode a videla som, jako jedna pani kupovala 5 krabic mlieka Sunar. Asi má doma velkého papoša

zabka788
28. nov 2019

akykolvek, hlavne aby mal bočne kolieska 🙂

zabka788
25. okt 2019

ďakujem ti moc!! 🙂 to by som práve chcela, taký čo sa nam fakt už nepokazí, nebudeme musieť furt riešiť reklamácie ako pri starom....

V diskusii: Kávovar Tasimo
zabka788
19. okt 2019

tiež by som už kapsulový nechcela. teraz zháňame niečo nové, plne automatický kávovar ideálne

V diskusii: Kávovar Tasimo
zabka788
25. sep 2019

tiez sa stym stretavam, ze nemam ani co na seba kupit, pretoze v obchodoch len take nemoderne, alebo pubertalne veci...nic pekne

zabka788
13. máj 2019

Tiež som mala u syna problém s atopickým ekzémom. Nebola som rada kortikoidom čo nám chceli dať. Kamarádka mi poradila krém od firmy protopan a ten nám pomohol. Používam ho i ja, trpím na veľmi suchú pokožku.

zabka788
autor
13. mar 2019

@beky1813 my ziadne dieta este nemame

zabka788
autor
13. mar 2019

No presne tak som to myslela, vlastne sa snazim nas vztah stale nejak vylepsovat, aby to nebolo o tom istom a aby sme fakt nemysleli na to mimi. Skusim zmenit Dr. uz som nad tym premyslala dlhsie...

zabka788
autor
13. mar 2019

Ahoj, s manželom sa snažíme o dieťa už cez rok. :( Dovolenka nepomohla, ani termály, napadlo ma erotické prádlo. Máte s tým niektorá skúsenosť? Už vážne neviem, čo vymyslieť. Doktorka mi nespravila skoro žiadne testy, hovorí, že sa mám dať do pokoja a príde to samo. Ale rok je strašne dlhý a už viac nechcem čakať... Som zúfalá :/

zabka788
11. mar 2019

Ja som to nemala, ale kamaratka rovi zdravotnu sestru v Nemecku a rozpravala o tom, ze je to vraj fajn a ze su po tom mensie bolesti. To sa da do rany a vypusta ti to nejaku latku proti bolesti a nemusis brat lieky na bolest a mozes i kojit a vsetko...

zabka788
4. mar 2019

presne tak. Takto to bolo aj v minulosti. Len dnešne ženy sa bolesti dost boja, alenže ono po cisarskom reze to boli viac, dlhšie a jazva sa dlhšie hoji.,

zabka788
4. mar 2019

ak ti lekar tu pumpičku doporuči tak kludne, len si ju budeš musiet sama zaplatit, nie je to na naklady poistovne

zabka788
4. mar 2019

ak to doporuči lekar tak ano. ide aj o to, z akeho dovodu je ten cisarsky rez spraveny. Vela mamiček chce cisarsky rez len kvoli tomu, že sa boja prirodzeneho porodu. Aj ked pravda je, že po cisarskom reze to ovela viac boli

zabka788
4. mar 2019

stale premyšlam, či je to u nas novinka, alebo je to tu dlhšie,len sa nepouživala a nevedelo sa o nej

zabka788
4. mar 2019

dozvedela som sa, že sa že je to na lekarsky predpis, sama od seba sa kupit neda a ani ti ju nedaju, je to na objednanie a dovezu ju do nemocnice, kde budeš hospitalizovana

zabka788
4. mar 2019

je to nejaka novinka u nas na Slovensku?

zabka788
4. mar 2019

zaleži aj od psa a jeho zdravotneho stavu, aktivity. Akmaš pocit, že mu granule a konzervy nestačia, kludne pridaj aj varenu stravu, len pozor na sol

zabka788
4. mar 2019

davate okrem granul mačke aj niečo ine? Ako často jej davate jest?

V diskusii: Krmivo pre mačku
zabka788
4. mar 2019

každy pes ma ine potreby. Niekto toho zje viac, niekto menej. Každe granule a konzervy stoja inač. Takže mesačne naklady na psa su naozaj rozne

zabka788
28. feb 2019

bio masku, alebo nejaky kondicioner na vlasy viete doporučit?

zabka788
28. feb 2019

viete niekto poradit nejaky šampon, alebo balzam na vlasy na bio baze?

zabka788
28. feb 2019

od kedy chodi moja dcera do školky ma velmi suche ruky. Neviem čim to je. Už sme skušali všetko možne a teraz zvažujem alternativu bio kozmetiky. Myslite si, že stači akykolvek bio krem na ruky, alebo sa to nejako deti na deti a dospelych? Viete mi niekto poradit?