Bielenie zubov a vaše skúsenosti

petrah9
27. feb 2013

ahojte.mate skusenosti s bielenim zubov?davali ste si to robit? mali ste nejake bolesti?

peneloppe
4. aug 2015

Necitala som diskusiu ale ja som si objednala u mojej zubarky taky set na bielenie, kde mi na mieru urobili priesvitne plastove nasuvky na zuby (ci ako to mam nazvat) a k tomu som dostala bieliaci gel a pouzivala som to niekolko mesiacov + dodnes si sem tam urobim taku kuru ked sa mi chce. Gel sa da dokupovat.
Stalo to dost. Nasadzovala som si to na noc po umyti zubov. V case bielenia sa nesmie pit kava, caje, cervene vino a celkovo to treba obmedzit pokial si clovek chce belost zubov zachovat co najdlhsie.

miro2111
4. aug 2015

Este k tomu clanku vyššie, lebo som si ho na mobile nevsimol 🙂
22 rokov pracujem v jednej z najsilnejsich reklamnych spolocnosti na slovensku a v europe. Velmi dobre viem ako si obrovske spolocnosti prihrievaju polievočku a čo všetko su schopne spravit pre svoj profit. A to nehovorim už o farmaceutickych spolocnostich. A tí ktorý chcu dnes robit veci prospešne našemu zdraviu, tych sa snazia vsemocne likvidovat. A prave takí ludia ako Ty, z ktorých aj my v reklame žijeme, ale žijeme preto lebo najvecsi zadavatelia nam platia, tak prave takžých oni potrebuju, bez ohladu na zdravie človeka, alebo živ. prostredie. Ja nikoho neobhajujem, len som ti tvrdil veci ktore si doteraz nepochopila a opakovat sa nebudem.

miro2111
4. aug 2015

Ako píse peneloppe, aj toto je cesta, vsetko je to rovnake zloženie prvkov, ktore som už uviedol vyššie. Je len otazne , kde , ako a za kolko si to daš robit.

ivanatim
4. aug 2015

Myslim ze zbytocne ti budem nieco vysvetlovat. Raz mas vystudovanu medicinu, inokedy pracujes v najvacsej reklamnej firme sveta... len obhajujes dookola neobhajitelne...ja som dala fakty, overene recenzie a fakty o obrovskej spokojnost ludi s produktmi, ktore pouzivam aj ja. A navyse aj skusenosti celej Ameriky s touto znackou a nielen tie skusenosti ludi, ale aj odporucania Americkej zubnej asociacie. Ale asi budem radsej pocuvat teba, nejakeho anonyma na internete, vsakze? Ktoremu navyse absolutne nerozumiem, o co mu v tejto diskusii vlastne ide. 🙂

miro2111
4. aug 2015

Čitaj pozornejsie 🙂 ( pisal som že som studoval, nie že mam vystudovane ). Ja sa netajim nicim a viem sa s ludmi porozpravat aj z oci do oci . Cely ca som pisal len svoj nazor a svoju skusenost a ty na mna utocis. Ved o tom je cele forum. Vyzera to tak že asi mas nejaky eshop s predmetnym tovarom . Som taky isty anonym ako aj Ty.......ked som Ti povedal že mi kludne možes zavolat, tak si sa zdrahala......to svedci o tom že vieš len vypisovat, ale slova sa bojiš. V konečnom dosledku mi to je jedno. Neviem kto si, co si a pod.....🙂 Prajem Ti krasny uspesny internetovy, pisálkový život 🙂

rosnicka23
15. feb 2016

tu si môžete prečítať pár informácii o citróne a je tam aj video o bieleni zubov citrónom
http://infozdravie.blogspot.sk/2016/02/citron-a...

afsafsa
24. mar 2016

Komunikacia/webbusiness je velka cast mojho podnikania a s takymto pokutnym marketingom na forach sa stretavam pravidelne... je jednoznacne, ze uzivatel miro2111 tu len propaguje znacku "smilepoint" ako neodbitny "spokojny zakaznik". Uplne suhlasim s uzivatelkou ivanatim - ak musi firma takymto pokutnym sposobom nasadzovat falosne pofily a vymyslat si spokojneho zakaznika, zjavne ma problem ziskat ich na skutocnu kvalitu produktu. Je az smiesne ako sa tu z dobrosrdecneho radcu na poziadanie vyklul megaobhajca-zdravotnik-marketingovec-vsehovzdelany, ktory vie vsetko o vsetkom a jeho produkt je najvyhodnejsi :D Vsetky bieliace hluposti bez obsahu oxidacnej latky, ktora v sklovine rozklada pigmentove latky (=peroxid vodika, alebo novsi karbamid peroxidu vodika) su len okradanim zakaznika. Alebo si niekto myslel, ze na vybielenie skloviny staci urobit cari-mari s jej povrchom a zlte telo zmeni farbu zvnutra?

Saskovanie s vyssou bezpecnostou fake produktov je zalozene na tom, ze produkt vobec do skloviny neprenika = nebieli ju, takze moze byt naozaj bezpecny, ako obycajne umytie zubov... lenze aj rovnako nefunkcny. Pripadne lasery (to su zase marketingove odrbo-nazvy...) a ine supersvetla su vzdy len UV svetlom / podobna vlnova dlzka a sluzia na urychlenie procesu oxidacie. K pouzitiu roznych pasikov/domacich bielicov s obsahom peroxidu - vhodnejsie mi pride jednorazove silnejsie naleptanie, chvilu pigmentova "dieta" a nejaky produkt na obnovenie povodneho stavu skloviny. Ak ale v praxi funguju obe metody bez komplikacii, asi nebude problem ani s viacdenymi produktami... hlavne neplatte nic za "bieliace" vymysly bez oxidacnej latky, zvazte zmysel bieliacich past (tie sklovinu len ZBRUSUJU, presne rovnako ako soda bikarbona!) a najdolezitejsie - neverte produktom, ktore si musia vytvarat falosnych pozitivnych zakaznikov na forach - tak ako "smilepoint" cez uzivatela miro2111 - ved on bol na bieleni uz 6x, preto mu musime verit a este 6x pojde, ak niekto zapochybuje + ponuka priatelske propagacne stretnutia :D

rosnicka23 - zavesila si tu neskutocnu a hlavne nebezpecnu somarinu o bieleni citronom!!!! Citron sklovinu rozlepta, rovnako ako kazda kyselina a soda ju zbrusi. Toto je fakt update, s takymto postupom pridete o zuby len rychlejsie... este by mal dostat bitku ten somar, co vymyslel famu - ked zjes jablcko, nemusis si umyt pred spanim zubky... dodame kyselinu na leptanie + cukor na vyzivu bakterii a nechame posobit celu noc. Sabotaz.

ivanatim - vela trpezlivosti prajem pri odhalovani spekulantov.

vlastulina1
24. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

citron naozaj pomaha na bielenie zubov???

smilepoint
24. mar 2016

Dobrý deň,
Už som to pisal na jednom fore, tak ešte raz,
náhodou som natrafil na túto debatu a vidím že sa tu veselo diskutuje o nás bez nás. Takže ako zástupca predmetnej diskutovanej spoločnosti Vám chcem v prvom rade odporučiť zodvihnúť telefón, prípadne napísať email ak máte záujem o konkrétne info namiesto vypisovania bludov. Trošku k dannej téme: existuje veľa foriem bielenia zubov, presne tak isto ako všetko iné. Smilepoint je technika a procedúra založená čisto na prírodnej báze s okamžitým efektom. Každý kto nás navštívi si môže pred procedúrov prečítať čo obsahuje daný už spomínaný gel a bude informovaný ako prebieha procedúra bielenia. Je úplne bezbolestná a zdravotne nezávadná. Vážený diskutujúci ako ivantim , pod. a ďalší....tieto procedúry sa nedejú len tak robiť ako Vy píšete. Myslíte si že je to len tak, že si niečo kúpite a bielite??? Omyl, tento celý proces je úplne pod dohľadom úradu verejného zdravotníctva, ktorý neustále kontroluje čo a ako používate. Aby som to v skratke uzavrel, budeme radi ak nás navštívite a presvedčíte sa sami.
Vaše spomínané pásiku sú samozrejme tak isto efektívne ako kopec iných foriem bielenia. Akurát s tým rozdielom že efekt nenastane okamžite a veľký rozdiel je v zložkách ktoré obsahujú. Čo sa týka marketingu. Už ste niekedy niečo našli bez toho aby ste to niekde videli? Možno o veľa veciach ani neviete, lebo ste o nich nepočuli, alebo ich nevideli.

S pozdravom

PS: 1.Neviem o koho ide, ale že by miro2111 bol spokojný zákaznik ? 🙂
2. Ivantim je predajca pasikov a ked už možete nam napisat chemicky, alebo prirodný obsah pasikov? Alebo si ich mam kupiť aby som sa dozvedel? 🙂

ivanatim
26. mar 2016

@smilepoint Vazeny pan podnikatel, neviem ako ste dosli k tomu, zeby som ja bola predajca pasikov alebo nejakeho bielenia. Ja na tomto fore nie som ziadny novacik. V problematike starostlivosti o chrup sa vyznam a preto sa snazim ludom poradit vo viacerych roznych diskusiach tykajucich sa zdravia chrupu na modrom konikovi. Zatial co Vy ste sa prisli len obhajovat ako samotny predajca, ktory samozrejme povie o svojich produktoch vzdy len pozitvne informacie, to je samozrejme. Zmierte sa s tym, ze sa o Vas bude hovorit aj inde "o Vas bez Vas". Ved je predsa demokracia a sloboda slova a navyse ked mate teraz vsade reklamy, tak s tym musite pocitat, ze o Vas predsa budu ludia diskutovat. Co je na tom take nezvycajne? Toto ja na podnikateloch nemam rada, ze nevedia prijat kritiku svojich produktov ked s nimi niekto nie je spokojny. Nerozumiem Vasmu zmyslaniu, este som nevidela, zeby sa takto chodil niekde podnikatel obhajovat a utocit na ludi. Toto je forum pre ludi, ktori si tu navzajom snazia poradit, nie pre reklamne aktivity.

smilepoint
26. mar 2016

No ja som sa tu zaregistroval čisto len na našu obhajobu. Zatiaľ čo vidím že Vy tu všetko kritizujeme a na každého útočite bez toho aby ste mali aspoň základné poznatky k danej problematike. Tak isto ako každý iný podnikateľ ( lekár, klampiar, it technik, záhradník a pod...) sa snažíme ľuďom byť užitočný a pomôcť im v našom obore. Ak by bol opak pravdou ako píšete Vy tak by sme to všetko mohli zabaliť a nemalo by to pre nas a iných žiadny zmysel. Cieľom podnikanikazdeho je v prvom rade spokojný zákazník. O tom to je. Napísal som.Staci zdvihnúť telefón a nie vypisovať bludy. Prípadne si pozrieť FB stránky salónov a tam sú konkrétne výsledky našej práce aj na fotografiách. Je úplne normálne že si svoju prácu budem obhajovať keď viem že ju robím dobre. Čo asi Vy nejdete nijak prežiť Ivanatim. A máte pravdu toto fórum je pre ludi čí si snažia radiť. Ale Vy neradite, Vy znevazujete hodnoty a prácu iných ľudí. A neviem prečo. Prečo ste nahnevaná na celý svet. S pozdravom.

ivanatim
27. mar 2016

Neviem odkial ste nabrali, zeby som ja len znevazovala pracu inych alebo bola nahnevana a utocila. To robite praveze len Vy. Toto je len Vas druhy prispevok na tomto fore a obidva su utocne. Ja som tu uz nejaky ten rok, v problematike starostlivosti o zuby sa VYZNAM, cize nie ako pisete Vy, ze nevyznam. Mam dost rozsiahle vedomosti z tejto problematiky, aj vdaka skolam, ktorych som absolventkou a nacitanym kniham. Predpokladam, ze na FB nemate odfotenych vsetkych ludi, ktori Vas salon navstivili... Ja to vidim presne opacne ako pisete Vy a myslim ze to tak beru aj ini diskutuci. Toto nie je priestor pre predajcov. Modrykonik.sk dokonca taketo reklamy casto maze, takze to nie je moj vymysel.

sisa101010
27. mar 2016

Zdravím Vás, minulý rok som bola na bielení zubov technikou Zoom 2 a uz nikdy viac. Som mlada baba a chcela som mat holywoodsky úsmev, ale namiesto toho som tam asi hodinu sedela v kresle a citila take bolesti ako elektrosoky uz to tu popisovala nejaka slecna/pani. Bolo to naozaj hrozne, akoby mi horeli zuby a obranny mechanizmus mi tvoril obrovske mnozstvo slin, ktore mi stekali z ust (fuj nechutné), proste hruuza a tym sa to neskoncilo, ledva som odsoferovala domov s placom a ta bolest neutichala, stale mi to tam pulzovalo a ja som si stale hovorila v duchu ze "keby som toto vedela tak nikdy v zivote." Zuby mi vybielilo o par odtienov, ale ziadny holywoodsky úsmev sa nekonal. Doktor bol ku mne veľmi nepríjemný a to mal za 2 hodky zarobene 300 eur, ale to nie je podstatne. Zuby som mala veľmi citlive asi týždeň, ledva som nieco zjedla a vypila pričom pred tym zakrokom som nemala s citlivosťou žiadne problémy. Moderátori v telke, spevaci a herecky a mnoho iných čo vidíte na obrazovkách TV majú fazety, ktoré stoja viac nez zarobím za pol roka. Ak mate žltý alebo sivý odtieň zubov od prírody, tak to ziadny zázrak nevybieli.

ivanatim
27. mar 2016

@sisa101010 Tak to bol teda dost neseriozny zubar ak Vam isiel bielit ocividne nie uplne zdravy chrup. Zubar ma povinnost pred takymto bielenim, pri ktorom vyuziva dost vysoke koncentracie peroxidu chrup najprv skontrolovat a ak je chrup na bielenie nevyhovujuci, nemal by bielenie uskutocnit, pretoze takyto chrup to moze boliet a moze mu to aj uskodit napriklad tym, ze bieliaci gel urychli vyvin existujuceho kazu. Kazy ci zle tesniace stare plomby treba najprv opravit, az potom bielit zuby ak clovek netrpi nejakou extremne vysokou citlivostou zubov napriklad kvoli odhalenym neosetrenym zubnym krckom. Takze tu sa zubar zachoval ako ziskuchtivy clovek, nie ako starostlivy zubar, ktory dbá o zdravie chrupu svojho pacienta. Takeho zubara by ste mali vymenit 🙂

Moderatori v telke nemaju vsetci biele fazety. Mozno niektori bohatsi v americkych talkshow ano, ale nasi slovenskí ani velmi nie. Niektori maju zuby bielené roznymi sposobmi ci produktmi, neviem vsak ani o jednom slovenskom moderatorovi, ktory by mal fazety. Bielenie zubov vie byt ucinne. Tu vsak zubar ocividne urobil niekolko chýb. Chyba tu bola aj tá, ze Vas neposlal este pred bielenim k dentalnej hygieničke, ktora by Vam zuby osetrila a vrstva plaku by tak nebranila lepsiemu ucinku bieliaceho gelu. Kazdopadne zubar Vam mal kazy ci starsie zle tesniace plomby osetrit a pripadne bielenie aj neodporucit, ak videl odhalene citlive zubne krcky. Chrup mal pred bielenim urcite osetrit aj gelom, ktory sa pouziva na znizenie citlivosti zubov pocas bielenia. Ak by toto dodrzal, zuby by Vas takto urcite neboleli, vysledok bielenia by bol taktiez urcite uspokojivejsi vdaka predoslej dentalnej hygiene. Netreba ale na zaklade tejto Vasej skutocne velmi individualnej a neobvyklej skusenosti takto odsudzovat akekolvek bielenie zubov, kedze aj skusenosti ludi hovoria o niecom inom. Ak by bielenie zubov nefungovalo, nepraktizovalo by sa uz roky a ludia by nanho nechodili, alebo by si nekupovali rozne ucinne overene produkty na domace bielenie zubov a nepisali by o nich potom pozitivne recenzie na heureke. Viem o com hovorim, tiez mam zuby bielené, mam ich biele uz niekolko rokov a nemam fazety.

annabal
31. mar 2016

To zloženie tých pasikov by som aj ja rada vedela. Ivanatim povieš nám to? Lebo som si všimla že ich obhajuješ a dokonca odporúčaš na viacerích fórach.....ako aj svadobné a pod....Ty ich vlastné aj propaguješ. Vodu kážeš a víno piješ. Objektívne 🙂

ivanatim
31. mar 2016

@annabal Znovu sa mam obhajovat? To ktory predajca si tu tvori tie fiktivne konta, aby utocil na pasiky? Zase sem prisiel clovek, ktory si vytvoril konto len teraz a dal sem len tento 1 prispevok ako svoj prvy v zivote a uz sa sem mozno nikdy nevrati, rovnako ako jeho prechodcovia s fiktivnymi kontami. No o com to je? Ved je jasne, ze je to ucelove. Ja som tu uz roky a neklam ze tu propagujem pasiky!!! Ja tu ludom radim, vyuzivam svoje vedomosti zo skol, aby som ludom poradila. Takze citaj este raz a poriadne. Keby som chcela pasiky propagovat, tak by som si tvorila fiktivne konta tak ako to robis ty, ale ja som tu uz roky a radim ludom ohladom zdravia, ustnej starostlivosti, zivotospravy, dokonca aj ohladom roznych marketingovych vyzivovych doplnkov aj mnohych inych veci! Parkrat som spomenula aj pasiky, parkrat bielenie u zubara, parkrat "bielenie" pastami, inokedy som bielenie neodporucila ak ten clovek nemal zdravy chrup, takze netrep sprostosti, ja tu ludom radim. Ty utocis svojimi fiktivnymi kontami na konkretny produkt. Nechapem naco to robis. Ten produkt je velmi dobry, co? Treba nanho asi utocit. Mne sa zda, ze tu ide o nejakeho predajcu, ktory nema rad dobru povest konkretne tychto pasikov, vsakze? Naco ta zaujima ich zlozenie? Nerozumiem. To nie je nejaky podradny cinsky produkt, ale americka vysoka kvalita s 15-rocnou historiou a tradiciou. Nezaujima ta ich ucinok? Ked uz pises o tych pasikoch, tak si laskavo pozri heureku a tam si citaj 3 hodiny tie stovky pozitivnych recenzii ich skutocnych overenych pouzivatelov. Alebo si o tej znacke nieco nastuduj. Nie je to ziadna horuca novinka, je to overena znacka, ktora je na trhu uz 15 ROKOV... Ano, je pravda, ze ich pouzivam aj ja, uz niekolko rokov pravidelne, preto som ich parkrat spomenula, som s nimi spokojna, to snad nemozem??? Vodu kazes a vino pijes skor ty. Vytvaras si tu kazdy druhy den nove fiktivne konta, neviem naco sa tu hras o co ti vlastne ide. Na jednej strane ta pasiky zaujimaju, ale na druhej strane utocis ze ich ja akoze mam propagovat? Akoze naco to je? Naco by som ich ja propagovala, ked maju aj bez toho velmi dobru povest a stovky overenych recenzii? Odo mna ani propagaciu nepotrebuju, aj ked ich pochvalim samozrejme, kedze viem, ze funguju, nevidim na tom nic zle. Pouzivam ich uz roky ako som uz spominala. Tak ked ta nezaujimaju, tak naco ta zaujima ich zlozenie? Nerozumiem tvojmu zmyslaniu. Tieto fiktivne konta su urcite konta nejakeho predajcu, ktoremu sa pasiky ako konkurencna firma nepacia, inak si toto tvoje zmyslanie neviem vysvetlit.
Ak potrebujes poradit, pytaj sa, rada poradim, mam na to dostatocne vedomosti, ale naco tu s tymi fiktivnymi kontami osocujes a obvinujes? Uz prednedavnom tu bol podobny uzivatel miro2111, ktory si zalozil konto tiez len na to, aby obhajoval smilepoint a utocil na pasiky. Potom nanho prisla aj ina uzivatelka, ktora ho tu krasne zniesla dole, pekne mu to tu natrela a miro2111 je mimochodom neaktivny uzivatel na modrom konikovi. Zaujimave... Prisiel kvoli jednej diskusii, potom sa uz sem nevratil. Takze je jasne, ze islo o predajcu, ktory si sem prisiel robit reklamu. Naco si tvorite tieto fejkove konta? Za produkty ma hovorit zakaznik, nie predajca. Ja som zakaznik, je normalne, ze raz za cas produkt, ktory pouzivam aj pochvalim ak sa debatí prave o nom, nevidim na tom nic zle. A je normalne ludom radit ak ich bolia zuby alebo sa pytaju ktora pasta im "vybieli" zuby, ak nevedia ako to vlastne je. Ak na to ma clovek vedomosti, je normalne, ze sa snazi radit. Ale toto co tu stvarate s tymi fiktivnymi kontami vytvaranymi ucelovo na jedno pouzitie je nenormalne.

annabal
1. apr 2016

Hello.....nie som žiadny predajca. Cez vikend som niečo googlila ohľadne bielenia ne nete a našlo mi okrem iného aj túto diskusiu. Poprezerala som si vacej tem na tému bielenia a všimla som si Tvoje prispevky, okrem iného!!! Tak sa prosím nerozčuluj Ivanatim. Zloženie by ma zaujimalo preto, lebo som si chcela pasiky objdednať......(čo som medzi tým už aj spravila). A myslelala som teda ked už tak o tom pisšeš že mi aspon to zloženie napíseš, alebo odpiše niekto aspon z balenia. Ale ked mi to pride tak si to už pozriem aj sama. Tak isto som pisala aj do smilepointu a este aj na pasiky Caugar koly zloženiu. A to z toho dovodu, lebo môj švagor - zubar mi radil aby som sa vyhla niektorým zložkam ktore majú negatívny vplyv na sklovinu, ďasna a hlavne ranky na ďasnach, cim sa možu dostať viacej do krvi a do tela......a mimochodom, predvčerom bola o týchto formach bielenia aj reportaž v TV Novinach 🙂 Tak vyskusam a uvidim 🙂 k tvojmu sa rozculovaniu sa este: priklad: PS: Milka tender sa tiež predavala roky a chutila milionom ludom po svete, mala užasne meno a pod a predava sa nadalej, napriek tomu že v nej boli pred časom objavene toxiny a rakovinotvorne zložky.....preto je si dobre veci overovať dnes. Ale vidim že to ani sama nevieš. Pa

ivanatim
1. apr 2016

@annabal kvôli sa píše kvôli, nie "koly", ufff...a to sa hras na mudru...
Ja tie pasiky pouzivam uz roky a mam zdravsie zuby ako 99% pacientov mojho zubara v nasom dost velkom meste...to je jeho osobne tvrdenie, nie moje. Zlozenie ti z hlavy povedat neviem, ale ani ma nezaujima, kedze to nie je nejaka novinka na trhu, ale uz 15 ROKOV fungujuci a overeny sposob bielenia zubov. Na stranke pisu, ze sa predalo uz vyse 30 milionov kusov toho produktu a ludia po celom svete su spokojni, takze zbytocne riesit zlozenie, ked je to rokmi overena kvalita. Ja si radsej kupim overenu kvalitu ako nejaky novy neovereny produkt. Mne postacuje to, ze je to na trhu 15 rokov, pouziva to cela Amerika aj cely svet. A funguje to aj na mne a ziadny problem so sklovinou nemam, to je blud tieto mýty o bieleni zubov a sklovine, je o tom uz dost clankov aj na internete. Bola som minuly rok v USA, maju aj reklamy v telke a vystupuje v nich Shakira, takze myslim ze je to jasne. Za 15 rokov ten produkt uz urcite presiel v Amerike dokladnymi vyskumami, neboj... a mimochodom, ked si otvoris stranky Americkej zubnej asociacie, tak tam najdes na znacku Crest aj odporucania priamo od nich, od dentalnych hygienikov, od zubarov atd...
Ked uz pises o Milke Tender, tak take latky ake nasli v Milke Tender najdes aj v stovkach dalsich potravin, ktore urcite denne ješ a ani o tom mozno nevies...A inak v USA je zakazane napriklad také Kinder vajce, u nas nie... Takze asi tolko k takymto nepodstatnym drobnostiam. Ja verim overenemu 15-rocnemu produktu a milionom spokojnych pouzivatelov po celom svete viac ako tebe, nehnevaj sa... 🙂
A ked uz pises o pasikoch Caugar, take neexistuju, ale asi si len skomolila ich skutocny nazov cougar. Tie som niekedy davnejsie skusala, pisala som o tom aj v inej diskusii, kde sa na to jedna uzivatelka pytala, ale nejako velmi mi nepomohli. Nevravim, zeby boli uplne bez efektu, ale na moje bielené zuby to uz nejaky extra efekt nemalo. Ale to je preto, lebo ja uz mam zuby naozaj bielené pasikmi, cize realne vybielene a uz sa viac asi bielit nedaju. Zlozenie pasikov Cougar mas aj na stranke kde ich predavaju, neviem ci si slepa ci co... A co ti z cougaru odpisali?
V smilepointe som este nebola, ale ani to neplanujem, kedze oni tam pouzivaju nejake gely, v ktorych nevidim nic, co by mi mohlo zuby vybielit. O tomto presne tu pisala aj ina uzivatelka v tejto diskusii a ona sa ocividne vyzná si myslim, podla toho co tu uviedla. A navyse je to jednorazove osetrenie a to uz potom radsej tie pasiky cougar ako toto. Vzdy je lepsie bielit postupne dlhodobejsie ako na jedinom sedení. Pravdepodobnost ucinku sa zvysuje s poctom opakovani bielenia, to je medicinsky fakt. Dokonca este aj zubari ti daju na domace bielenie dalsi gel po tom ako absolvujes ordinacne bielenie vysokymi davkami peroxidu, lebo vedia, ze nestaci 1-razove bielenie pri jednom sedeni, je to malo. Ine by to bolo keby mali carovny prutik 🙂 Vtedy by stacil aj 1 den. Uz som toho poskusala naozaj dost vo svojich zaciatkoch. Nakoniec som skoncila pri pasikoch crest, lebo len tie mi zabrali. Bohuzial som sa k nim nedostala hned, objavila som ich az po tom ako som poskusala kadeco ine. Ale uz ked som si o pasikoch studovala kadeco z americkych stranok, tak mi bolo jasne, ze to asi bude dobry produkt, ked aj 90% Americanov je s nimi spokojnych, vsade same pozitivne recenzie, takze to nemoze byt nahoda a fakt to tak aj nakoniec bolo. Cize s pasikmi budes urcite spokojna. Skusala som kadejake pasty (bez ucinku, pasty su jednoducho len na cistenie povrchu zubov, nie na bielenie), skusala som rozne gely, bieliaci puder, ale to nikdy viac, kedze je to abrazivum. Mozno skusim aj ten smilepoint len tak pre zabavu. Uvidime aky bude efekt, nafotím to, zverejnim, stalo by to mozno za to, este nad tym popremyslam. Ako vedela by som urobit zaujimavu "kampan" keby to zabralo/nezabralo :D Potom by si tam ani nemusela chodit a vedela by si dopredu ake to je 🙂

ariannazara
1. apr 2016

@ivanatim ahoj ja som si tym bielila a fakt bok vidiet rozdiel takze aby si si nemyslela ze nikto nema skusenost ja mam;)

ivanatim
1. apr 2016

@ariannazara Cim si si bielila?

annabal
1. apr 2016

No ved som objednala.....neodpisali mi este ni s Cougar ani s Crest ani Smilepoint. Ale tam sa zastavim, je to u nas v meste. No vies ako pises o tom kinder vajci......niečo je u nas povolene a niečo nie a tak je to aj s tou amerikou.......švagor mi vravel že je vela prodiktov k danej problematike na trhu, ktore u nas nemaju ani čo hladať......ale nikto to nerieši, ten čas ešte len pride........a dal mi taký manualik, kde su popisane zložky, ktore možu obsahovat......on sam niektore bielenia neodporuca, respektive na ne upozorni zakaznika a da mu aj podpisat papier o upovedomeni jednotlivých produktov.....ked im to vysvetli. A ako pisem si nevsimaj, naržchlo cez tel a tak......to nerieš prosim, Hadam rozumies.

ivanatim
1. apr 2016

@annabal Tak to je zaujimave. Mozno im vsetkym hodilo tvoj email do spamu ked si takto naraz pisala tesne za sebou az trom firmam. Mozno si ten mail preto ani nevsimnu. Mne z cougaru pamatam ze odpisali asi do 5 minut ked som s nimi pisala ohladom tych pasikov, co mi az tak dobre nezabrali. Ale to som vtedy vela chcela, kedze som uz mala dost biele zuby a existuju nejke hranice, za ktore sa uz s belostou zubov neda ist.

ariannazara
1. apr 2016

@ivanatim white look

kondaska1
1. apr 2016

@afsafsa plne s tebou suhlasim, bielenie zubov ktore neobsahuje peroxid vodika alebo resp karbamid peroxidu su o nicom, nevybielia dentin ktory udava farbu zubov. Vsetky tie oblby s pastami, citronovou stavou a sodou bikarbonou riesia iba ako odstranit zazltnute povlaky zo zubov, vtedy to ma aky taky efent ale samotny zub to nevybieli. Ja som pred 5 rokmi bielila gelom s nosicmi na nic a biele zuby mam doteraz, vybielilo totiz ten dentin, poriadne, pomaly a trvalo. Lampy sluzia iba na urychlenie procesu oxidacie, ale aj to je diskutabilne. EU pred rokmi schvalila smernicu ze volne dostupne mozu byt iba vyrobky s koncentraciu 0,1% H2O2, cize viete si predstavit co to urobi, takmer nic... Ǔv ambulanviach sa smu pouzivat do max 6% H2O2 resp 20% ekvivalent karbamid. Cize ak chce mat niekto ziarivy usmev, predtym pekne sup k hygienicke na odstranenie kamena a povlakov zo zubov, dobre ich vypieskovat, potom pobielit s ucinnou latkou, dodrziavat tzv bielu dietu a nasledne sa o zuby starat dalej. Bolestivost je prechodna, po bieleni odozneje. Plomby samozrejme nevybieli nic, tak isto aj mrtve zuby.

ivanatim
1. apr 2016

@ariannazara Ale o white looku tu nepadlo ani slovo :D White Look neobsahuje ziadnu latku, ktora by dokazala ucinne bielit zuby. Je to len obycajna zubna pasta, nic viac, nic menej. Ak mas pocit, ze mas zuby cistejsie, je to preto, lebo si si ich umyla. Belsie urcite nie su, neexistuje ziadna chemicka reakcia, ktora by pri cisteni zubov pastou od white look prebiehala. Ide len o obycajne umyvanie zubov. Ak ti niekto bude niekedy tvrdit, ze ti zubna pasta vybieli zuby, tak ti klame a chce sa na tebe len nabalit.

ariannazara
1. apr 2016

@ivanatim ja som to pouzivala a mala som bielsie tak mi tu nehovor o tom ty ked si to ty pravdepodobne nikdy nepouzila ;) takze asi tak

ariannazara
1. apr 2016

@ivanatim pisala si na strane 1 jednej ze ci robi reklamu tak ti pisem ze som to pouzila aj ja;) ci vlastneeee neee! Ja som pouzila White Pearl ale aj toto som mala a videla som rozdiel

ivanatim
1. apr 2016

@ariannazara Tak ty si asi neumyvas poriadne zuby a umyjes si ich len ked si kupis takuto zubnu pastu. Pretoze to nie je nic ine, len obycajna zubna pasta bez bieliacej zložky. Tu su nejake recenzie blogeriek aj s fotkami a ziadnej z nich to absolutne nijako zuby nevybelilo:
http://beautybymaca.blogspot.sk/2015/04/recenzi...
http://modaskk.blogspot.sk/2015/01/teeth-expert...
http://xoxopatty.blogspot.sk/2015/06/white-look...
a dalo by sa pokracovat aj dalej...

Ukaz aj ty nejake fotky 🙂

kondaska1
1. apr 2016

Je rozdiel vybielit zub alebo odstranit z jeho povrchu pigmenty, usadeniny a neziaduce sfarbenie sposobene kavou, cajom...

annabal
5. apr 2016

ivanatim, takže od Cougar aj od Smilepointu mám odpovede........,ale od tých Tvojich Crest pasikov absolutne nič. Dokonca mi ešte ani objednavka neprisla......čo je už ako taký čas ☹ ale ani na skatulke nepíšu zloženie ( ma to jedna znama ), čo podla zakona nie je možne v našej krajine. Takže mam dojem že sice pomahaju, ale či neporušuju predpis ktorý spomina vyššie kondaska1, dokonca dnes im nejde ani stranka ☹ je to zaujimave, napriek referenciám. Prečo na stranke nemaju aj slovensku adresu ,ale len adresa na USA? Hmmm......porušuju zakon o eshopoch aj.......teraz mi nejde ani stranka nacitat a ani neviem kam volat a tak....☹