Bolesť obličiek

nikuskaakolarova
10. mar 2022

Ahojte prosím vás pravdepodobne ma bolia obličky samozrejme zajtra idem k dr není to silná bolesť len také pobolievanie boli ma to v oblasti krížov a aj nad krízami ale aj kríže samotné má bolia začalo to pred pár dňami keď som mala plodné dni potom to prešlo ako tak a teraz zase občas mi to ide až do chrbta neviem či som len prechladla alebo čo som aj chorá trošku raz ma to už bolelo spravili mi testy z krvi aj moču a bolo všetko v poriadku mám aj panicku poruchu tak to ešte horsie prežívam a mám strach a myslím len na to najhoršie mali ste niekto niečo podobné nechcem hneď na to najhoršie mysliet ale nejde to ďakujem 😔

brembo
11. mar 2022

@nikuskaakolarova dajte vediet prosím,ako sa Vám darí.
Samozrejme mi tykajte,ospravedlnujem sa,že som Vám hned tykal. Možete i cez sukromnu správu,ale určite bude viacerých zaujímat,ako sa Vám darí.

slniecko_12
11. mar 2022

@brembo nie, mne to nevadi..skor som sa ja zarazila, aby vas to neurazilo, predpokladam, ze ste starsi ako ja 😊 inak som teraz citala, ze na tomto fore sa ma tykat kazdemu ☺️

slniecko_12
11. mar 2022

@brembo mne moji lekari povedali, ze by bolo dobre tie lieky brat iba ked mi bude zle, ze na moj vek to je velmi skoro zacinat s takymi liekmi. Ked mi vecer zacina stupat tep, ze mam napriklad okolo 90-100, tak si vezmem stvrtku, aby sa to v noci zasa nezblaznilo..inak aj jeden chalan mi pisal, ze ma taky isty problem a tiez nevedia z coho..mne to je neskutocne luto 😕 a este raz dakujem za rady a zaujem..aj za @nikuskaakolarova 🙏

brembo
11. mar 2022

rado sa stalo.
Takže mi kludne tykaj,tak to bude lepšie.
no ja som len písal,že by sa mali brat už navždy,ked sa začnu užívat trvalo-rok a viac. Ber ich,ked ti bude zle a hlavne na to nemysli a nemaj z toho strach,pretože stres velmy ovplivnuje tep i tlak a to zásadne. Ber vitamíny C a D. Prechádzky rob denne,ked to ide,daj si napríklad 4 minuty každý den,tak aby sa ti tep príliš nezvýšil-to si budeš musiet odsledovat,ale tak,aby tam bola nejaká fyzická zátaž. Rob to takto mesiac a potom pridaj minutu. Možeš si Kupit hodinky pre športovcov,ktoré sleduju tep. Neupni sa ale na neprestajné sledovanie,používaj len pri chodzi,športovaní a občas sleduj,aby si zistila,kedy sa to zvýši. Len pre informatívny charakter,aby si odhadla približnu dlžku tréningu. Vyhýbaj sa pokial to je možné velkej fyzickej zátaži a hlavne dávaj pozor na psychiku. Postupným tréningom by sa to malo zlepšovat.
Inak podobné príznaky su časté po očkovaní na covid.

brembo
11. mar 2022

@slniecko_12 a čítal som,že mnohým ten covid pošramotil i psychyku,žial. Takže tie stavy možeš mat kludne i psychického charakteru. Ja ked idem k lekárovi,tak tep a tlak su uplne mimo,už mi predpísali lieky na zníženie tlaku,ale neberiem ich,lebo doma je to O.K. Asi mám alergiu z lekárov😀

slniecko_12
11. mar 2022

@brembo ockovana, nastastie, nie som 😆 a ja som taky clovek, ze som strasne akcna, vsetko robim rychlo, vsade utekam a furt daco robim..ale je pravda, ze si viem aj oddychnut..

aj to je pravda, ze to moze byt psychika, len najhorsie je, ze mna trapia iba tie pulzy a pocit na odpadnutie, inak nemam uzkosti, ani sa nicoho nebojim..ja som s lekarmi za dobre, ale je pravda, ze podvedomie asi pracuje aj tak 🤷‍♀️ ono je to naozaj niekedy skreslene u lekara, ja som bola uplne v pohode (aspon som si to myslela) a aj tak merany tlak u neho 150/90, ale doma nizky..🙄😆

brembo
12. mar 2022

tak skus trochu polavit a prestat sa ponáhlat všade.Skus to všetko brat pohodovejšie a menej stresuj. Možno to potom budeš mat lepšie. Nehovorím,že za všetko može psychika,ale može k toomu pomoct.Myslím,že teraz skor potrebuješ pokoj,tvoj organizmus je vyčerpaný a i tvoja duša dostala zabrat.

nikuskaakolarova
autor
12. mar 2022

@slniecko_12 😊♥️

brembo
12. mar 2022

dievčatá držte sa. Držím Vám 👍.Prajem Vám skoré uzdravenie.🙂

slniecko_12
12. mar 2022

@brembo dakujem pekne 🥰

yoxinka
12. mar 2022

@nikuskaakolarova
Ja som mala zápal obličky a aj švagriná. Moja, to sú také bolesti, že skrabeš steny, horúčky 40 a nevieš sa ani pohnúť. Švagriná skončila v nemocnici s tým, lebo ona to už mala ozaj strašné. To nie je, že keď sa zohnem, trošku ma pichne. To čo popisuješ, môže byť pokojne nejaká malá blokáda v bedrovej chrbtici. Ale v zásade z toho opisu ti dokopy NIČ nie je. V tvojom prípade by som o návšteve lekára ani neuvažovala a už vôbec by som sa nebála nejakej smrtelnej choroby.

slniecko_12
12. mar 2022

@yoxinka slecna pisala, ze bola na pohotovosti a ma tam zapal 😌

nikuskaakolarova
autor
12. mar 2022

@yoxinka bola som na pohotovosti lebo sa mi stupňovali bolesti a mám zápal tak mám antibiotiká

yoxinka
12. mar 2022

@nikuskaakolarova
Ok, ospravedlňujem sa.

brembo
12. mar 2022

@slniecko_12 Rado sa stalo.Fandím Vám dievčatá.❤ Uvidíte,že to zvládnete.

slniecko_12
12. mar 2022

@brembo Keď na to človek nie je sám, tak zvládne všetko, len musí aj on chcieť a mať podporu...už len čítanie príspevkov podobných tebe, človeka nakopne 🌷

brembo
12. mar 2022

@slniecko_12 Jej DAKUJEM. To je od Teba velmy pekné a milé.❤ Velmy si ma potešila.