Bezbolestná laserová operácia očí

babls5
3. jan 2014

Baby boli ste uz operovane v klinike Oftum je to metoda z lasik bez bolesti ????idem do Ba na predoperačne vyšetrenie 29teho januara a chcem vediet či po operacii vam odstranili uplne dioptrie alebo vam len znižili ja mam až -10 ☹ tak chcem vediet preto

veverka24
3. jan 2014

Myslim ze aj ja som mala lasí pred troma rokmi. Mala som -8 na oboch, ostalo mi do 1. Min. Zimu sa mi zhorsilo tak mam 1,25. Ale je to neporovnatelne🙂 zalezi od hrubky rohovky, ja som mala tak nefest.
Akurat to nebolo bezbolestne🙂 ale dalo sa vydrzat, take neprijemn epalenie cca 3 dni. Odvtedy si ale musim davat pozor a hlavne v noci rychlo neotvarat oci, lebo mi vtedy vyschnu a dost to niekedy boli.. Ale nelutujem🙂

afrika
3. jan 2014

@babls5 priateľ bol na laserovej operácii v Ružomberku a po operácii mu nezostali žiadne dioptrie - mal 5,5 - 6 do diaľky. držím pršteky 🙂 🙂

annaella
3. jan 2014

@afrika chcem sa opýtať, ako je to u neho s videním do blízka teraz - nemusí mať okuliare. Mne očná povedala, že ak si nechám operovať dioptrie diaľky, budem musieť nosiť zas okuliare na blízko. Neviem, nezdá sa mi to.

mirka1011
3. jan 2014

@babls5 ja som sa tiez dala operovat a som spokojna, mne to znizili na nulu, ale zase som mala slabe dioptrie, sice prve dni boli hrozne, ale dalo sa to vydrzat 😉

afrika
3. jan 2014

@annaella nenosí vôbec okuliare, vidí asi až príliš dobre občas 🙂 🙂

babls5
autor
3. jan 2014

@annaella tto je blbost iba ak by mal prekorigovane videnie tak vtedy inak nie

annaella
4. jan 2014

Veď aj ja si myslím, že to je blbosť. Len mi to povedala očná, tak som sa chcela spýtať na skúsenosti.
Ďakujem za odpoved

fotokarol
8. jan 2014
Používateľ fotokarol je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fotokarol.

Pocul som od znameho z tohto fachu, ze tieto kliniky pouzivaju vsetky skoro identicke prostroje. Ci je to Oftum, Veni-vidi , Excimer, Neovizia alebo http://www.cornea.sk/, proste uz je to o tom len nech mas dobru referenciu od cloveka, ktory to ma uspesne za sebou ;)

scajus
2. máj 2014

ahojte 🙂 hladam ludi, do skupiny s počtom 8 ludi na laserovu operaciu oči bezbolestnu.
zatial sme 4, chybaju nam este styria dalsi ludia.
zakrok by bol na klinike v BA, termin si potom určime spoločne. ale predpokladam dakedy v lete.
ak máte zaujem piste na mail 🙂

s.kubovicova@gmail.com

dakujem

ivkadracova
19. okt 2014

Zdravim diskuteri a diskuterky,
je tu niekto kto ma operaciu uz dlhsie, viac ako 5-10 rokov, a vie opisat svoje ne/nasledky?
Ma niekto skusenost s novou technologiu Relex Smile? V neovizii sk znama ako NeoSmile3D.
Ma niekto problem zo zakalkami v sklovci pred a/alebo v suvislosti s operaciu? Pripadne ich liecba.
Zatial uvazujem o peracii. Vdaka za info.
Na zaver pripajam linky:
http://relexsmile.wordpress.com - Relex smile skusenosti a diskusia a
http://www.uspesna-lecba.cz/oci-a-ne-bryle/ - nizsie na stranke je nieco o zakaze laserovich operacii Lasik v USA.

fifi284
13. feb 2016

Ahojte. Niekto náhodou nemáte v pláne operáciu v Cornea.sk? Mohli by sme dať skupinovú zľavu? Ja by som chcela operáciu ešte vo februari-marci...

sparky77
28. aug 2017

@babls5 ahoj, iba sa chcem opytat, ci si bola na tej operacii oci a ako si bola spokojna. a ako sa citis po viac rokoch. dakujem

babls5
autor
28. aug 2017

@sparky77 2roky po opke super stale dobre vidim to je hlavnee a bola som na vysetreni a ziadne zmeny vraj oko vyzera lepsie stoho pohladu ocnej ....spokojnost s klinikou Oftum fakt profesianalita co sa týka Bratislavy ..nemenila by som

roumana
24. okt 2017

Som veľmi rada, že si spokojná! 🙂 Patrí medzi tú "špičku" očných kliník na Slovensku. Ja, pre seba, pri výbere kliniky aj oftum mám zaradenú do prvej TOP 3jky, ale stále sa neviem rozhodnúť medzi ňou, iClinic taktiež v Bratislave, a martin-priekopa ☹ čas, ale beží taže sa budem musieť poponáhľať.

danielka1711
8. okt 2018

Ahojte, ma niekto skusenost alebo pocul o klinike iclinic? Dakujem