Bolesť pod pravým rebrom

14. feb 2024

ahojte

co to moze byt

bolest pod pravym rebrom
nezavisle od jedla, niekedy to citim pri fyzickej namahe ci strese
boli pri pohybe niekedy
bola som na sone, zlcnik mam OK, ziadne kamene, nic tam nevideli, zevraj od chrbtice.
nechapem :(

mam stukovatelu pecen

dakujem.

venom19
14. feb 2024

Ja tiez take bolesti. Tazko povedat. Pravda je, ze od chrbtice boli kadeco

autor
14. feb 2024

@venom19 ale kazdy den? niekedy ma to boli aj pod lavym rebrom. take vyzarovanie, nic ostre ziadne zachvaty nemam..

autor
14. feb 2024

este ma napadlo, bola som na kolono ale mam vzrasty v bruchu, zeby ma tie boleli?

venom19
14. feb 2024

No to neviem, asi sa trebalo dr na kolono opytat....

ariannazara
14. feb 2024

Mňa tiež boli teraz brutálne práva lopatka a v strede pod rebrami. Mam dosť už dnes 🤪

isis234
14. feb 2024

Mne poradili masáž ramien a medzi lopatkami. Najlepšie rodinný príslušník

ouwecka
14. feb 2024

No ved ta tvrda pecen ta boli a ano aj od chrbtice

autor
14. feb 2024
taktotedanie
14. feb 2024

Chrbtica chod na neurologiu

taktotedanie
14. feb 2024

Stukovatenu pecen ma kazdy slovak co ma kila navyse

manzanillaa
14. feb 2024

Mne tieto bolesti spôsobuje chrbtica, mam výrastky a tiez "zhrubnute" konce stavcov, stláča mi to nervy,tie opuchaju a spôsobuje mi to bolesť,akoby ma niekto napoly prerezal popod rebra🤷‍♀️

ouwecka
14. feb 2024

Ved mas bolesti a mas stukovatenu pecen ved to a tym súvisí

autor
15. feb 2024

@taktotedanie stukovatelu mala aj moja mama s 56kg. takze nepises pravdu. moj muz ma 90kg a 190cm je chudy a ma stukovatelu pecen, lebo berie vela liekov....takze nie len tucni ludia ju automaticky maju.

taktotedanie
15. feb 2024

Dobre ked vies

akika722
15. feb 2024

Môže to byť kľudne od chrbtice
Ťažko povedať
Ja som mala bolesti pod pravym rebrom -tesne pod rebrom dlhšie, hnusna pichlava bolesť pre ktorú som už posledné týždne nevedela spávať
V tej dobe som mala 19r
Odbijali ma ze mi nič nieje ze si vymýšľam
V deň 20tich narodenín mi zistili zhubny nádor na oblicke 🤷‍♀️

isis234
15. feb 2024

@akika722 presne takto lekári zanedbávajú vyšetrenia. Mne tiež jedna lekárka (našťastie som od nej odišla) nechcela veriť, že mám bolesti. Posielala ma psychiatrovi. Nový lekár ma poslal na odborné vyšetrenie a potom operácia chrbtice

akika722
15. feb 2024

@isis234 mne bolo povedané ze určite nechcem pracovať po škole preto si vymýšľam hluposti🙈 prišli mi na to v inom meste,v inej nemocnici
Rakovina v predposledom štádiu,napadnutá celá oblička
V druhej cysty
Ale žijem spokojne už 17r od operacie (a ten super lekár ďalej takto "profesionálne" pracuje )

autor
15. feb 2024