Boľavé jabĺčko v kolene

verca2687
24. mar 2013

Ahojte mamičky... prosím, nemáte niekto skúsenosť s boľavým kolenom. Vždy keď si chcem kľaknúť na koleno, presne v strede jabĺčka ma spicháva.... aj keď umývam podlahy, alebo sa hrám s malým a kľaknem si, pichá ma v ňom.... inak ma nebolí ani počas chôdze... mali ste to už niekto? Doktorovi moc nechcem ísť... zajedno sa bojím, či nezačne zbytočný kolotoč vyšetrení, alebo ma nevysmejú, že to nie je nič... bolí ma to už 3 mesiace....

tinki
25. mar 2013

@verca2687 môj manžel s tým má občas problémy a na nič mu zatiaľ neprišli..Môžu ti predpísať bandáž na spevnenie a to pomáha..ale s kolenom to môže byť všeličo..Dosť pravdepodobne to môže byť aj z chrbtice..

verca2687
autor
25. mar 2013

nad tym som tiež rozmýšlala... raz ma zrazilo auto a mám posunuté stavce dole.... skúsim tu bandáž používať...dakujem za odpoved

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domin85
25. mar 2013

@verca2687 Ahoj, vysmiat ta nema kto preco, mozem ta uistit ze nie si jedina s podobnym problemom 😉 Moze tam byt viacero problemov, od znizenia maziva v klbe cez menisky az po nejake artritidy.. Radsej nech ti to prebehnu RTG alebo inou zobrazovackou (ak nie si tehu samozrejme) pripadne sa urobi krvny rozbor. A jeden tip na cvik na doma: V lahu na chrbate si daj pod kolena stocenu deku alebo vankus a s nadychom vystieraj kolena a pritiahni spicky k sebe a pri vydychu zase nechaj nohy pomaly padnut do uvolnenia dole 😉

ziarcanka
25. mar 2013

Ahojte všetci, pridávam sa k boľavým -presne rovnaké symptómy ako @verca2687. Dnes som dostala verdikt od lekárky - výrastky v kolene - malo by sa to dať poriešiť laserom alebo ultrazvukom. Máte niekto skúsenosti? Viem, že takéto výrastky sa zvyknú robiť na pätách, ale o kolene som ešte nepočula - samozrejme, že si nemyslím, že som prvá na svete 😀

verca2687
autor
26. mar 2013

babenky ste zlaté, za odpovede... dakujem... no aj sa trošku desím, ale ako tak čítam, budem musieť navštíviť doktorku...niekedy mám pocit, akoby sa mi drala kostička o kostičku.... ale je zaujmave, že počas chôdze to nebolí.... ajkapajka, dakujem, biorezonanciu poznám 😀 už som bola aj so synom ....