Bolesť pod ľavým rebrom v 8. týždni tehotenstva

23. sep 2023

Som len v 8tt ale posledné dni ma dosť boli pod ľavým rebrom..taká tupá bolesť...väčšinou je ta bolesť spredu no niekedy aj odzadu ....a niekedy začne bolieť aj pod pravým rebrom spredu...🙈 nemáte skúsenosti? Posledné dni je tá strava samé vysmazance tak keď ma bolelo najskôr len napravo myslela som že žlčník....no teraz ma boli predovšetkým naľavo....neboli to vkuse ale napr hodinu boli potom chvíľku klud...a takto dookola...nemá niekto skúsenosti? Žeby to boli obličky? Nikdy predtým má to nebolelo.... ďakujem

ivik4
23. sep 2023

Vsak pankreas
Jedz lahsie jedla

lilizzachy
23. sep 2023

Jedz ľahšie jedla, ak to neprejde chod k lekárovi . Mne sa v tehotenstve urobil kameň , ktorý sa usadil vo vyvode žlčníka. Vraj je v tehotenstve žlč hustejšia a neviem čo, plno žien má po tehotenstve vybratý žlčník a už aj ja...pár mesiacov po pôrode som musela ísť na operáciu, chvalabohu že to netrebalo riešiť cez tehotenstvo, bola som na prísnej diéte. Takže nepodcenuj to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre