Bolesť pri ovulácii

4. aug 2023

Máte skúsenost s takou bolestivou ovuláciou že vás ťahá celé podbruško,až sa neviete vystrieť ?
Dnes som 13 DC tak rozmyslam či to súvisí. Bolel ma aj ľavý bok pod oblickou a teda neviem či už to nie je zápal
Vďaka za rady.

zuzuliennka1
4. aug 2023

ano, su zeny, ktorym sa aj ovulacia ohlasuje rovnako bolestivo, ako menstruacia

ladyiwush
4. aug 2023

Áno viem kedy mam ovulaciu, presne boli ako keď mám dostať ms

autor
4. aug 2023

@zuzuliennka1 no to bola taká bolesť že pomohla len tepla sprcha. A to je normálne? Lebo doteraz som to nemala Kým som brala antikoncepciu
zatiaľ som na rodičovskej dovolenke tak neviem si predstaviť takto fungovať keď pôjdem do práce...

zuza265
4. aug 2023

Mohlo to byt teraz raz s uz taka nebude. Alebo bude miernejsia. Alebo aj nie… ale moze sa to zmenit. Aj ja mam bolestivu a teda niekedy par hodin ledva kracam skrcena. Ale jeden mesiac iba boli a iny boli takto sakra

pkgirl30
4. aug 2023

mne sa to po pôrode úplne otočilo, ani neviem že mám menštruáciu a ovulácia je katastrofa, bolesti celých deväť dní

janickacrazy
4. aug 2023

Ja mám bolestivú ovulaciu, presne ako opisujes, ten jeden deň je to katastrofa. V práci je to veru masaker, občas si beriem dovolenku. Ale zase menštruáciu mám v pohode, absolútne má nič nebolí, tak aspoň že tak. 😁😅

filipka250
4. aug 2023

Ja mam ovulaciu 100x horsiu, nez menzes. 😕

dominikamacakova
4. aug 2023

Ja to mám kvôli cystám. Tá bolesť mi nedala tak som išla ku gynekologovi a ten zistil, že sa mi tvoria a potom sa vstrebú.

eliska125
4. aug 2023

Mavam tiez..uz som si raz myslela ze to je slepe crevo

zuzuliennka1
4. aug 2023

tak tazko povedat, ci normalne.
ja mavam bolest ako pri menzese, nic strasne, ale predsa len to proste citim. takze na rozdiel od zien ktore o svojej ovulacii ani nevedia - mam v porovnani s nimi bolesti (ale nic take co by som letela hned za lekarom)
ale ak mas fakt brutalne bolesti a kazdy mesiac, tak radsej chod za gynekologom, teoreticky to moze byt aj nejaka cysta.

marzii35
4. aug 2023

Ano ja som ta šťastná😄🤦‍♀️ do pôrodu som nevedela čo je ovu a teraz sú to občas také bolesti ze nedávno som s tým bola až na pohotovosti 🤦‍♀️

matus7030
4. aug 2023

Aj ja mám tak cca raz za 3 mesiace takú ovuláciu, že sa nedokážem pri chôdzi normálne vystrieť. U mňa je to vždy pravý vaječník. Pomôže len liek proti bolestia a ak je možnosť ľahnúť si do úľavovej polohy na bok. Gynekologička mi povedala, že je to normálne. Keď som mala cca 20 rokov a stalo sa mi to 1x, či 2x, utekala som na pohotovosť; lebo som si myslela, že mám zápal slepého čreva, keďže je to v podobných miestach.

x_mery_x
5. aug 2023

Ano, raz som mala taku silnu, ze az 3 dni ma bolelo, jeden den to bolo najborsie fakt som nevedela ani chodit