Bolesti hlavy

9. jún 2022

Ahojte, keďže som si všimla že tu na fórum sú všelijaké témy a otázky tak som sa prišla aj ja poradiť. Mám časté bolesti hlavy, vždy to začína niekedy poobede a trvá to až pokiaľ nejdem spať..ráno nemám bolesti lenže je tu ďalšia vec že mám dobrý spánok , spím koľko potrebujem ale aj tak som celý deň vyčerpaná a unavená ..Pijem veľa vody aj chodím pravidelne na čerstvý vzduch ale ja už fakt neviem čím to môže byť. Prácu nemám náročnú iba sedím občas sa prejdem. Ja lenže nevedeli by ste mi niečo poradiť napríklad vitamíny alebo čo pomohlo vám?

danicao
9. jún 2022

Dobrý večer, skúste sa zamerať na žalúdok, či nieje niečím zaťažený, telo potom nedokáže správne fungovať a môže to spôsobiť bolesti hlavy... Mám s tým skúsenosť, mne konkrétne spôsobuju mliečne výrobky migrény, mám potvrdenú intoleranciu na laktózu, ale aj bezlaktozove výrobky mi robia problém, a to vtedy keď toho zjem veľa. Držím palce 😉

zuzanna33
9. jún 2022

Vždy sa mi osvedčilo že to spôsobuje krcná chrbtica mala som obrovské migrény a všetko je to minulosť a hlavne stresy spôsobujú bolesť hlavy! Mne pomohli cviky aj na masáže som chodila a tam mi všetko vysvetlil môj masér...Hlavne žiadne tabletky