Čo mi odporúčate na bolesť hlavy?

Zodpovedané
12. apr 2019

Dobrý večer,

skoro každý deň pociťujem bolesť hlavy na rôznych miestach. Trvá to už pár mesiacov. Niekedy ju mám hneď ráno, niekedy poobede a niekedy večer. Snažím sa piť dostatočne a aj jesť. Pijem hlavne čistú vodu. Keď som si dala tabletku, tak mi nezabrala. Skúšala som Aulin, Ibalgin, Panadol a aj iné tabletky. Každú v iný deň. Potom som skúšala doplniť železo dlhodobo a bolesť je rovnaká. Skúšala som aj magnézium a nepomohlo

Čo mi odporúčate na bolesť hlavy?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak trpíte opakovane bolesťami hlavy a nezaberajú Vám lieky od bolesti, tak v tomto prípade je vhodné neurologické vyšetrenie, aby sa zistila príčina Vašich ťažkostí.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková