Aký krém na bradavky a proti zapareninám?

kozsarovak
13. feb 2012

Ahojte, ktorý krém na bradavky a bábätku proti zapareninám mi odporúčate kúpiť? A na ošetrenie pupoč.šnúry 60% lieh je dobrý?

lindusss176
3. máj 2016

aj ja som dávala malej na zapereniny bepanten a skusila som aj novy detský krém na zapareniny pre citlivú detskú pokožku a tiez som s nim spokojna to su pre mna 2 top kremy. Fakt odporucam.

maykaaa1122
23. máj 2016

ahoj, ja som od začiatku narodenia používala bepanthen care masť..je jemný, výborná prevencia.. 🙂

ivulkap
23. máj 2016

Ahoj, na bradavky je dobrá kalciova masť a na zapareniny asi najlepšia klasická obyčajná rybacia masť za pár korún...my sme vyskúšali všeličo aj sudokrem atd...ale v posl.dobe len rýb.mast a zdá sa mi najlepšia.

lilu74
15. júl 2016

Ja som skusala cicadermu ale ta mi nepomahala tak mi poradili bepanthen extra a ten bol super a mala som 2v1☺aj pre maleho aj pre mna.

sisi2202
15. júl 2016

Na bradavku Multi mum na zápasení ny sudokrem

lilu74
13. dec 2016

urcite bepanthen extra - mne pomohol viac krat.

autumn11
17. jan 2017

pri malom som používala do roka bepanthen extra. Je vynikajúci pre citlivú pokožku bábätiek. Zapareniny rýchlo zahojí a pokožku ukľudní.

lilu7
18. jan 2017

do porodnice som si so sebou zobrala bepanthen care mast - na malého ritulu a na moje bradavky, ja som ho nepouzila, ale citala som, ze ho nie je potrebne umyvat z prs pred kojenim - obrovska vyhoda.