Bolesť v ľavom boku

misskate1
17. jan 2014

uz asi 3-4 dni ma boli v lavom boku. nie je to moc, tabletku si davat nemusim, ale ma to znepokojuje. zacalo to akoby ma bolelo pri oblicke a preslo to na bok. raz ma to takto bolelo pri oblicke a povedala som to urologovi a povedal po sone, ze oblicky su uplne v pohode. lekara sa bojim :D

viera1604
17. jan 2014

kupte si espunisan prejdeto mavam to to je naduvanie

misskate1
autor
17. jan 2014

@viera1604 jeeej dakujem. ani neviete ako mi odlahlo. dufam, ze mate pravdu. keby bola lekaren otvorena, hned utekam :D som vysadila HAK a mala som dlhsie problemy so strasnym naduvanim. tak snad su to len nejake dozvuky :D

viera1604
18. jan 2014

to mozu bit aj stoho lebo je navikovi ale espunisan nie moze sa dlhodobo a je bez vedlajsich ucinkov dufam ze pomoze mne pomaha

rondicka
18. jan 2014

ahoj! presne tento problém mám aj ja..najprv som si myslela,že je to nadúvanie..ale ,ked som tento problém vylúčila,,kedže to bolo ok:.ale bolesť neprestala,,mna poboliva aj v podbrušku v oblasti vaječníkov,,mám tam také čudné pocity,tlak a akoby škvrkani(e PODOBNé AKO čREVá),,ALE toto je také zvláštne..no bola som u gyn. a mám aj zápal v pošve,,takže neviem..stále ma to trápi , tie bolesti,,ako píšeš,nie sú strašné,ale znepokojujú ma,,pretože mi to trvá už vyše mesiaca a nie nie prejsť,,je to nepríjemné,,teraz mám menzes,,a to som sa chystala v pondelok opať gyndovi☹( ale ked mi skončí,,určite tam pojdem znova...mám totiž pocit,,že to súvisí so ženskými vecami..a ked píšeš,,že to máš po skončení s HAK,,tak je to dosť pravdepodobné..v každom prípade treba navštíviť lekára,,možu to byť nejaké dozvuky HAK,,ale lepšie bude sa dať vyšetriť...

misskate1
autor
18. jan 2014

@viera1604 uz mam kupeny. tak snad to zaberie. este raz dakujem, vobec ma toto nenapadlo

rondicka
18. jan 2014

@rondicka ešte som chcela dodať,,že mna takisto bolí akoby oblička,,v krížoch strašne, a v tom boku,,potom mi to občas akoby do rebier išlo..preto som stále z toho nervozna,,že neviem,,či to z toho alebo vaječník alebo čo:-//

misskate1
autor
19. jan 2014

@rondicka vcera som to uz nemala. uvidim dnes. ale tak vcera som dostala menzes, tak mozno sa nejak hormony kopili. neviem. snad uz mam pokoj

rondicka
19. jan 2014

aj ja to mám pred menzesom 😠 neviem,,ale asi to niečo má s tým spoločné 😕

viera1604
20. jan 2014

aj ja som to mala najhorsie pred menzesom ale potom som zasla ja k u gyn aj on mi predpisal espunisan od vtedy mam pokoj 🙂

misskate1
autor
22. jan 2014

@rondicka
@viera1604
tak dnes som bola u lekara, lebo mi to psychicky robilo velmi zle. takze oblicku vylucil, moc bol dobry a tak mam zjavne zhorseny prechod hrubym crevom na lavej strane. mam lieky na spomalene travenie a probiotika. povedal, ze espumisan nebol zly napad uzivat. tak dakujem za radu 🙂

viera1604
31. mar 2014

nemate začo aj nabuduce 🙂

lucyf
31. mar 2014

presne pred txzdnom dom mala ten isty problem....najprv ze som asi prechladnuta....tak oblickove caje....potom sak mam pred MS tak mozno preto....nakoniec som zasla za gynekologom a zrejme to bola ovulacia....nemavam ju vobec..... 😒 ,takuto moznost som prepasla.....snad po 2 rokoch... ☹....achhhhhhhh koho by to bolo napadlo co uz!!!!snad na buduce.... 😉

viktora316
14. nov 2021

Mojho deda od dnes rana pycha pod lavym rebrom vcera padol co to je