Bolesť hlavy po očkovaní AstraZenecou

zuzkalujza
11. máj 2021

Chcem sa spýtať, ako dlho vás bolela hlava po očkovaní AZ? Ja som bola na očkovaní v piatok, v sobotu ma začala bolieť neskutočne hlava. Nakoľko mi nezaberali ani lieky, bola som včera u DR, dala mi infúziu. Vraj to má prejsť do nejakých 7 dní, že to býva často po očkovaní. Viem, že je to individuálne, ale tak rada by som vedela, koľko to trvalo vám.

Ďakujem.

elistek13
12. máj 2021

Pocula som, ze astru asi stihanu, bovie ako to ale ozaj bude. Ako ja som ockovala Pfizerom, no tiez to veru nebolo med lizat. Hlava ma sice nebolela, ale za to kosti a telo, tak to veru bolo nieco

h2
12. máj 2021

@elistek13 Astru už stiahli. Aspoň teda pre tých, ktorí ešte neboli očkovaní. Tí, ktorí dostali prvú dávku Astry, dostanú aj druhú.

katrinka8
12. máj 2021

@h2 - ale stiahli ju vo viacerých štátoch, lebo firma nedodala pre EÚ sľubované množstvá, takže ak by zásoby minuli pre prvé dávky, nebolo by možné garantovať druhú dávku pre už zaočkovaných prvou... Toto som počula vyjadrenie z EÚ parlamentu kdesi.

ella_price
12. máj 2021

@miriam11 Týždeň dozadu bol článok v Trende, ako sa Seycheli zatvárajú a to je krajina s najväčším počtom zaočkovaných na svete.

https://www.trend.sk/spravy/najzaockovanejsia-k...

danim
12. máj 2021

@zuzkalujza ako ti je? Dúfam, že už lepšie 🍀

zuzkalujza
autor
12. máj 2021

Ahojte, tak vcera som skoncila nakoniec v nemocnici na neurologii s podozrenim na trombozu mozgových ciev, ktoru nastastie po CT mozgu vylucili. Dali mi infuzku od bolesti a zhodnotili ako rozdrazdenie nervoveho systemu ako neziaduci ucinok po vakcine. Nakolko mam aj ine neurologicke potiaze, jednoducho to takto nejak nezapasovalo. Dnes mi je uz dobre. Nehnevajte sa, nestihla som ani vsetky prispevky precitat. Pre tie “negativne” aj napriek tomuto som stale presvedcena, ze ockovanie je spravne a nelutujem moje rozhodnutie. Pre tie, “pozitivne” dakujem dievcata. Majte pekny den.

viktorka48
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
12. máj 2021

@zuzkalujza som rada, ze to skontrolovali a ze ti je uz lepsie. Zelam vsetko dobre 🍀

danim
12. máj 2021

@zuzkalujza takze ti skôr rozdrazdilo povodne neurológ problémy asi však? Som rada, že ti to skontrolovali.. ani ta osobne nepoznám, ale tak som na teba myslela a verila, že všetko sa ti polepší. Držím ti palce. 🍀

zuzans258
12. máj 2021

@ella_price veď práve zato ho sem ťahám .... že otvorene povie takúto vetu....a ľudia chodia jak ovce a dávajú sa očkovať...on otvorene hovorí o tom že aksa to podarí ...tak umrú ľudia a vyludni sa planeta

danim
12. máj 2021

@zuzans258 nech si hovorí čo chce a stara sa o seba. Už mu z tých peňazí evidentne šibe.

matabb73
12. máj 2021

@zuzkalujza to som rada, že to dobre dopadlo. Dúfam, že tie bolesti skoro zmiznú. Neviem čo je teraz s tlakom, ale nás doma bolí hlava od pondelka všetkých troch.

zuzans258
12. máj 2021

@danim súhlasím že mu šibe...ale nesúhlasím s tým že toto môže povedať verejne do sveta...a nič sa nedeje... že sterilizoval zámerne ženy v Afrike...a nič sa nedialo.... že tymto zbohatlikom prejde všetko!

danim
12. máj 2021

@zuzans258 to neviem či urobil.. skôr mi to príde “kačica” ako všetky tie jeho konspiratorske bludy. Si mysli, že keď ho pozná cela zemeguľa.. že aj jeho slovo k takej téme bude mat takú váhu? Ale chapem ako to myslíš a súhlasím... to sú ti nadľudia 🙈🤭😂 kašlať na nich...