Bankovanie

emka7788
12. máj 2023

Ahojte chcela by som sa opýtať kto má skúsenosti z bankovanim som už 3 deň po a neurobilo mi to vôbec dobre ani zlepšenie žiadne boli ma chrbát veľmi aj pri pohybe a také trhanie mám ☹️čítala som na jeden stránke že to niekomu veľmi pomohlo a zlepšilo zdravotný stav no ale mne nie kto má skúsenosti po bankovani bolesty kedy zmiznú neviete vám ako bolo ?niekto podobný stav?

teleskop
12. máj 2023

kontaktuj cloveka co ti to robil

emka7788
autor
12. máj 2023

@teleskop vravela som to rehabilitačnej sestre a nič mi nepovedala iba že to tak bude že bolesty a nič iné tak preto sa pýtam kto máš skúsenosti stým 🙂

erikaa09
12. máj 2023

Robili ti klasicke bankovanie ? Alebo krvave bankovanie ? Mne je napriklad po bankovani zle - točenie hlavy a tak. Pocas bankovania ako mam priložené ma to miesto akoby svrbelo ale to preto ze koza a cievy pracuju. Po bankovaní byva niekedy bolest alebo taky iny pocit - kedže sa to svalstvo uvolňuje

jamimo
12. máj 2023

@emka7788 za mňa osobne nikdy viac... po bankovaní som skončila u neurológa a infúziach cca 150 € 🙄

emka7788
autor
13. máj 2023

@erikaa09 áno klasické no mne sa počas bankovanie mi bolo zle ťažko sa my dýchalo aj mne sa tocila hlava áno po bankovani uz 4den ma boli ten chrbát no niektorý že im to uvoľnilo hend ale necítim žiadnu úľavu už 4 deň iba má boli

emka7788
autor
13. máj 2023

@jamimo Ahoj joj to má mrzí no niektorým to urobí dobre a druhým nie no mne vôbec nezlepšilo ale neuvoľnilo a to som už 4 deň po a bolesty mám stále dosť silné neviem kedy odíde ťa bolesť na infúzky prečo ?

jamimo
13. máj 2023

@emka7788 Šla som preto, lebo sme svokre kúpili
poukážky a nechcela tam chodiť, tak, nech neprepadnú. Masérka ma nabankovala, ešte dodala, no riadne vám to povyťahovalo... (mala som veľké modriny a podliatiny= viem, že je to normálny jav pri bankovaní) V noci som normálne spala, ale ráno. Ledva som sa postavila z postele, najskôr nohy, od pása hore som si musela pomôcť, pri dvíhaní hlavy som si hlavu držala. Problém od krčnej chrbtice, seknutie... Volala som masérke a ona :Jéj asi som vám dala veľa a silno, asi som vás veľmi povolila... No tak díky, smer neurológ, obstrek, infúzie 🙄 Predtým som nikdy nemala tento problém... A celkovo, za mňa dnes (už pri problémoch s platničkami) nech sa ma nikto nechytá, jedine dobrý neurológ, fyzioterapeut a podológ. Keď vidím v diskusiách, že pri problémoch s chrbticou niekto odporúča masáž, tak dvíham obočie.

erikaa09
13. máj 2023

@emka7788 už keď sa zle dychalo trebalo to stopnuť plus keď videla ze je to velmi zle ist mierne a slabšie na to. :( mrzi ma tvoja skusenost. Ja robim bankovanie no stale komunikujem neni zle, necitite silno? Toto už dam dole je to riadne na tom mieste stuhnute a radšej rozmasirujem

monikaskorikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz