Angína u matky. Bojím sa, že malý ochorie

miskachrumka
1. júl 2009

mam strasnu anginu boli ma hlava a poriadne sa nevladzem ani postavit z postele!!!!!!!!a najhorsie je ze som s malim 24hod denne a strasneeeeeeee sa bojim ze

miskachrumka
autor
5. júl 2009

baby a co este pomaha proti angine mate nejake rady? 😒

roka96
6. júl 2009

skús teplý čaj s medom a citrónom... mne pomáha a vela, vela.... teda ak už nie si zdravá... 😝

miskachrumka
autor
6. júl 2009

nie niesom idem si dat asi predpusat natibiotikum nech mam pokoj

miskachrumka
autor
6. júl 2009

no s antibiotikami som prehrala lebo mi dokina povëdala zýe to nieje az tak zle ale mne je jedno ci to je zle alebo zž dobre ja sa chcem toho zbavit aby mi mali neochorel pocula som ze skorocel nato pomaha

roka96
7. júl 2009

miska už ked neochorel doteraz uvidíš bude ok....!!!!!! ty máš asi slabú imunitu, ked ta to tak dlho drží... ked sa vyzdravieš skús niečo na to... ak si unavená a tak takéto choroby sa velmi rýchlo chytia....!!!! tak pozor...

miskachrumka
autor
7. júl 2009

ja som ju nechytila roka to mam z klimi z auta sme mali ovorene aj normalnr okno aj klimu pustenu ale na nohy a ja som mala zabky tak mi nafucalo asi an nohy ☹

miskachrumka
autor
7. júl 2009

roka myslis ze to už teda nechyti? 🙂

roka96
7. júl 2009

aha, no tá klima... ale bez nej je tiež tažko hlavne v takýchto teplách----- už nech je jesen aký má význam takéto búrkové leto??? iba choroby...

miskachrumka
autor
7. júl 2009

veru tak neznasam strasne horucavy!!!!!!!!!!!!!!!!!malemu niekedy neviem ani co oblect satle mu je teplo

roka96
7. júl 2009

my sme minuly rok neboli skoro ani vonku ved v kočiari plakal, teda všade plakal a ked si spomeniem na minule leto... 😔 strach... fakt za oknom zastreté žalúzie syn v klokanke a ja v stoji... aby aspon ticho bolo.... muž stále v práci----- no teraz my už velmi pomáha sme si ujasnili, čo je doležité...!!!

maca793
7. júl 2009

ja som bývala často chorá zväčša som to chytila od detí a cítila som sa ozaj na nič. ale nejak som to musela zvládať, tiež som 24 hod denne s deťmi sama. je to vtedy o držku ale musím vydržať.

roka96
7. júl 2009

maca793 ale miske nevadí, že je so synom akurát nechce aby ochorel, pretože je ešte maličky!!!! ale snád už vyzdravie.

miskachrumka
autor
7. júl 2009

no mam pocit roka ze je to ako rakovina si satoho nezbavim teda este satle je to take ako pred tyzdnom sakra ☹

roka96
7. júl 2009

nestraš s rakovinou!!! 😠 uvidíš prejde to... ale fakt to trvá dlho 😝

miskachrumka
autor
8. júl 2009

vkuse chrchlam a maam sople sakra a to bolo prirovnanie 😀