Bolesti hlavy a návaly tepla

monikalea
11. mar 2013

Ahojte mamicky chcela by som sa opytat ,mam taky problem posledne dobu ma boli kazdy den hlava a este mam take navaly tepla ☹ Mam 27 rokov ,mam stitnu zlazu beriem Lthyroxin 125 cez tyzden a 100 cez vikend a este antikoncepciou myslite ze to stym moze nieco suvisiet??dakume vam vsetky za vase odpovede 😉

ekinkala
11. mar 2013

@monikalea urcite ano ja by som nebrala antikoncepciu ak si to pred nasadenim nemala

monikalea
autor
11. mar 2013

ekinkala myslis ze by toho mohlo byt tou antikoncepciou??no ano ja som ju pred tym nebrala ☹ale ked som zacala brat antiku pred 4 meiacmi nic sa mi nerobilo a az teraz takze neviem ...

monikalea
autor
11. mar 2013

ekinkala @monikalea

monikalea
autor
11. mar 2013

@ekinkala myslis ze by toho mohlo byt tou antikoncepciou??no ano ja som ju pred tym nebrala emoticonale ked som zacala brat antiku pred 4 meiacmi nic sa mi nerobilo a az teraz takze neviem ...

ekinkala
11. mar 2013

@monikalea no viesco ja som tiez zacala brat nikdy pred tym som nebrala ja som mala zas taky problem ze ma raz do mesiaca zacalo strasne bolet brucho krce naozaj velke a do toho navali tepla bola som na vsetkych vysetreniach a nic vsetko ok samozrejme potom som vysadila antiku a uz 3 mesiace je to ok do dnesneho dna sice neviem presnu pricinu ale mohlo to byt stoho antika je hnusss

monikalea
autor
11. mar 2013

@ekinkala no tiez si myslim jednie ze by to bolo ztoho ☹predtym som myslela ze mam silne prasky na tu stitnu zlazu ale to by sa mi asi enobjavilo po tristvrte roku,no je to hrozne daco fakt ta atika je fakt poriadny hnus 😒

aristka
11. mar 2013

ja som skoro vďaka antikoncepcii skončila na psychiatrii a pred tehu mi nič z nej nebolo

monikalea
autor
11. mar 2013

@aristka a to koli comu co sa ty robilo??

janinah
12. mar 2013

@monikalea dúfam,že si endokrinologovi povedala,že berieš antikoncepciu a naopak....ja osobne by som na lieky už iné hormony nebrala,je to príliš veľa na organizmus

beethoven
12. mar 2013

Ahoj, zrejme sa hormony v tvojom tele menia a mala by si preto navstivit endokrinologa, ktory ti na zaklade laboratornych testov bude vediet povedat, co sa deje.

aristka
12. mar 2013

@monikalea po tehu som si nasadila antikonc.nie najlacnejšiu,bolo mi z nej strašne zle od žalúdka,tak mi dr odporučil kolieska do pošvy,že má to najmenej hormónov a nevstrebáva sa to cez trav.trakt,ale čo potom nastalo,ja som začala upadať do depresíí,mala som panické ataky,skončila som na xanaxe,antikoncepcia letela von oknom a už to do mňa nikdy nikto nedostane