Reakcia po bankovaní

leea111
18. dec 2018

Ahojte, som den po bankovaní, chrbat mam dost stuhnuty, ratala som teda s reakciou ze bude boliet alebo budem mat svalovku, ale toci sa mi aj hlava a som aj unavena. Pitny reZim ktory mi bol odporucany dodrziavam. Ale co vypijem hned utekam aj vylucit 😂 mate skusenosti? Co vam pomohlo ak Ano. Je to dobre znamenie , Ze sa chrbat uvolnuje alebo skor opak? Dakujem😉

fjury
18. dec 2018

@leea111 ahoj a mal. Si aj bolesti keď si mala banky na sebe?

leea111
autor
18. dec 2018

@fjury No citila som na niektorych miestach ale len mierne a taky tlak dost co je asi logicke 😊

fjury
18. dec 2018

@leea111 a kde si mala banky, ja som mal medzi lopatkami a tlak som mal na hrudníku

gabika0825
18. dec 2018

No inak ja mám ten istý problém, ja som bola tiež na bankovaní asi pred týždňom a po bankovaní som bola celkom ok, ako samozrejme že bolesti na druhý deň boli a neskôr svalovica, ale mňa teraz asi druhý deň začal neskutočne bolieť krk.. ako keby som ho mala strašne stuhnutý a bolesť sa tiahne až k lopatkám. Neviete kedy to zmizne? Neskutočne to bolí.

leea111
autor
18. dec 2018

@fjury Po celom tele.je pravda ze sa citim ako keby mi cely den hadzali kamene na chrbat 😂 ale to sa da , viem ze to prejde, len ta slabost a tocenie hlavy je neprijemne.

leea111
autor
18. dec 2018

@gabika0825 A to aZ po tyzdni? Podla mna je prirodZene ked sa dlho stuhnuty sval uvolni ze to pobolievA. Ale to tocenie hlavy je neprijemne.. Ale tak dufam ze je to Len odozva na detoxikaciu alebo uvolnenie. A nenamahali ate sa po bankovani, alebo vam to neprefuklo? Lebo kazu min 2 dni sa nenamahat.

fjury
18. dec 2018

@leea111 mam to iste, len ja som mal ako take tlaky pri srdci tak neviem ci ísť znova na to bankovanie

leea111
autor
18. dec 2018

@fjury Tazko povedat 😓 treba sa asi spytat ludi co s tym maju skusenosti. Mohla byt aj zablokovaná hrudná chrbtica a mozno nie. Ja idem asi o 2 tyzdne na masáž k tak sa opýtam co tie reakcie znamenaju.

gabika0825
18. dec 2018

@leea111 nie nič také som nerobila, len veľa sedím v práci za počítačom, tak mám tú krčnú dosť namáhanú práve týmto.

fjury
18. dec 2018

@leea111 potom mi napíš čo ty povedali prosím ta

catherinah
19. dec 2018

Ja som bola veľakrát a nic takéto mi nebolo