Bolesť vystreľujúca do bedrového kĺbu

17. jan 2024

Baby poraďte niečo na bolesť bedrového klbu. Mam pocit ze to z krížov vystreluje do bedrá. Boli ma to pri vystupovaní z auta napr, neviem vytočiť nohu do strany. Viete nejaké účinné cviky na uľavenie? Ortopéd dal termín samozrejme až o pár mesiacov

sasa1310
17. jan 2024

asi vyskočená platnička na chrbte. Skús cviky na to. Neuškodia a možno pomôžu

autor
17. jan 2024

@sasa1310 myslis ze si nemôžem viac ublížiť?

sasa1310
17. jan 2024

skús si pozrieť ohľadne toho tie cviky. to nie sú náročné cviky na telo ale skôr na správnejšie držanie tela. Možno ti pomôžu

majkaaa318
17. jan 2024

Objednaj sa urgentne na fyzioterapiu, síce si to zaplatíš, ale určite ti budú vedieť pomôcť a napraviť ťa, ak to máš bloknute. Z vlastnej skúsenosti čakať na vyšetrenie ortopedom niekoľko týždňov nemá zmysel, určite sa oplatí zohnať fyzio. Termín u ortopéda si nechaj v zálohe, keby náhodou dovtedy neprešlo.

viestta
17. jan 2024

Necvic, ked nevies co ti je, tak narobis viac skody ako uzitku. Chod si pre vymenny listok na neurologiu. Na ulavu suche teplo a lieky od bolesti

kacena4
17. jan 2024

vobec to nemusi byt platnicka ale bedrovy klb (zapal) ak je to akutne ortoped ta vezme

sun_shine_2020
17. jan 2024

Ahoj, ja som takuto bolest riesila v tehu s fyzio. Bola som u neho asi 5 x. Ukazal mi cviky atd. A nastastie to preslo (mozno to bolo aj tym ako mi mala tlacila na vsetko mozne 😁)...ale povedal mi, ze ak sa to nezlepsi smer lekar a vymenny listok, aby sme sa vyhli tomu ze mam nejaky vazny problem s bederovym klbom.

barborachors
18. jan 2024

chrbat, moze to byt vysunuta platna